• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad sprendimas dėl apkaltos parlamentarui Vytautui Gapšiui priklausys nuo to, ar Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priims jo kasacinį skundą ir bausmės vykdymas bus atidėtas.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad sprendimas dėl apkaltos parlamentarui Vytautui Gapšiui priklausys nuo to, ar Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priims jo kasacinį skundą ir bausmės vykdymas bus atidėtas.

REKLAMA

„Priklausys nuo Aukščiausiojo Teismo sprendimo, ar priims ir ar atsižvelgs į prašymą stabdyti bausmės vykdymą. Šito dabar numatyti neįmanoma“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė parlamento vadovė.

Apeliacinis teismas trečiadienį pakeitė pirmos instancijos teismo sprendimą ir nuteisė visus kaltinamuosius koncerno „MG Grupė“ (anksčiau vadinosi „MG Baltic“) korupcijos byloje.

V. Gapšiui buvo skirta puspenktų metų laisvės atėmimo bausmė. Jis, kaip ir Darbo partija, buvo nuteistas dėl kyšio ėmimo iš buvusio „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ir prekybos poveikiu.

Kacape griauna Lietuvą
Kacape griauna Lietuvą
Į antrą asmenį Lietuvoje pretenduojanti Viktorija Čmil pagal visus vakarietiškus skaidrumo standartus šiandien jau turėtų trauktis iš Seimo Pirmininkės pareigų, nes pirmininkauja už korupciją nuteistai partijai. Ką ji daro vietoje to?

Paskubomis užbaiginėja Lietuvos kaip nacionalinės valstybės ardymo darbus. Teismo sprendimo paskelbimo dieną (!) įregistravo siūlymą naikinti darbo imigrantų kvotas, kad galėtų atvykti neribotai. Lyg dabar mažai: šiemet atvykusiųjų bus turbūt arti 100 000 ir beveik visi nekvalifikuota darbo jėga.

Varžydamasi pati su savimi ji užregistravo ir prie Seimo veikiančių institucijų likvidavimo (ale jungimo) projektą. Juo kaip savarankiškos institucijos būtų panaikinta Valstybinė lietuvių kalbos, Valstybinė kultūros paveldo, Etninės kultūros globos komisijos, taip pat Nacionalinė sveikatos ir Nacionalinė šeimos taryba. Neaišku kokia sveikatos tarybos veiklos pasaulėžiūrinė laikysena šiuo metu, bet kitos keturios organizacijos yra tiesiog įkyrūs trukdžiai liberalų ir leftistų pastangose išardyti valstybę iš jos kultūrinių pagrindų.

Naikinamos komisijos gina lietuvių kalbą, paveldą, etninę kultūrą ir prigimtinę šeimą nuo išardymo (protingai sako „dekonstrukcijos“) multikultūralizmo vėjuose. Jų sujungimas į kažkokią abstrakčią Gerovės komisiją praktiškai reikštų sunaikinimą vos ne paskutinių valstybinių institucijų, kurios priešinami Laisvės partijos „nereikia tos kalbos, paveldo, šeimos, kultūros“ darbotvarkei. Darbotvarkei, kurią Čmil visa širdimi palaiko.
turi būti vykdomas teismo sprendimas,o aukščiausio teismo sprendimo ten kur visi laukia nuteistieji.Seimo vadovė turi trauktis iš pareigų be jokio kompromiso.
Tai teismas ir nustatė,kur būti tiems veikėjams!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų