Skvernelis: Narkevičius turi mano pasitikėjimą, o išsakyti priekaištai yra subliuškę

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad pasitiki susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi. 

„Turi mano pasitikėjimą“, – žurnalistams Seime antradienį teigė ministras pirmininkas.

S. Skvernelio teigimu, prezidento raginimų trauktis sulaukusiam J. Narkevičiui išsakyti priekaištai yra subliuškę.

„Reikia turėti irgi argumentą konkretų, dėl ko turi trauktis. Nors kažkas bandė sakyti, kad teisiniai ir moraliniai yra skirtingi dalykai. Teisės be moralės nebūna. O tie išsakyti priekaištai, jie visi yra subliuškę“, – sakė S. Skvernelis.

Valdančioji koalicija antradienį vakare planuoja priimti sprendimą dėl susisiekimo ministro ateities.

Prezidentas Gitanas Nausėda nepasitikėjimą Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų  šeimų sąjungos atstovu J. Narkevičių pareiškė lapkričio pabaigoje, bet jis dirba iki šiol.

J. Narkevičius daugiausia kritikos sulaukė dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo ir lėšų skirstymo keliams asfaltuoti.

Praeitą savaitę G. Nausėda taip pat paskelbė, kad J. Narkevičius ministerijai pavaldžiose įmonėse įdarbino mažiausiai 20 savo partijos bičiulių ir žmonių, susijusių su partijos nariais.

S. Skvernelis šiuos prezidento teiginius pavadino „absurdišku kaltinimu“.

„Dauguma jų (priekaištų – BNS) buvo pagrįsti melagingais faktais, tame tarpe paskutinė skandalinga istorija apie 20 pavardžių yra absurdiškas kaltinimas, kur nėra nei 20 pavardžių, nei jokių sąsajų, nebent priekaištas, kad ministras, viceministras ir dar du politinio pasitikėjimo patarėjai yra Lenkų rinkimų akcijos nariai, bet tai yra, matyt, natūralu ministerijoje, kad ministras ir politinė komanda yra partijos nariai“, – kalbėjo premjeras.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad valdantieji yra pasirengę nešti atsakomybę už ministro veiklą.

REKLAMA

„Jau ne sykį buvo ministrų, kurių partijos neatstatydino, kai prezidentai išreikšdavo nepasitikėjimą tais ministrais. Atitinkamai, kiek atsimenu istoriją, visada būdavo pareiškimas: tai jūsų atsakomybė, tai yra Vyriausybės, tai yra Seimo. Tą atsakomybę Seimas ir Vyriausybė pasiruošę nešti“, – žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Nei premjeras S. Skvernelis, nei LVŽS pirmininkas R. Karbauskis nemano, kad J. Narkevičių palikus poste, santykiai su prezidentu G. Nausėda pablogės.

„Mes priimame sprendimus atsakydami už savo sprendimus. Nemanau, kad santykiai turėtų blogėti dėl to, kad mes prisiimame atsakomybę už ministrą“, – sakė R. Karbauskis.


Rašyti komentarą...
J
Juozas
2020-01-14 11:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skvernelio autoritetas subliuško dar anksčiau (tik nepastebėjo), negu Narkievičiaus ir dabar tąsosi kaip balionas be oro. Turime mažiausiai du balionus. Žiūrėsime dabar, ar prezidento balionas nesubliuškęs.
Atsakyti
0

H
Hmm
2020-01-14 11:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lauk iš seimo visa karbofoso šaika!!!
Atsakyti
0

Z
Zmogus
2020-01-14 12:14:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
DIEVAS antro tau sanso NEDUOS !,,tu skvereli esi skuduras i kuri visiems Norisi nusivalyti kojas.Tiek korumpuotas, jog nera ka besakyti apart PARSIDAVES MENTAS.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų