Skvernelis kalbėdamas apie Sinkevičių šmaikštavo ir pats nenulaikė šypsenos

Virginijus Sinkevičius negailėjo padėkų Lietuvos žmonėms, kurie suteikė galimybę dirbti Seime, bei prezidentui ir ministrui pirmininkui už išreikštą pasitikėjimą. Premjeras Saulius Skvernelis gyrė V. Sinkevičių ir jo darbus.

Seimas antradienį pradėjo spręsti, ar pritarti ekonomikos ir inovacijų ministro Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrai į Europos Komisiją. Po antradieninio balsavimo Seimas balsuos dar du kartus ketvirtadienį.

Premjero Sauliaus Skvernelio manymu, V. Sinkevičius turi tinkamą kompetenciją ir sulauks būtino palaikymo iš šalies prezidento bei Seimo.

„V. Sinkevičius yra perspektyvus naujos kartos politikas, įgijęs išsilavinimą Vakarų Europos universitetuose, atlikęs praktiką ir dirbęs ne vienoje valstybėje, turi svarbių pasiūlymų ir Europos Sąjungos laukiančiam skaitmenizavimui, ir klimatui neutralios ekonomikos (kūrimo – aut. past.) iššūkių. Kviečiu palaikyti šią, mano manymu, geriausią kandidatūrą“, – sakė S. Skvernelis.

Atsakinėjant į žurnalistų klausimus matėsi, kad S. Skvernelis antradienį buvo ypatingai geros nuotaikos. Kalbėdamas apie V. Sinkevičių jis negailėjo ir pokštų, kuriuos sakydamas pats negalėjo nulaikyti šypsenos. Platesnį S. Skvernelio komentarą stebėkite vaizdo siužete.

 


Rašyti komentarą...
P
Piska
2019-08-20 20:45:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu su galva ne kas zmogeliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų