Tradicinis Seimo pirmininko siūlymas drauge paminėti sesijos pabaigą šį kartą nesulaukė parlamentarų pritarimo. Išvarginti darbų ir vieni kitų jie išskubėjo atostogauti, rašo "Lietuvos žinios" (LŽ).

Vakar parlamentarai vasaroti patraukė neužsukę į parlamento restoraną ir tradiciškai nepakėlę taurės vyno. Seimo pirmininko Viktoro Muntiano siūlymas pavasario sesijos pabaigą paminėti drauge nesulaukė pritarimo frakcijų seniūnų sueigoje.

Dauguma seimūnų išsiskirstyti pageidavo be didelių ceremonijų. Vieni sakė, kad pernelyg pavargo ne tik nuo darbo Seime, bet ir nuo kolegų, kiti tikino, jog įvairios puotos - nereikalingas lėšų švaistymas. Atšvęsti darbo pabaigą parlamentarai tikisi per artėjančias valstybines šventes ir partijų sąskrydžius.

Seimo pirmininkas dėl vakar neįvykusio pabaigtuvių vakarėlio kaltę vertė žurnalistams. Esą šie smarkiai pablogino anksčiau vykusių susiėjimų įvaizdį ir apie juos prirašė "ko nereikia".

"Žiniasklaida pakeitė visus mūsų darbo principus. Jūsų džiaugsmui darbo pabaigos minėjimo nebus", - LŽ sakė V.Muntianas. Seimo pirmininkas tikino, jog priekaištų dėl nutrūkusios tradicijos iš parlamentarų nesulaukė.

Tačiau Seimo frakcijų seniūnai kalbėjo, kad vakarėlis neįvyko ne dėl žurnalistų kaltės. Jo nenorėjo darbo Seime išvarginti parlamentarai. "Per seniūnų sueigą Seimo pirmininkas paklausė, ar būtų norinčiųjų susirinkti ir išgerti taurę vyno", - LŽ pasakojo Liberaldemokratų frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis. Tačiau dauguma seniūnų paprieštaravo tokiai idėjai. "Pasakėme V.Muntianui, jog mes ir taip pakankamai pavargę, kad užtruktume Seime dar ilgiau", - LŽ teigė "darbiečių" lyderis Kęstutis Daukšys.

REKLAMA

Atsigriebs per sąskrydžius

Specialių vakarėlių neketina organizuoti nė viena partija. Vakar sesijos pabaigą konservatoriai paminėjo švęsdami dviejų frakcijos kolegų gimtadienius. Liepos viduryje penkiasdešimtmečiais taps Emanuelis Zingeris ir Rimantas Dagys. "Jie mus pakvietė taurei vyno. Sveikinome iš anksto, nes vėliau išsiskirstysime", - pasakojo I.Degutienė.


Rašyti komentarą...
P
Petrs
2007-07-07 22:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joooooooo, ten tai tikrai chebrytė pavargo - nu ką čia ir kalbėti - pusę metų nosį prakrapštyti - yra ko ir pavargti. Avigalviai ir tiek.
Atsakyti
0

A
Algis
2007-07-06 11:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks vakarėlis,jei dauguma jau buvo "užmetę" posėdžio metu ir šmaikštavo kaip humoristai.Seimo pirmininkas per minkštas,kad net posėdžių lankomumo nesugeba užtikrinti.
Atsakyti
0

P
Pasididinę
2007-07-06 12:41:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
atlyginimus pasidarys ne vieną baliuką.Jiems tauta nerūpi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų