Skvernelis kartoja: Vyriausybė streikuojantiems mokytojams algų nekompensuos

Pedagogų streiką organizavusiam Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos lyderiui Andriui Navickui pareiškus, kad nedirbantiems mokytojams algas turi sumokėti valdžia, premjeras Saulius Skvernelis atšauna, kad Vyriausybė to nedarys.

„Tikrai ne, nes ponas Navickas paskelbdamas apie streiką, garantavo, kad visiems mokytojams profesinės sąjungos sumokės“, – LRT laidai „Dienos tema“ pirmadienį pakartojo premjeras.

S. Skvernelio teigimu, ketinama kreiptis į savivaldybes, kad kad būtų atkurtas ugdymo procesas.

„Naudojamos lėšos papildomai skatinti mokytojus, kurie dirba ir dirbs, ne savo darbą, bet pavaduojantį ar pakaitinį – naudoti tuos atlyginimus, kurie dabar yra nepanaudojami dėl streiko, ir ieškoti būdų ne jungti mokyklas, o moksleivius perkelti į tas mokyklas, kurios nestreikuoja“, – nurodė S. Skvernelis.

A. Navicko vadovaujama profsąjunga prieš streiko pradžią žadėjo išmokėti algas visiems streikuojantiems pedagogams.

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pirmadienį Seime žurnalistams teigė, kad streikuojantiems mokytojams išmokėti reikalinga suma jau yra pasiekusi milijoną eurų.

Švietimo ir mokslo ministerijos duomenimis, ketvirtą savaitę trunkančiame streike dalyvauja 1,4 tūkst. pedagogų iš 53 mokyklų.


Rašyti komentarą...
S
Smagu
2018-12-03 23:48:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va pagaliau Andrius Navickas galės iš savo ir elito užnugario ir padengti mokytojams negautas algas. Pagaliau gal tas juokdarys į realybę sugrįš ir pradės realius reikalavimus kelti kurie su sveiku protu neprasilenkia. :D
Atsakyti
-2

P
Priprato
2018-12-04 10:11:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai nera ko moketi uz dykaduoniavima...nepatinka varykit i uzsieni,kitiem liks darbo ir duonos tada ir pakils algos...per gerai turit kad streikuojat.yra daugiau oriu specialybiu su mazesniu atlygiu ir prastesnem salygom...
Atsakyti
0

A
Abtabas
2018-12-04 00:32:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk įvestas etatinis atlygis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų