virginijus sinkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „virginijus sinkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „virginijus sinkevičius“.

Sinkevičius aiškina RRF lėšų prasmę: niekas nebekonkuruoja dėl efektyvesnio dyzelinio variklio, ateitis yra baterijos

Europos Komisijos (EK) narys Virginijus Sinkevičius sako, kad atsigavimui po COVID-19 pandemijos skirta Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonė (angl. Recovery and Resilience Facility, RRF), prasidėjus karui Ukrainoje tik dar labiau įrodė savo aktualumą. Kadenciją baigiantis eurokomisaras pastebėjo, jog 723 mlrd. eurų paketas (iš kurių 385 mlrd. paskolų, 338 mlrd. eurų dotacijų) svarbus ir konkurencingumo kontekste.
2024-02-26

Sinkevičius Zelenskiui pristatė darbo grupės rekomendacijas dėl karo žalos aplinkai

Ukrainoje viešintis Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius per susitikimą su prezidentu Volodymyru Zelenskiu aptarė ES paramos Ukrainai klausimus, eurokomisaras pristatė aukšto lygio darbo grupės parengtas rekomendacijas dėl Rusijos karo sukeltų padarinių aplinkosaugai. „Rekomendacijų turinys ir tikslas, skirtas tam, kad karo žala, kuri padaryta aplinkai, ji taip pat būtų paskaičiuota.
2024-02-10

Sinkevičius: dėl daugiamečių pievų atkūrimo bus bandoma taisyti klaidas

Problema dėl daugiamečių pievų atkūrimo atsirado prieš kelerius metus, kai Lietuvos ūkininkai deklaravo ypač daug tokių pievų taip save „įvarydami į spąstus“, teigia Europos Komisijos (EK) narys Virginijus Sinkevičius. Pasak jo, Europos Sąjungos daugiamečių pievų reglamentas nebus atšauktas, tačiau bus bandoma taisyti sistemines klaidas.

Sinkevičius su Klaipėdos meru aptars grūdų tranzitą, vėjo parkų jūroje statybą

Penktadienį Lietuvoje lankosi už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos (EK) narys Virginijus Sinkevičius. Jis Klaipėdoje susitiks su miesto meru Arvydu Vaitkumi aptarti mėlynosios ekonomikos, vėjo jėgainių jūroje statybos ir grūdų tranzito klausimus, pranešė EK atstovybė Lietuvoje.  V. Sinkevičius taip pat dalyvaus konferencijoje „Vartai į jūrą: Lietuvos uostų proveržis“, kurioje skaitys pranešimą apie Baltijos regiono uostų vystymo tendencijas.

Sinkevičius ves demokratų sąrašą Europos Parlamento rinkimuose

Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius ves Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašą birželį vyksiančiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose. „Taip, partija patvirtino, rekomendavo valdybai, kad aš būčiau pirmas numeris partijos sąraše“, – šeštadienį po partijos tarybos posėdžio BNS patvirtino V. Sinkevičius. Jis taip pat patvirtino įstojęs į demokratų partiją.

Saulius Skvernelis: Virginijus Sinkevičius būtų geriausias kandidatas vesti partiją į EP rinkimus

Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius būtų geriausias kandidatas vesti sąrašą į Europos Parlamento (EP) rinkimus, sako opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis, tokį pasirinkimą siūlysiantis partijos tarybai šeštadienį. „Tai nėra paslaptis, V. Sinkevičius apsisprendė grįžti į nacionalinę politiką, bent jau aš siūlysiu tarybos nariams, kad kandidatas vesti sąrašą į EP galėtų būti V. Sinevičius“, – ketvirtadienį interviu LRT televizijai sakė S. Skvernelis.

Tarp demokratų kandidatų į EP – Sinkevičius, Bakas, Skvernelis, Šiaulienė

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai kandidatais į Europos Parlamentą (EP) iškėlė 23 politikus, tarp jų – eurokomisarą Virginijų Sinkevičių. Jis su partijos lyderiu Sauliumi Skverneliu ir rinkimų štabo vadovu Luku Savicku surinko daugiausia balsų partijoje, ketvirtadienį pranešė partija. Kandidatais taip pat siūlomi Seimo nariai Vytautas Bakas, Zigmantas Balčytis, Algirdas Butkevičius, Linas Kukuraitis, Laima Nagienė, Algirdas Stončaitis, Tomas Tomilinas.

Landsbergio šansais tapti eurokomisaru ekspertai abejoja – štai kokios pavardės kyla į dienos šviesą

Šiemet Lietuvoje numatomas rinkimų maratonas – vyks prezidento, Seimo ir europarlamento rinkimai. Kadenciją taip pat baigia ir eurokomisaras Virginijus Sinkevičius – jis teigia, jog neatmestų galimybės pasilikti poste dar vienai kadencijai. Nors sklinda gandai apie užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio norą kandidatuoti eurokomisaro postui, ekspertai abejoja, ar tam pritartų prezidentūra.

Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius – apie pažintį su žmona ir nepavykusias piršlybas

Paskutinėje šių metų TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai nusikels į Briuselį. O čia iš arti pamatys, kaip šiuo metu gyvena ir kuo kvėpuoja gerai žinomas jaunasis politikas iš Lietuvos – Virginijus Sinkevičius. Jis ne tik prabils apie savo karjerą, bet ir pasidalins savo ir mylimosios pažinties istorija.   Virginijus augo be tėvo, auklėjamas vien motinos ir sesers.
2023-12-30

Virginijus Sinkevičius: atstatant Ukrainą jos ir ES įmonės turi stiprinti ryšius

Atstatant Rusijos vykdomo karo sugriautą Ukrainą šalis ir Europos Sąjungos (ES) narės turi stiprinti verslo ir bendrovių ryšius, sako Europos Komisijos (EK) narys Virginijus Sinkevičius. „Idėja čia labai paprasta – plėtoti ryšius tarp ES ir Ukrainos verslo įmonių, tarp privačių bendrovių, kurios ateityje dirbs atstatant Ukrainą“, – spaudos konferencijoje Vilniuje antradienį sakė už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas EK narys Virginijus Sinkevičius.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų