Skaitytojo naujiena: paprašęs policininkų pagalbos, sulaukė pašaipių komentarų

Visai neseniai viena moteris papasakojo apie įspūdingą Lietuvos pareigūnų elgesį, kuomet šiuos išsikvietusi paprašė pakeisti prakiurusią padangą. Policininkai pasistengė net jos automobilį nugabenti į autoservisą.

Tiesa, ne visiems taip pasiseka. Šeštadienį Utenos apylinkėse nugriaudėjo „Halls Winter Rally“. Kaunietis kreipėsi į Balsas.lt redakciją ir papasakojo kur kas įdomesnį atvejį apie mūsų šalies angelus sargus.

Važiuojant iš paskutinio greičio ruožo Utenos link, kur vyko apdovanojimų ceremonija, jo automobiliui netikėtai nuleido padangą. Kadangi per lenktynes patruliavo daug policijos ekipažų šis susistabdė vieną jų ir paklausė, ar netyčia neturėtų 17 dydžio rakto. Pasiteiravęs policijos pareigūnų, šių pirmas klausimas buvo: „Kaip tu jautiesi?“. Vaikinas iš karto suprato, kad šie jam lieps pasitikrinti savo girtumą.

„Gerai jaučiuosi, galiu tikrintis“, – atsakė kaunietis. Pareigūnai kreivai į jį pažvelgę atrėžė: „Mes turime raktus tik nuo seifo“ ir nulėkė savais keliais.


Rašyti komentarą...
U
Uteniske
2014-01-26 13:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pernai Utenoje po naujuju metu sventes pamateme mieste, kad sviecianti namo dekoracija (grilianda) yra nutrukusi ir sklaidosi palei veja atviri laidai su ziezirba! Paskambinom pranesti policijai kad susisiektu su namo savininkais, tai ju zodziai buvo " gal jus issiblaivykit po svenciu,kokios dar griliandos,kokie dar atviri laidai" ir padejo rageli. :)
Atsakyti
-1

l
lika
2014-01-26 13:31:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebutu mentai
Atsakyti
0

v
va
2014-01-26 14:54:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi ne padangos prase, o rakto, kad galetu zmones patys pasikeist... durniai jus durniai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų