Seimo nariams nebelaiko nervai: darbas primena chaosą, posėdis nutrauktas Papildyta 16.09 val.

Ketvirtadienį įtemptą Seimo darbotvarkę aptemdė techniniai trikdžiai. Nemaža dalis Seimo narių prašė posėdį išvis nutraukti, nes, jų žodžiais, darbas primena chaosą. Galiausiai jis nutrauktas.

Daliai Seimo narių ketvirtadienį, posėdį vykdant nuotoliniu būdu, nepavyko prisijungti, balsuoti, strigo technika, kai kam neveikė kompiuteriai ar vaizdo kameros.

„Tai yra iš esmės nebenormalu, kada Seimo nariams neveikia jų balsavimo sistemos ir prašo pasakyti Seimo protokolui, kad balsavo. Nežinome, ar jie balsavo, ar nebalsavo, ar jie išvis dalyvavo. 

Pirmame balsavime man užstrigo kompiuteris, perkroviau jį. Antrame balsavime lygiai taip pat – suvedi kodus, rašo sėkmingai užsiregistravote, o prabalsuoti negalime. Stabdykite šiandien tą posėdį“, – piktinosi Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

Jam antrino ir Seimo narys valstietis Tomas Tomilinas.

„Tikrai nematau prasmės, jeigu Gintautas Paluckas visą dieną negali dalyvauti balsavimuose, tai yra nenormalu visiškai ir taip negali būti“, – Sakė Seimo narys.

Valstietė Agnė Širinskienė piktinosi, kad dėl techninių nesklandumų darbas tampa chaotiškas.

„Sistema kartais meta tokius raudonus pranešimus rėmeliuose, kad yra klaidos. Tas darbas tampa panašus, švelniai tariant, į tokį didelį chaosą. Geriau tada pabaikime šiandien posėdį, o kitą savaitę kompiuteristai, matyt, patvarkys sistemą ir galėsime dirbti toliau“, – siūlė A. Širinskienė.

Seimo plenarijį posėdį fiasko vadina ir valstietis Aurelijus Veryga, kartu savo feisbuke pasidalindamas trumpa posėdžio ištrauka.

„Šiandieninis Seimo posėdis yra visiškas fiasko. Po kiekvieno balsavimo begalės Seimo narių priekaištai, kad negalėjo balsuoti, kad neveikė sistema. Ar tokie sprendimai legitimūs? Manau, kad ne. O kol sistema stringa, yra kas susiranda darbo“, – rašė A. Veryga.

Seimo posėdžiui pirmininkaujantis Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas nusprendė padaryti pusvalandžio pertrauką, kad būtų pabandyta išspręsti technines problemas.

REKLAMA

Galiausiai po pertraukos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen paskelbė, kad posėdis yra nutraukiamas.

„Siūlau šiandieną posėdį baigti, vertinant tai, kad sutrikimai sistemos yra susiję su „Microsoft“ sutrikimais ir nuo mūsų nelabai priklauso. Todėl užtikrinti šiandien darbą sklandų mes negalime“, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Ketvirtadienį Seimo valdyba susitiks apsitarti dėl gyvo posėdžio kitą antradienį.


Rašyti komentarą...
O
O MARIJA
2021-03-18 16:13:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi mes taip dirbam,nebukit lepuneliai ,dirkit,priesaika davet dirbti tautos gerovei !!!
Atsakyti
-2

t
tai
2021-03-18 16:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Meskit pro langus tuos kompus, jei nesusitvarkot, turit rankytes, kojytes ir prabalsuosit.
Atsakyti
-2

N
Na
2021-03-18 16:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimas tai turgus. O kas padarė seimo pirmininkė. Nevaldo situacijos. Ta dauguma man primena Valynsko šaudmenų kaip buvo valdžioje su koncervatoriai apsiženije.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų