Ruduo įsibėgėja: po savaitgalio oro temperatūra vers susigūžti

Šeštadienį sostinėje taip ir neprašvito. Nors lyti nustojo, lietaus debesys nepasitraukė ir saulei vietos neužleido. Niūroką dieną nebuvo šilta. Oro temperatūra svyravo ties 10-ies laipsnių riba.

Kokio sekmadienio sulauksime Lietuvoje? Vėlai vakare trumpam liovęsis lietus po vidurnakčio vėl sugrįš, pasirodys ties Panevėžiu ir keliaus rytine pusę link sostinės. Kitur lietaus tikimybės menka, bet bus rūko.

Naktis pajūryje žada būti šilta iki 12–13 laipsnių, kitur 6–7 šilumos. Dieną ciklono įtaka didės, palis Biržų, Panevėžio pusėje, ten temperatūra sieks 13–15 laipsnių, pietuose įšils iki 20-ies.

Klaipėdoje giedra, 18 lapsnių šilumos,  Šiauliuose apie 15 ir debesuota, o Panevėžyje 15, bet šiąnakt atvės iki 2 laipsnių. Utenoje naktį apie 0 laipsnių, dieną 13 šilumos. Kaune šils iki 16-os. Vilniuje taip pat 16 laipsnių. Visai kas kita Dzūkijoje – Varėnoje saulė ir 18, Druskininkuose 20 laipsnių šilumos ir saulėta.

O jau pirmadienį ties Skandinavija stiprėjanti aukšto slėgio sritis išstums lietų iš Lietuvos, naktis laukia žvaigždėta, kai kur su šalnomis dirvos paviršiuje, diena sausa ir saulėta 11–12. Labai panašūs orai išliks ir antradienį naktį,  kai kur šaltukas, dieną 10–12 šilumos.


Rašyti komentarą...
U
Upz
2019-09-21 19:48:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia merginos ne ruduo,vidurine saldziausia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų