Seimo narei Širinskienei už karantino reikalavimų pažeidimą skirta 250 eurų bauda

Seimo narei valstietei Agnei Širinskienei už karantino reikalavimų pažeidimą, kai ji vyko į kitą nei jos gyvenamoji savivaldybę, skirta bauda.

Kaip pranešė Utenos apskrities policija, penktadienį Seimo narė atvyko į komisariatą ir pareigūnai jai surašė administracinio nusižengimo protokolą ir administracinį nurodymą per penkiolika kalendorinių dienų savo noru sumokėti baudą, lygią pusei minimalios baudos t. y. 250 eurų.

A. Širinskienė nubausta už tai, kad gruodžio 20 dieną neturėdama pagrindo pažeidė ribojimą judėti tarp savivaldybių, atvyko iš Ignalinos rajono savivaldybės į Visagino savivaldybę.

Vykdant judėjimo kontrolę pareigūnai, A. Širinskienei paprašius, leido jai kirsti savivaldybės ribą ir nuvažiuoti į degalinę prisipilti kuro, tačiau Seimo narė tai padarius nuvažiavo toliau į miestą ir apsipirko parduotuvėje. 

Tuomet feisbuke A. Širinskienė tikino į parduotuvę važiavusi pirkti maisto savo vyrui, kuris to negali padaryti, nes yra rizikos grupėje. 

Parlamentarė taip pat sakė, kad nors gyvenamąją vietą ir yra deklaravusi Vilniuje, tačiau visą gyvenimą, išskyrus studijų metus, iš tiesų gyvena Dūkšto mieste, Ignalinos rajone. 

Karantino reikalavimai, ribojant judėjimą tarp savivaldybių, įvesti siekiant stabdyti koronaviruso plitimą.


Rašyti komentarą...
I
Ingrida
2021-01-15 16:08:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada, ar bus nubausta seimo pirmininkė Viktorija Čmilyte-Nilsen už karantino pažeidimą ir dar darbo metu vaikštant po parduotuves
Atsakyti
-9

A
2021-01-15 16:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada nubaus čmilytė, ar jai įstatymai negalioja..
Atsakyti
-9

A
Alina
2021-01-15 16:11:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip Viktorijai čmilytei ar bus bauda,jeigu visiems tai visiems
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų