Reidas Vilniuje: prie išvažiavimo iš senamiesčio – girti vairuotojai

Naktį į šeštadienį Vilniaus kelių policija sučiupo tris girtus vairuotojus, vienam jų gresia baudžiamoji byla. Du vairuotojai įkliuvo nuolatinėje reidų vietoje, kurią girti vairuotojai jau aplenkdavo iš tolo – Pylimo gatvėje.

13

Reidas prasidėjo Ateities gatvėje. Čia prieš vidurnaktį policijos pareigūnai sustabdė girtą BMW vairuotoją. Į alkoholio matuoklį vyras įpūtė  0,69 prom. – tai lengvas girtumas, už tiek gresia maždaug 300 eurų bauda, mažiausiai metams atimamas vairuotojo pažymėjimas.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prie išvažiavimo iš Vilniaus senamiesčio – girti vairuotojai

Pylimo gatvėje jau prasidėjus šeštadieniui sučiuptas gerokai apgirtęs „Hyundai i40“ vairuotojas. Jis įpūtė 2,10 prom. – tai vidutinis girtumas. Vyriškiui gresia baudžiamoji byla ir gerokai, dešimtis kartų didesnė bauda.

Be to, teismas veikiausiai konfiskuos automobilį. Sulaikyto ir į Priklausomybės ligų centrą patikslinti girtumo išvežto vairuotojo keleiviams teko nutraukti kelionę: mašina išvežta į policijos saugomų automobilių aikštelę.

O štai čia pat, prie išvažiavimo iš senamiesčio, netoli sankryžos su Klaipėdos gatve, sustabdytas VW vairuotojas įpūtė 1,25 prom. Už tiek baudžiamoji byla ir labai dideli nuostoliai negresia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų