Šimašius apie grasinimus dėl Lukiškių aikštės: matau įsižeidusio politiko didelį įgeidį

Sostinės meras Remigijus Šimašius, kalbėdamas apie „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio grasinimus nutraukti Lukiškių aikštės panaudos sutartį, sako kol kas matantis vieno įsižeidusio politiko didelį įgeidį, o ne argumentus.

„Sutartys nutraukiamos remiantis teisės aktais ir argumentais, o kol kas matau vieno įsižeidusio politiko Seime didelį įgeidį“, – BNS perduotame atsakyme cituojamas R. Šimašius.

R. Karbauskis pirmadienį pareiškė manantis, kad reikėtų nutraukti panaudos sutartį, kuria Lukiškių aikštė sostinėje išnuomota Vilniaus miesto savivaldybei.

„Valstiečių“ lyderis taip pat kaltino Vilniaus valdžią, kad aikštėje dabar yra pliažas, o ne Vyčio paminklas.

Vilniaus miesto savivaldybė žemės panaudos sutartį sudarė 2015 metų gruodį. Sutartis, anot savivaldybės, sudaryta pagal standartines valstybinės žemės panaudos sąlygas 99 metams.


Rašyti komentarą...
A
Atėjo
2020-07-13 16:49:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
laikas baigti su mero nesąmonėmis,nes jau visai nukvailėjo.
Atsakyti
0

N
Nuejo
2020-07-13 22:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir koks ten be smegenu sugalvojo papludimi viduryje miesto su keliais fontanais , matyt korono --- korones viruso pasekmes
Atsakyti
0

N
Nu jo
2020-07-14 21:35:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas Š. iš sostinės daro kaimą. Gal tai jo vaikystės prisiminimai užsiciklino ? Vyruti, atsibusk, čia buvo Lietuvos Sostinė, ir vėl turi būti . O dabar Kaunas smarkiai aplenkė Vilnių - visi rimtesni koncertai ar varžybos vyksta Kaune, nes ponas.Š. Vilnių pavertė provincija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų