Sinoptikai perspėja: šilumos dar teks palaukti

Europos orai šią parą žemyną dalins tarsi į dvi dalis – daugiau Britanijoje, Skandinavijos šalių link susiformavęs ciklonas neš debesų, lietaus, vėjo ir taip, gerokai vėsesnę temperatūrą.

50

Pietinėje ir centrinėje europoje ciklonus nustumdys aukšto slėgio sritis. Tad ten ramūs sausi daug kur šilti orai. Šioji aukšto slėgio sritis gražų sekmadienį atneš ir mums Lietuvoje, tačiau dėl jos įtakos pas mus atkeliaus Skandinavijoje atvėsusi temperatūra.

Dėl to šilumos reiks palaukti.

Dieną sparčiai kylantis slėgis visus debesys išsklaidys, dėl to sekmadienis bus šviesus, giedras. lietaus tikimybė labai maža, pritrūkti sekmadienį gali tik šilumos. Sinoptikai prognozuoja, kad ji ateis vėliau.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai 25

Klaipėdoje šilčiausia iki 19 laipsnių, galimas stiprus vėjas. Šiauliuose 16, bus ramiau, vėjas tik vos juntamas. Panevėžyje 17, Kaune 17 . Utenoje vos plius 15, bet daug saulės. Vilniuje taip pat saulė sušildys iki 16. Varėnoje – vėsiausia naktis – iki 8, o dieną Dzūkijoje 16-17 laipsnių šilumos.  

Pirmadienį šilumos žadama keliais laipsniais daugiau. Vilniuje 19, Kaune 20, Klaipėdoje 19.

Antradienis dar meilesnis – Vilniuje 20, Kaune 21, Klaipėdoje 19, šiltesnė bus  ir naktis.

 


Rašyti komentarą...
K
Kažkas neseniai
2018-09-16 15:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
pypavo, kad rugsėjo 19d.bus karščiausia (rekordinė). Eilinė sinoptikų kliurka. :) Orų stebėjimo technika tobulėja, o sinoptikai proporcingai vis dažniau nepataiko. Jie neprognozuoja, o tiesiog spėja. Mano močiutė tiksliau spėdavo. :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų