girti vairuotojai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „girti vairuotojai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „girti vairuotojai“.

Naktį Vilniuje sučiuptas girtas visureigį vairavęs pensininkas

Naktį į penktadienį, apie vidurnaktį, Vilniaus policijos pareigūnai Švitrigailos gatvėje pastebėjo įtartiną visureigį „Volvo XC90“. Gatvėje stovintis automobilis buvo nuleistais dviem ratais, o vyriškis prie automobilio, kaip iš karto įtarta, kad tai vairuotojas – svirduliavo, kalbėjo nerišliai. Pareigūnams 79-erių metų vyras prisipažino, kad važiavo iš vakarėlio, kur vartojo alkoholinius gėrimus. Pirmu bandymu vairuotojas įpūtė 1,53 prom.

Dėl juodų dūmų į automobilį dėmesį atkreipę policininkai sustabdė girtą vairuotoją

Naktį į sekmadienį apie vidurnaktį Vilniuje, Laisvės pr., policija sustabdė įtartiną „VW Passat“. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdi girtas vairuotojas, jam vien už girtumą gresia baudžiamoji byla. Automobilis pareigūnams į akis krito pirmiausiai dėl to, kad smarkiai dūmijo. Automobilis dar buvo sudaužytu galiniu žibintu, išdaužtas ir galinis šoninis langelis. VW važiavo du vyrai.

Vilniaus policijai per šeštadienio reidus įkliuvo 14 girtų pažeidėjų

Šeštadienį Vilniaus apskrityje policijai per reidus įkliuvo net 11 girtų vairuotojų ir trys girti dviratininkai. Visiems pažeidėjams nustatytas lengvas girtumas. Rytą reidai vyko skirtinguose apskrities rajonuose, o po pietų – sostinėje. Daugiausiai pažeidėjų įkliuvo per rytinius reidus. Elektrėnų savivaldybės teritorijoje sustabdytas 62-ejų metų „Opel“ vairuotojas įpūtė 0,52 prom. Prie Elektrėnų esančiuose Pylimuose sustabdyta 45-erių metų „Opel“ vairuotoja įpūtė 0,49 prom.

Dvi promiles įpūtęs užsienietis vairuotojas: gėriau tik lietuvišką girą

Naktį per reidus Vilniaus policijai įkliuvo trys girti vairuotojai, dar vieną prieš eismą važiavusį ir didelį pavojų kitiems kėlusį visai girtą vairuotoją sustabdė po miestą važinėję patruliai. Sulaikytų girtų vairuotojų kiekis baugina: nuo ryto Vilniaus apskrityje įkliuvo mažiausiai 18 girtų vairuotojų. Naktinis reidas šeštadienio vakarą vyko T. Narbuto gatvėje. Čia apie 21 val. policija sustabdė BMW, šio automobilio vairuotoja pirmu bandymu įpūtė 0,77 prom.

Šeštadienį Vilniaus apskrities policijai per reidus įkliuvo 10 girtų vairuotojų

Šeštadienį nuo pat ryto Vilniaus apskrityje vyko policijos reidai, buvo tikrinami vairuotojai. Skirtinguose Vilniaus apskrities rajonuose per pirmąją dienos pusę įkliuvo keturi girti vairuotojai ir girtas dviratininkas, po pietų Vilniuje – šeši girti vairuotojai. Per reidus įkliuvo ir 7 teisės vairuoti neturintys vairuotojai. Šeštadienį ryte Elektrėnuose sustabdyta BMW vairuotoja įpūtė 1,14 prom. Elektrėnuose įkliuvo ir girtas 64-erių metų dviratininkas – jis įpūtė 1,98 prom.

Nuo Vilniaus policijos sprukęs „Audi“ vairuotojas užtaikė ant respublikinės policijos greičio matuoklio

Trečiadienį Vilniaus apskrities policijai per reidus įkliuvo septyni girti vairuotojai, vienam jų nustatytas vidutinis, beveik 2 prom. girtumas. Per reidą neapsieita ir be gaudynių: nuo Vilniaus apskrities kelių policijos skyriaus pareigūnų pabėgti bandė teisės vairuoti neturintis vairuotojas. Sprunkantį pažeidėją užfiksavo Lietuvos kelių policijos tarnybos greičio matuoklis – kitos tarnybos pareigūnai kaip tik gaudė greičio pažeidėjus. Bėglys daugiau nei dvigubai viršijo leidžiamą greitį.

Naktinis reidas Vilniuje: savo vardą sumelavęs vairuotojas blaivysis areštinėje

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai įkliuvo du girti vairuotojai, vienas jų bandė prisistatyti svetimu vardu, todėl galiausiai pateko dar ir areštinę. Automobiliai buvo tikrinami skirtingose miesto rajonuose. Sukilėlių gatvėje įkliuvo didelio limuzino vairuotojas. Įtarta, kad jis neturi teisės vairuoti tokios kategorijos transporto priemonės.Vairuotojas tikino, kad vairuotojo pažymėjimą yra palikęs namie, kad tokį limuziną vairuoti gali.

Rekordiniai skaičiai: šeštadienį Vilniaus policijai per reidus įkliuvo 16 girtų vairuotojų

Vilniaus policijai per vieną dieną Vilniaus, Trakų, Švenčionių ir kituose Vilniaus apskrities rajonuose įkliuvo net 16 girtų vairuotojų. Daugiausia girtų vairuotojų sučiupta Vilniuje. Ryte ir vidurdienį policija automobilių vairuotojus tikrino rajonuose: per pirmąją dienos pusę sustabdyti 6 girti vairuotojai. Po vidurdienio pareigūnai reidą pradėjo Savanorių prospekto žiedo apačioje. Buvo tikrinami į abi puses Geležinio Vilko gatve važiuojantys vairuotojai.

Per naktinį reidą Vilniuje pareigūnai vieną po kito stabdė nelegaliai gyvenančius ir dirbančius užsieniečius

Naktį į sekmadienį Vilniuje per bendrą policijos ir pasieniečių reidą įkliuvo septyni užsieniečiai. Šeši jų nelegaliai gyveno ir dirbo pavežėjais ir maisto kurjeriais. Vienas turėjo teisę būti Lietuvoje, tačiau dirbo pavėžėtoju neturėdamas licencijos. Naktinis reidas prasidėjo netoli stoties, Drujos gatvėje. Čia sustabdyta daugiausiai pažeidėjų. Policijai įkliuvo lengvai apgirtęs „Renault“ vairuotojas. Vaikinas vežė gausią kompaniją, vienas į mašiną netilpęs jaunuolis tūnojo bagažinėje.

Per rytinį reidą trys įkaušę vairuotojai neteko teisės vairuoti

Pirmadienį Vilniuje ir Vilniaus rajone Kelių policijos valdybos pareigūnai surengė reidus, per kuriuos buvo tikrinami automobiliai ir jų vairuotojai. Trims vairuotojams nustatytas lengvas girtumas, jiems gresia maždaug 1 tūkst. eurų baudos, veikiausiai metams vairuotojai praras teisę vairuoti. Avižieniuose sustabdytas „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,55 prom. Vyras sakė vakar vakare išgėręs alaus, o šiandien alkoholio nevartojęs. Antru bandymu vairuotojas įpūtė net daugiau, 0,67 prom.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje išvežant girto bėglio mašiną atvažiavo dar vienas girtas vairuotojas ir puolė muštis

Sekmadienį pavakare Karoliniškėse vienas po kito įkliuvo du girti vairuotojai. Vienas jų sukėlė avariją, iš įvykio vietos spruko, tačiau buvo sučiuptas. Antrasis įkliuvo išvežant pirmojo girto vairuotojo mašiną: jis užsipuolė prie kraunamo automobilio sustojusį BMW vairuotoją, norėjo su juo muštis. Girtas vyras net nematė, kad šalia stovi policija, o BMW vairuotoją norėjo pamokyti, nes tas jam prieš kelias minutes signalizavo.

Reidas Vilniuje: pareigūnai ėmėsi užsieniečių pavežėjų ir maisto kurjerių

Naktį į šeštadienį Vilniuje vyko ypatingas reidas: kartu su policijos pareigūnais Vilniaus centre automobilius ir jų vairuotojus tikrino pasieniečiai. Pareigūnai Vilniuje ėmėsi nelegalų pavėžėtojų ir maisto kurjerių. Naktį pareigūnai be girtų vairuotojų sučiupo du pavėžėtojus azerbaidžaniečius, neturinčius teisės būti Lietuvoje, sulaikytieji turės išvažiuoti iš Lietuvos. Taip pat įkliuvo ir du Kenijos piliečiai, pareigūnams pateikę suklastotus vairuotojo pažymėjimus.

Naktinės gaudynės Vilniuje: girtas „Volvo“ vairuotojas bandė sprukti nuo policijos

Vilniuje per naktinį reidą  stabdomas visureigio „Volvo“ vairuotojas bandė pasprukti nuo policijos: po trumpų, bet įnirtingų gaudynių bėglys buvo sučiuptas. Apie vidurnaktį Vilniaus apskrities policijos pareigūnai tikrino automobilius Ąžuolyno gatvėje. Šioje vietoje vos pradėjus reidą įkliuvo „Ford Focus“ vairuotojas. Su keleiviu važiavęs vyriškis įpūtė 1,27 prom. Už lengvą girtumą pažeidėjui gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, mažiausiai metams bus atimta teisė vairuoti.

Vilniuje policijos reidą pamatęs BMW vairuotojas apsisuko perėjoje ir bandė sprukti

Pirmąją naujųjų metų dieną Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sostinėje surengė reidą. Vairuotojus buvo suplanuota tikrinti nuo pat ryto, tačiau dėl daugybės iškvietimų reidą pavyko pradėti tik pavakare. Apie 16 val. pradėjus reidą Sukilėlių gatvėje sustabdytas „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,86 prom. Tai lengvas girtumas, už tokį pažeidimą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, metams atimamas pažymėjimas.

Per naktinį reidą Vilniaus policijos pareigūnai tikrino ne tik vairuotojų blaivumą, pasitelkė šunis

Naktį į sekmadienį Vilniaus apskrities policijos pareigūnai tikrino ne tik vairuotojų blaivumą: kartu su kinologais automobiliuose buvo ieškoma narkotikų. Dviejuose automobiliuose narkotikų rasta. Reidas apie 20 val. prasidėjo sostinėje Liepkalnio gatvėje, netoli stadiono. Iš karto buvo sustabdytas „Toyota Prius“ vairuotojas. Vyras pirmu bandymu įpūtė 1,82 prom., o antru – 1,77. Tai vidutinis girtumas.  Išgirdęs skaičius vairuotojas nesuprato, kas jam gresia.

Reidas lietingą naktį: daugybė girtų pažeidėjų, apalpęs 17-metis BMW vairuotojas ir pavėžėtojo gaudynės

Naktį į sekmadienį vien Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams Vilniuje įkliuvo devyni girti vairuotojai, sustabdyti ir nubausti dar aštuoni teisės vairuoti neturintys asmenys. Beveik visiems pažeidėjams buvo nustatytas lengvas girtumas. Rekordininkas – Ozo gatvėje sustabdytas „Lexus“ vairuotojas. Pirmu bandymu jis įpūtė 1,75 prom., o antru – 1,64 prom. Tai vidutinis girtumas ir už tiek gresia baudžiamoji byla.

Naktinis reidas: įkliuvo vaikinas su narkotikais ir girto vairuotojo gaudynės

Naktį į sekmadienį Vilniaus kelių policijai įkliuvo keturi girti pažeidėjai, vienam jų už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla. Į areštinę taip pat uždarytas ir jaunas vairuotojas, pas kurį aptikta kanapių, už narkotikus jam gresia kalėjimas. Šeštadienį apie 21 val. specialiosioms tarnyboms paskambinęs vienas vairuotojas pranešė, kad važiuoja paskui autobusiuką VW, kad pastarojo vairuotojas veikiausiai yra girtas. Į Perkūnkiemį nuskubėję pareigūnai pastebėjo įtarimų sukėlusį automobilį.

Naktinis reidas Vilniuje: bus konfiskuotas apie 150 tūkst. eurų kainuojantis BMW

Šeštadienį vakare ir naktį į sekmadienį Lietuvos kelių policijos tarnybai Vilniuje įkliuvo aštuoni girti vairuotojai. Trims už didesnį nei 1,5 prom. girtumą iškeltos baudžiamosios bylos, teismas greičiausiai konfiskuos šių vairuotojų automobilius. Veikiausia bus konfiskuotas ir apie 150 tūkst. eurų kainuojantis BMW, sustabdytas Vilniaus senamiestyje. Reidui tik prasidėjus apie 15-ą val. prie Vilniaus esančiuose Zujūnuose įkliuvo visai girtas „Mercedes-Benz“ vairuotojas.

Išvydęs policiją įkaušęs „žalialapis“ vairuotojas perėjoje nusuko į šaligatvį, vėliau ėmė valgyti sniegą

Naktį į sekmadienį Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnams įkliuvo šeši didesnius pažeidimus padarę vairuotojai: du jų vairavo pavartoję alkoholio, dar keturi – prie vairo sėdo neturėdami teisės vairuoti. V. Kudirkos gatvėje prieš vidurnaktį pareigūnai sustabdė moters vairuojamą „VW Passat“. Vairuotoja pirmu bandymu įpūtė 1,57 prom., o po 15 minučių antru – 1,54 prom. Tai vidutinis girtumas ir už tokį girtumą gresia baudžiamoji byla. Moteris teisinosi išgėrusi kelias taures vyno.

„Vieną alaus“ išgėrusiam vairuotojui vakaras apkarto: atsidūrė areštinėje

Naktį į šeštadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams Vilniuje įkliuvo 8 girti vairuotojai, net trims jų gresia baudžiamoji atsakomybė už vidutinį girtumą. Bene labiausiai košės prisivirė iš senamiesčio važiavęs „Toyota“ vairuotojas. Išvydęs policiją jis bandė sprukti, nusuko ten, kur įvažiuoti draudžiama, važiavo per raudoną, bet buvo sulaikytas. Apie 23 val. pareigūnai vairuotojus tikrino Pylimo gatvėje.

Savaitgalį Vilniuje siautėjo girti vairuotojai – BMW rėžėsi į du automobilius, juose buvo ir vaikų

Vilniuje siautėja girti vairuotojai: sekmadienį girtas BMW vairuotojas judrioje gatvėje atsitrenkė į du automobilius, kuriuose buvo ir mažų vaikų. Dar didesnę avariją ramioje Žvėryno gatvėje dieną sukėlė visai girtas „Jaguar“ vairuotojas: visa jėga rėžėsi į kitą nedidelį automobilį ir įstūmė jį į medinį namą. Po vidurdienio įvyko avarija Vilniuje, Žvėryne. Nuo centro pusės atlėkęs „Jaguar“ Liubarto gatvėje prisivijo automobilį „Ssanyong“ ir rėžėsi į šio užpakalį.

Per reidą įkliuvusių girtų vairuotojų pasiteisinimai: stresas darbe, sunegalavo kačiukas

Šeštadienį Vilniaus apskrities policijai įkliuvo aštuoni girti vairuotojai, dar du sučiupti pažeidėjai neturi teisės vairuoti. Vakarinis reidas prasidėjo S. Batoro gatvėje. Prie sankryžos su Rudens gatve sustabdyto „Volvo“ vairuotojas įpūtė 0,52 prom. Tai lengvas girtumas, už tokį pažeidimą skiriama bauda nuo 800 iki 1100 eurų, mažiausiai metams atimama teisė vairuoti. Vėliau reidas persikėlė į Abiejų Tautų Respublikos plentą. Netoli Trakų Vokės įkliuvo trys girti vairuotojai. 0,55 prom.

Naktinis reidas: įkliuvo keleivis su narkotikais, BMW ir „Mercedes“ vairuotojai praras mašinas

Penktadienį Vilniaus apskrities policijai per reidus Vilniuje ir Vilniaus rajone įkliuvo keli girti vairuotojai, pareigūnai sučiupo vieną keleivį su narkotikais. Naktinį reidą policija pradėjo J. Jasinskio gatvėje. Girtų vairuotojų čia nebuvo, patikrinti keli įkaušę vyrai leidžiamo alkoholio kiekio neviršijo. Pareigūnams įtarimų sukėlė vieno elektromobilio BMW ekipažas: kilo įtarimų, kad jaunuoliai gali būti apsvaigę. Pas keleivį pareigūnai rado dvi suktines, kaip įtariama su kanapėmis.

Bondo numeris girto BMW vairuotojo neišgelbėjo: metus teks vaduotis be mašinos

Vilniaus apskrities policijai penktadienį vakare ir  naktį įkliuvo keturi girti vairuotojai, jiems nustatytas lengvas girtumas. Reidą apie 19-ą valandą Justiniškių gatvėje pradėję policijos pareigūnai  sustabdė „Subaru“. Vairuotojas įpūtė 0,87 prom. Čia pat sustabdytas „Honda“ vairuotojas leidžiamą alkoholio kiekį viršijo nedaug, jam nustatytas 0,51 prom. girtumas. „Mercedes-Benz“ vairuotoja įpūtė 1,07 prom. Už lengvą girtumą skiriama maždaug 1 tūkst.

Vilniuje prekybos centro aikštelėje su automobiliu siautėjo girta porelė

Vilniuje su išsinuomotu automobiliu prekybos centro aikštelėje siautėjo girta porelė. Vyras ir moteris buvo tiek girti, kad nesugebėjo susimokėti už stovėjimą ir išvažiuoti. Sulaikyta moteris užmigo, o štai vyras daužėsi tarnybiniame automobilyje ir reikalavo jį paleisti. Sekmadienį apie  21-ą valandą prie Perkūnkiemyje, Girulių gatvėje, prie dirbančių pareigūnų priėjo vyriškis, jis pranešė, kad netoliese važinėjasi girta porelė.

Į alkoholio matuoklį pirmu bandymu įpūtęs net 2 prom. vairuotojas bausmės išvengė

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams nuo šeštadienio pavakarės iki nakties Vilniuje įkliuvo 8 girti vairuotojai, jiems gresia administracinės baudos, mažiausiai metams bus atimta teisė jiems vairuoti. Du į alkoholio matuoklį įpūtę vairuotojai baudų vos išvengė: antru bandymu jiems buvo nustatytas mažesnis, leidžiamas alkoholio kiekis. Kairėnų gatvėje per reidą sustabdytas „Nissan“ vairuotojas pūstelėjo taip, kad alkoholio matuoklis parodė daugiau nei 2 prom.

Rugsėjo 1-oji: Vilniuje sulaikyta daugybė girtų vairuotojų, įkliuvo ir „ragana“, neapsieita be avarijų

Penktadienį ir naktį į šeštadienį Vilniuje sulaikyta daugiau kaip dešimt girtų vairuotojų. Vieni atšventė rugsėjo pirmąją, kiti – tiesiog prasidėjusį savaitgalį. Daugiausia įkliuvusių vairuotojų teisinosi alkoholio prisiragavę žiūrėdami krepšinį. Pavakare Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai reidą pradėjo Lydos plente, ties įvažiavimu į Vilnių. Čia policijai įkliuvo trys lengvai apgirtę vyrai. „Audi A3“ vairuotojas įpūtė 0,47 prom.

Vilniuje per Joninių reidus įkliuvo penki girti vairuotojai

Šeštadienį nuo ankstaus ryto Vilniuje vyko policijos reidai. Po Joninių nakties tikrinant vairuotojus įkliuvo penki girti pažeidėjai. Visiems nustatytas tik lengvas girtumas, visi įpūtė apie 0,5 prom. Tiesa, dar bent keli vairuotojai policijai įkliuvo Vilniuje ne per reidus – mieste patruliavę pareigūnai sustabdė kelis įtartinus automobilius, kurių vairuotojams nustatytas ir sunkus girtumas. Reidas anksti rytą prasidėjo Žirnių gatvėje. Čia buvo sučiupti trys girti pažeidėjai.
Kriminalai 2023-06-24

Dėl girto BMW vairuotojo nukentėjęs vyras prisimena avariją: „Dar pagalvojau, kad nenormalus kažkoks“

Vilniuje du girti vairuotojai sukėlė dvi didesnes avarijas, per kurias nukentėjo niekuo dėti žmonės. Naujojoje Vilnioje per girto BMW vairuotojo avariją sudaužyti trys automobiliai, o dėl girto „Audi“ vairuotojo kaktomušos su visureigiu kelioms valandoms sustojo eismas Nemenčinės plente. Parko gatvė Vilniuje prie psichiatrinės ligoninės susidūrė du BMW ir „Toyota Prius“. Paaiškėjo, kad  sidabrinio BMW vairuotojas girtas.

Per policijos reidą išgelbėtas ežiukas, sulaikyta rekordiškai daug girtų vairuotojų, įkliuvo ir girtas paspirtukininkas

Nuo šeštadienio pavakarės iki paryčių Vilniuje vyko policijos reidai, vien Lietuvos kelių policijos tarnybai įkliuvo 15 girtų vairuotojų ir dar vienas girtas paspirtukininkas. Pavakare ir vakare sostinėje ir Vilniaus rajone įkliuvo 8 girti vairuotojai. Bene daugiausiai įpūtė Rastinėnuose sučiuptas teisės vairuoti neturintis BMW vairuotojas. Jis įpūtė 2,10 prom. - tai vidutinis girtumas, vairuotojui gresia baudžiamoji byla.

Blaivus įkliuvęs daug kartų baustas BMW vairuotojas praras automobilį

Lietuvos kelių policijos tarnyba kartu su Viešojo saugumo tarnyba šeštadienį Vilniuje ir šalia Vilniaus surengė reidus. Vakare ir naktį į sekmadienį įkliuvo net 12 girtų vairuotojų, trims jų gresia baudžiamosios bylos už didesnį nei 1,5 prom. girtumą. Vakare nuo 17 val. iki 20 val. skirtingose vietose įkliuvo septyni girti vairuotojai. Grigiškėse sustabdytam „Audi“ vairuotojui nustatytas 0,55 prom. girtumas. Rykantuose įkliuvęs VW vairuotojas įpūtė 1,69 prom.

Vos tik pradėję reidą Vilniaus policininkai sučiupo girtą „Subaru“ vairuotoją

Vilniaus policija penktadienį sugavo du girtus vairuotojus, kuriems buvo nustatytas vidutinis girtumas. Vieną jų pareigūnai sugavo per naktinį reidą. „Subaru Forester“ apie 23 val. policininkai sustabdė Olandų gatvėje. Pareigūnai kaip tik prie sankryžos su S. Batoro gatve buvo ką tik pradėję reidą – tikrino vairuotojų blaivumą. Vilniaus apskrities policija praneša, kad 39-erių „Subaru Forester“ vairuotoja įpūtė 1,84 prom. Vairuotoja abiem bandymais įpūtė daugiau nei 1,5 prom.
Kriminalai 2022-12-10

Vilniuje kieme besiblaškantį ir vietos nerandantį girtą vairuotoją sustabdė policija

Šeštadienį vakare Žirmūnuose Vilniaus policija sulaikė, kaip įtariama, girtą vairuotoją. Buvo gautas pranešimas, kad kieme prie Laimos smuklės lengvasis automobilis užkabino užtvarą, kad kliudė automobilius. Veikiausiai vairuotojas ieškojo, kur pastatyti mašiną, o patyręs nesėkmę jau ketino ir sprukti. Į Žirmūnų gatvę, anot liudininkų, atskubėjo net trys policijos ekipažai, jie apsupo „Toyota“ ir sulaikė vairuotoją. Patupdytas į policijos automobilį vairuotojas ginčijosi su policija.
Kriminalai 2022-09-18

Vilniuje per kelių policijos reidą – dešimt girtų pažeidėjų

Vakare ir naktį Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Vilniuje sulaikė devynis girtus vairuotojus ir girtą paspirtukininką. Vienam vairuotojui gresia baudžiamoji byla už vidutinį girtumą. Reidą pareigūnai penktadienį vakare pradėjo iš karto keliose vietose: automobiliai ir vairuotojai buvo Vakariniame aplinkkelyje ir netoli Salotės ežero. Aplinkkelyje buvo gaudomi greičio pažeidėjai, tačiau juos begaudant įkliuvo ir girtų vairuotojų. Kur greitis leidžiamas tik 90 km / val.
Kriminalai 2022-09-03

Devynis kartus be pažymėjimo įkliuvęs vairuotojas: man sakė, kad teisių negausiu niekada

Per naktinį reidą Vilniuje įkliuvo du girti vairuotojai, girtas paspirtukininkas ir be vairuotojo pažymėjimo važinėjantis vaikinas. Policija reidą apie vidurnaktį surengė T. Narbuto gatvėje. „Toyota Yaris“ vairuotoja pirmu bandymu įpūtė 0,73 prom. Po penkiolikos minučių girtumą tikrinant antrą kartą alkoholio matuoklis parodė mažiau,  0,54 prom. Tačiau leistinas kiekis viršytas, už lengvą girtumą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, veikiausiai metams bus atimta teisė vairuoti.

Naktinis reidas: Vilniuje įkliuvo trys girti vairuotojai

Naktį į šeštadienį Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnams įkliuvo trys girti vairuotojai. Jiems gresia maždaug tūkstančio eurų baudos, veikiausiai metams bus atimti vairuotojo pažymėjimai. Bent jau baudžiamųjų bylų visi išvengė – pažeidėjams nustatytas lengvas girtumas. Apie 23 val. vos prasidėjus reidui Geležinio Vilko gatvėje, prie Vingio parko, sustabdytas „Ford Galaxy“. Vairuotojas abiem bandymais įpūtė kiek mažiau nei promilę (0,8 ir 0,74 prom.
Kriminalai 2022-03-19

Reidas Vilniuje: girtas ir be teisių vaikinas važinėja su močiutės BMW

Naktį Vilniuje sučiupti net septyni girti vairuotojai, neapsieita be gaudynių – vienas BMW vairuotojas spruko, tačiau buvo sučiuptas. Į policijos alkoholio matuoklį jis įpūtė daugiau nei pusantros promilės ir užsidirbo baudžiamąją bylą. Vakare Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai reidą pradėjo Naujojoje Vilnioje. Čia įkliuvo du lengvai apgirtę vairuotojai. Apie 20 val. reidas persikėlė į Justiniškių gatvę. Čia buvo sustabdytas BMW, kuriuo važiavo vaikinas su mergina.

Masiniai naktiniai reidai Vilniuje: įkliuvo trys girti vairuotojai

Naktį Lietuvos kelių policijos tarnyba Vilniuje sučiupo tris girtus vairuotojus. Vienas jų dar svetimu automobiliu važiavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo – už tai gresia automobilio konfiskavimas. Policija masiškai tikrinti vairuotojus pradėjo dar apie 16 valandą. Iš pradžių girtų vairuotojų nebuvo. Keli pažeidėjai praras teisę vairuoti dėl smarkiai viršyto greičio. Naktiniai reidai prasidėjo apie 22 val. Automobiliai buvo tikrinami skirtingose Vilniaus vietose.
Kriminalai 2022-03-05

Per reidą Vilniuje siautėjo „CityBee“ vairuotojai: sustabdyti ispanai net bandė sprukti

Naktį Vilniaus kelių policijai per reidus įkliuvo mažiausiai keturi girti vairuotojai. Pylimo gatvėje buvo sučiupti trys girti vairuotojai su „CityBee“. Vieno automobilio ekipažas bandė sprukti – kol pareigūnai bendravo su sulaikytu vairuotoju, į jo vietą atsisėdo keleivis ir bandė nuvažiuoti. Už šimto metrų sustabdytam vyriškiui gresia baudžiamoji byla: jis įpūtė net daugiau nei pirma sustabdytas jo draugas.

Per reidą sustabdytas girtas sakartvelietis: promilė – dar negirtas

Naktį į šeštadienį Vilniaus kelių policijai per reidus įkliuvo keturi girti vairuotojai, vienas jų įpūtė daugiau nei pusantros promilės, todėl nakvojo areštinėje. Penktadienį apie 22 val. policija reidą pradėjo Vilniaus centre, tikrino vairuotojus J. Jasinskio gatvėje. Čia beveik visi vairuotojai buvo blaivūs, įkliuvo tik viena girta pažeidėja. Apie 23 val. sustabdyta „Audi“ vairuotoja įpūtė kiek daugiau nei pusę promilės. Už lengvą girtumą jai greičiausiai bus skirta maždaug 1 tūkst.
Kriminalai 2021-10-23

Naktinis reidas: girta moteris puolė į ašaras, nesiorientuojantis vyriškis demonstravo užpakalį

Per naktinį reidą Vilniuje įkliuvo du girti vairuotojai. Abiem vairuotojams gresia didžiulės administracinės baudos, jie praras teisę vairuoti. Apie 23 val. Sausio 13-osios gatvėje prie TV bokšto policija sustabdė automobilį „Škoda“. Prie vairo sėdėjusi moteris iš karto puolė į ašaras ir maldavo, kad pareigūnai ją paleistų. Viena važiavusi moteris į alkoholio matuoklį pirmu bandymu įpūtė kiek daugiau nei promilę.

Naktinis reidas Vilniuje: įkliuvo 12 girtų vairuotojų

Penktadienį vakare ir naktį Kelių policijai įkliuvo net 12 girtų vairuotojų ir vienas girtas paspirtukininkas. Prieš vidurnaktį pareigūnai tikrino vairuotojus Olandų gatvėje. Čia sustabdyti penki girti vairuotojai. Nepilnametis motorolerio vairuotojas įpūtė net 0,85 prom. Teisę vairuoti motorolerį 17-metis turėjo, už pažeidimą jis veikiausiai ją praras, be to, teks sumokėti apie 1 tūkst. eurų baudą. Vaikino pasiimti atvažiavo tėvai.
Kriminalai 2021-10-02

Naktį Vilniuje įkliuvo šeši girti vairuotojai: daugiausiai įpūtusiam „Lexus“ vairuotojui – baudžiamoji byla

Naktį Vilniuje Lietuvos kelių policijos tarnyba surengė reidą: pareigūnai tikrino, ar vairuotojai blaivūs. Įkliuvo šeši girti vairuotojai ir girtas paspirtuku važiavęs vyras. Vienam vairuotojui gresia baudžiamoji byla: „Lexus“ vairavęs vaikinas įpūtė daugiau nei pusantros promilės. Apie 22 val. policijos pareigūnai atvažiavo į Laisvės prospektą. Prie „Pasakų parko“ įkliuvo lengvai apgirtęs „Volvo“ vairuotojas. Jis teisinosi prieš kelionę negėręs, vartojęs alkoholio anksčiau.
Kriminalai 2021-09-05

Reidas Vilniuje: mažamečius vežęs girtas vairuotojas įpūtė dvi promiles

Per rytinį reidą Vilniuje įkliuvo daugiau kaip 10 girtų vairuotojų. Du mažamečius ir žmoną vežusiam vyriškiui iškelta baudžiamoji byla: vairuotojas įpūtė dvi promiles, tai vidutinis girtumas. Reidą kiek po septynių S. Batoro, Dūmų ir Pergalės gatvėse pradėję Lietuvos kelių policijos pareigūnai vos per kelias valandas sulaikė  apie dešimt  girtų vairuotojų. Daugiausia įkliuvo lengvai apgirtusių. Mažiausiai vienam sučiuptam vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Priešrinkiminę naktį Vilniuje sučiupti septyni girti vairuotojai, du jų – areštinėje

Vilniaus policijai vakarą ir naktį į sekmadienį įkliuvo mažiausiai septyni girti vairuotojai. Du daugiau nei pusantros promilės įpūtę vairuotojai patupdyti į areštinę. Per reidus Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sustabdė penkis vairuotojus. Visi jie buvo lengvai apgirtę ir baudžiamųjų bylų išvengė. Reidai prasidėjo Olandų gatvėje, čia įkliuvo 0,43 prom. ir 0,6 prom. Įpūtę vairuotojai.

Prieš gresiantį karantiną Vilniuje per vieną naktį įkliuvo šeši girti vairuotojai

Vilniaus apskrities kelių policijai naktį į šeštadienį įkliuvo šeši girti vairuotojai. Per reidus Vilniuje sustabdyti vairuotojai baudžiamųjų bylų išvengė. Vairuotojai buvo tikrinami tose vietose, kur pastaruosius kelis mėnesius policija naktimis automobilių nestabdė. Ateities gatvėje ties Laisvės prospektu buvo sučiupti du girti vairuotojai. „Opel“ vairuotojai ne iš karto pavyko papūsti į alkoholio matuoklį: moteris bandė gudrauti, nutraukti pūtimą anksčiau laiko.

Per naktinį reidą Vilniuje – karantininės nuotaikos

Naktį į šeštadienį Vilniuje policija tikrino automobilius ir jų  vairuotojus. Įkliuvo tik vienas girtas dviratininkas. Sklando gandai, kad Vilniuje pasilinksminimo vietos bus uždarytos. Naktiniuose senamiesčio baruose penktadienio vakarą – dar daug lankytojų. Tačiau klientų srautai jau sumažėjo – greičiausiai tam įtakos turi ir žinia apie į barus įsisukusį koronavirusą.

Vilniuje naktį įkliuvo girtas „Mustang“ vairuotojas

Naktį į sekmadienį Vilniaus kelių policijai per reidą įkliuvo trys girti vairuotojai. Visiems jiems nustatytas lengvas girtumas, todėl baudžiamųjų bylų pažeidėjai išvengė. Reidas Pylimo gatvėje prasidėjo apie vidurnaktį. Pirmiausia buvo sustabdytas „CityBee“ bendrovei priklausantis automobilis. Jį vairavusi užsienietė įpūtė 0,44 prom. Moteris vos dviem šimtosiomis būtų įpūtusi mažiau – nuobaudos dėl galimos matuoklio paklaidos išvengtų.

Vilniaus centre girta vairuotoja rėžėsi į medį ir užtvėrė kelią

Šeštadienį naktį gerokai apgirtusi vairuotoja Tauro gatvėje atsitrenkė į medį. Ilgiau nei valandą buvo užblokuotas eismas vienpuse gatve. Apie avariją Tauro gatvėje kylant į kalną policijai pranešta maždaug 3.30 val. Naktį mieste vyko reidai, tačiau tuo metu jie jau buvo pasibaigę. 28-erių metų moters vairuojamas „Nissan“ iš karto už gatvės vingio trinktelėjo į medį. Nuo jo atšokęs sudaužytas automobilis liko stovėti skersai kelio. Vairuotojai buvo iškviesti medikai.

Per reidą Vilniuje įkliuvo dvi girtos vairuotojos, iš vienos bus konfiskuotas „Mercedes“

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai per reidus įkliuvo trys girti vyriškiai su paspirtukais ir  dvi girtos vairuotojos. Viena jų veikiausiai neteks savo automobilio. Iki vidurnakčio Vilniaus apskrities policija miesto centre tramdė greičio viršytojus: jų įkliuvo net dvylika. Beveik visi sustabdyti greičio viršytojai važiavo su BMW.  Trys vairuotojai kurį laiką bus priversti atsisakyti vairavimo, nes greitį Geležinio Vilko gatvėje viršijo daugiau kaip 50 km / val.
Į viršų