Skęstantis Darbo partijos laivas?

 Europos Parlamentui panaikinus „Darbo partijos“ įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinę neliečiamybę, politologas Lauras Bielinis „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad V. Uspaskichas gali nelaukti Apeliacinio teismo sprendimo ir pasitraukti į Rusiją.

„Visai galimas daiktas, mes jau matėme tokį atvejį, kada jis rizikingu metu išvyko į Rusiją ir be jokių priežasčių ten gana ilgai užsilaikė. Tai yra labai tikėtina versija. Todėl reikėtų daug atidžiau stebėti, kaip jis juda ir kokie jo vykdomi sprendimai duotuoju momentu. Mes tikrai galime sulaukti momento, kai Uspaskichas tiesiog išnyks iš mūsų teisėtvarkos akiračio“, - laidoje „Žvilgsnis“ sakė L. Bielinis.

Pasak jo, jeigu V. Uspaskichas dingtų, greičiausiai niekas per daug nenustebtų, nes žmonės maždaug numano, kad taip gali būti, tačiau problemų Darbo partijai atsirastų.

„Darbo partija tarsi taptų jo pabėgimo įkaite. Ši partija įgytų visas tas negatyviąsias įvaizdžio dalis, kurios priklauso jos steigėjui bei lyderiui“, - teigė L Bielinis.

REKLAMA

Kaip tikisi prokuroras Saulius Verseckas, Darbo partijos juodosios buhalterijos byla Apeliaciniame teisme galėtų būti baigta nagrinėti jau liepą. Politologo teigimu, jeigu V. Uspaskichas iš tikro pakliūtų į kalėjimą, tai būtų jo karjeros pabaiga, o Darbo partija vargu ar išliktų.

„Jau dabar matome, kad Darbo partijoje yra kelios grupuotės ir dalis žmonių, kurie labai rimtai nesutaria ir su V. Uspaskichu, ir tarpusavyje. Netgi pati Seimo pirmininkė gana aiškiai demonstruoja tam tikrą konflikto galimybę ar egzistavimą tarp jos ir V. Uspaskicho. Nežinau, kas bus po to, kai ją veržiantis, taip sakant, palaikantis asmuo bus izoliuotas“,- teigė L. Bielinis.


Rašyti komentarą...
L
Linass
2015-03-26 16:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieno asmens partija visada neperspektyvi.Paulausko ,Pakso,Venskienes ir t.t.
Atsakyti
0

P
Petras
2015-03-26 16:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug kas tiki sapnais... Viktoras pratempė 6 metus su lietuvišku perkamu teisingumu, pratemps ir 10. Netikiu bobučių pasakomis,Uspaskicho bailumu. Jis jau vietinių partinių konkurentų apšaudytas ,muštas vilkas.
Atsakyti
-1

j
jonas
2015-03-26 16:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegul konservai tik valina is lietuvos jau jiems nezinant kas darosi pas juos partijoj kazkokas suskis anukas pudryna smeginine uztenka muzikantas pudrino tai dabar ir suskis pudrys tegul eina i armija gal ten ikres proto
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų