šimašius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šimašius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šimašius“.

Nualpęs Remigijus Šimašius atskleidė, kas nutiko su jo sveikata

Ketvirtadienį tiesioginio eterio metu nualpęs Remigijus Šimašius apsilankė Santaros klinikose. Apie tai jis penktadienį parašė komentare po savo įrašu. „Daug žmonių vakar išgąsdinau, tad šiandien privalau ne tik pailsėti, bet ir atsiskaityti. Dėl visa ko dar vakar nuvažiavau į Santariškes. Gavau nuostabią kvalifikuotą priežiūrą, tyrimus – ačiū visiems ten dirbantiems naktimis dėl mūsų sveikatos. Išvada – skrandis, dėl to dehidratacija.

Pasisakė per laidą nualpęs Remigijus Šimašius: „Atsiprašau, jei ką išgąsdinau“

Pasisakė per tiesioginę laidą ketvirtadienį nualpęs Remigijus Šimašius. Trumpą žinutę ketvirtadienio vakarą jis paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. „Per 25 metų politinę karjerą visokių įvykių turėjau, bet tokio dar ne – tiesioginiame LRT eteryje, diskutuojant apie dvigubą pilietybę ir referendumą, sugebėjau nualpti. Jaučiausi šiandien apsinuodijęs kažkuo, bet neįvertinau rimčiau“, – rašo jis. R. Šimašiui nualpus, laida buvo trumpam nutraukta, tačiau jis netrukus grįžo į diskusiją.

Rusija paskelbė ieškanti Lietuvos politikų: sąraše Šimašius, Vaitkus ir Kairys ir kiti

Beveik trims dešimtims Lietuvos politikų ir visuomenės veikėjų – netikėta žinia iš Kremliaus. Rusija paskelbė kultūros ministro Simono Kairio, Klaipėdos mero Arvydo Vaitkaus, buvusio Vilniaus vadovo Remigijaus Šimašiaus tarptautinę paiešką. Paviešintame sąraše – esami ir buvę miestų tarybų nariai, istorikai, taip pat – ir Estijos premjerė Kaja Kallas. Politikai sako smarkiai nenustebę dėl tokio, kabutėse, įvertinimo. Rusija taip reaguoja į sovietinių paminklų griovimą Lietuvoje.

Remigijus Šimašius dalyvaus EP rinkimuose

Buvęs Vilniaus meras, šiuo metu savivaldybės tarybos nariu dirbantis Laisvės partijos atstovas Remigijus Šimašius ketvirtadienį pranešė grįžtantis į aktyvią politiką ir dalyvausiantis šiemet vyksiančiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose. „Praėjusius metus atsitraukęs nuo aktyvios politikos dar labiau pamačiau, kaip joje trūksta kompetencijos, tikro žmogiškumo ir atsakingos lyderystės“, – feisbuke rašė R. Šimašius.

Šimašius: aukštos kvalifikacijos užsieniečiams darbo sąlygos Lietuvoje nepalankios

Dėl nepalankios mokestinės sistemos į Lietuvą dirbti atvyksta mažai aukštos kvalifikacijos užsieniečių, o daug uždirbantys Lietuvos piliečiai vyksta dirbti į užsienį, sako buvęs Vilniaus meras, konsultacijų paslaugų ir analitikos įmonės „Centenary Policy Institute“ vyresnysis patarėjas Remigijus Šimašius. Migracijos departamentas skelbia, kad tik apie 3 proc. – 6,2 tūkst. – užsieniečių Lietuvoje dirba aukštos kvalifikacijos darbą.

Šimašius atsakė, kam Prancūzijoje pirko kaneles ir kitus gardėsius: 1,4 tūkst. perves į savivaldybės biudžetą

Visuomenininkui Andriui Tapinui paviešinus, kad buvęs sostinės meras Remigijus Šimašius vilniečių pinigus leido Prancūzijoje pirkdamas saldainius ir kitus gardėsius, ketvirtadienį pastarasis viešai pateikė savo paaiškinimą.   Primename, kad R. Šimašius 2022 metais pasiėmė visas sukauptas atostogas ir išvyko į Prancūziją ilsėtis ir rašyti knygos.

Žiniasklaida: dalis ministerijų miestelio planavimo patikėta su Vilniaus mero žmona siejamai įmonei

Būsimo ministerijų miestelio Vilniuje, Goštauto gatvėje, pirmojo etapo projektinių pasiūlymų rengimą patikėjus bendrovei „Do Architects“, kurios viena iš akcininkių yra sostinės mero Remigijaus Šimašiaus sutuoktinė Gilma Teodora Gylytė, architektai kelia klausimus dėl šio projekto skaidrumo.

Šimašius: viešojo transporto e.bilieto pokyčiai neturi reikšti naujų pareigų keleiviams

Savivaldybės įmonei gegužę planuojant diegti naują e. bilieto sistemą, kadenciją baigiantis Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako, jog įvedinėti naujas priemones keleiviams nėra jokio reikalo. „Susisiekimo paslaugos“ praėjusią savaitę pranešė, kad sistemai pradėjus veikti, turimą bilietą – trumpalaikį, ilgalaikį ar esantį mobiliosiose programėlėse – reikės pažymėti, nepriklausomai nuo to, ar turimas bilietas yra aktyvuotas ar neaktyvuotas.
Aktualijos 2023-03-28

Armonaitė: Vilniuje norime patekti į antrą turą ir laimėti

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius iš anksto balsuoja savivaldos rinkimuose Lukiškių aikštėje. R. Šimašius nesiekia dar kartą tapti Vilniaus meru, Laivės partija į šį postą kelia parlamentarą Tomą Vytautą Raskevičių.  Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė tikisi, kad jų kandidatai Vilniuje ir Elektrėnuose pateks į antrąjį mero rinkimų turą ir turi realius šansus laimėti, o kitur viliasi turėti tarybose frakcijas.

Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų išnyra Brazausko dvasia: kodėl miestai pešasi ir kuris laimės?

Tikra ar tariama Vilniaus ir Kauno priešprieša atgyja kaskart, kai suskamba rinkimų varpai ar politikai ima vardyti padarytus ir nepadarytus darbus. Artėjant savivaldos rinkimams ir vėl girdime šūkius „jei Kaunas gali, tai Vilnius gali geriau“ arba kauniečių pasipiktinimą, kad sostinės rinkėjai skeptiškai vertina jų dabartinį ir, matyt, būsimą merą. Specialistai sako, kad dviejų didžiausių šalies miestų lyginimas – nieko tragiško, taip daroma ir kitose šalyse.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų