Skvernelis apie savo balsą rinkimuose: apsispręsti neprireikė nė minutės

Iš anksto Seimo rinkimuose balsavęs premjeras Saulius Skvernelis sako, kad apsispręsti jam neprireikė nė minutės. Premjeras tikisi, kad jo išrinktas kandidatas įsiklausys į savo rinkėjus.

S. Skvernelis ketvirtadienį iš anksto balsavo Vilniaus rajono savivaldybėje. 

„Nė minutės nebuvo. [Rinkausi] pagal tai, kaip žmogus dirba Seime, kaip atstovauja savo rinkėjams. Kokios yra nuostatos, vertybės, tai man nebuvo sunku apsispręsti. Manau, pagrindinis lūkestis yra, kad girdėtų žmones, nebūtų valdiško požiūrio, kas, beje, labai dažnai pasitaiko iš valstybės institucijų ir Seimo“, – žurnalistams po balsavimo ketvirtadienį kalbėjo S. Skvernelis.

Jis sako, kad jam nereikėjo tartis su žmona, už ką balsuoti, bet spėja, kad jų pasirinkimas sutapo.

Paklaustas, kokie jo lūkesčiai rinkimams, premjeras sakė, jog tikisi sulaukti kuo daugiau žmonių prie balsadėžių.

„Viltis vienintelė yra, kad kuo daugiau žmonių ateitų. Matome, kad balsavimas išankstinis yra pakankamai aktyvus, saugus. Noriu pakviesti sekmadienį visus ateiti balsuoti. Kuo daugiau žmonių ateis, tuo geriau mūsų visuomenei bus atstovaujama Seime“, – pažymėjo S. Skvernelis.

Kaip žinia, S. Skvernelis balsavo Nemenčinės apygardoje, kur antrajame ture grumiasi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Justas Džiugelis ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatė Rita Tamašunienė.

Balsavo daugiau kaip 5 proc. rinkėjų

Per tris išankstinio balsavimo dienas antrajame Seimo rinkimų ture savo valią pareiškė daugiau kaip 5 proc. rinkėjų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

Iš viso jau balsavo 121 tūkst. 79 arba 5,24 proc. rinkimų teisę turinčių piliečių.

Tai yra gerokai daugiau nei per pirmąjį turą – tuomet per tris dienas valią buvo pareiškę 74 tūkst. 537 arba 3,09 proc. rinkėjų.

REKLAMA

Antrajame Seimo rinkimų ture iš anksto aktyviausiai balsuoja Centro–Žaliakalnio apygardos Kaune ir Senamiesčio-Žvėryno apygardos Vilniuje gyventojai. Savo balsą jau atidavė beveik dešimtadalis jų – atitinkamai 9,58 ir 9,45 procento.

Pasyviausi Grigiškių-Panerių, Raudondvario ir Garliavos apygardų rinkėjai, čia atitinkamai balsavo 2,20, 2,34 ir 2,85 proc. piliečių.

Ketvirtadienį baigiasi išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture. 


Rašyti komentarą...
D
DD
2020-10-22 10:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir taip aišku - balsavo už Tamašiūnienę
Atsakyti
-2

T
Tuteišis
2020-10-22 12:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip Skvernelis galėtų be lenkų? 4 metus Narkėwycziui pimpį glostė, matyt, priprato.
Atsakyti
-2

V
Valdas
2020-10-22 10:33:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko iš jo tikė[email protected]!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų