Po pratybų sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika trumpai pasidalijo įspūdžiais: „Daugiau kaip savaitę dalyvavome sausumos pajėgų prieštankinių padalinių pratybose. Pamatėme, kas pasikeitė per metus.
Kiekvienais metais vis daugiau ginklų naudojama prieštankinėse operacijose. Todėl kariai kasmet gali tobulėti ir tokios pratybos suteikia itin daug naudos.
Tiesa, ginkluotė iš esmės nesikeičia, todėl ieškome ir surandame būdų, kaip tą pačią turimą ginkluotę panaudoti išradingiau.“
Anot A. Leikos, pasiruošimas tokio pobūdžio pratyboms vyksta praktiškai visus metus: „Kariuomenėje pasiruošimas vyksta kiekvieną dieną. Tikrai niekas nesėdi sudėjęs rankų. O po metų kariai vėl susirinks ir išbandys atsiradusias naujoves. Norime turėti kaip galima geriau pasirengtus karius.“
Tuo tarpu pulkininkas leitenantas Aleksiejus Gaiževskis pasidžiaugė, kad per vykusias pratybas kiekvienas karys galėjo susipažinti su ginkluote ir ją išbandyti praktiškai: „Visi taip vadinami prieštankininkai susirinko į vietą vietą dviem savaitėm. Tai praplėtė kiekvieno iš jų akiratį.“
Anot A. Gaiževskio, kiekvienas ne tik sausumos, bet ir Lietuvos kariuomenės karys dirbantis su prieštankinėmis priemonėmis, radęs mūšio lauke bent vieną iš pratybose išbandytų ginklų, tikrai žinos kaip juo naudotis.
Balsas.lt primena, kad pratybos „Medžiotojas“ skirtos treniruoti prieštankinių padalinių karius kovoti su šarvuotomis transporto priemonėmis, pasitelkiant etatines prieštankines ir kitas ugnies paramos priemones gynybinių operacijų metu. Tokio pobūdžio pratybos organizuojamos nuo 2011 metų.
Šiais metais jas rengia Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras Rukloje. Šiuose mokymuose dalyvaus atstovai iš visų Sausumos pajėgoms priklausančių dalinių, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono ir Karinių oro pajėgų.