reidas

Reidas

 

Policijos atliekama operacija, kuri gali būti nukreipta prieš nusikalstamą veiklą, pvz., narkotikų platinimą, nelegalią prekybą, girtų vairuotojų patikrinimą ar kitokį viešosios tvarkos užtikrinimą. Šiuo atveju reidas yra planuotas ir koordinuotas veiksmas, kurio tikslas – užkirsti kelią nusikaltimams arba sulaikyti nusikaltėlius.

Vilniaus policijai per šeštadienio reidus įkliuvo 14 girtų pažeidėjų

Šeštadienį Vilniaus apskrityje policijai per reidus įkliuvo net 11 girtų vairuotojų ir trys girti dviratininkai. Visiems pažeidėjams nustatytas lengvas girtumas. Rytą reidai vyko skirtinguose apskrities rajonuose, o po pietų – sostinėje. Daugiausiai pažeidėjų įkliuvo per rytinius reidus. Elektrėnų savivaldybės teritorijoje sustabdytas 62-ejų metų „Opel“ vairuotojas įpūtė 0,52 prom. Prie Elektrėnų esančiuose Pylimuose sustabdyta 45-erių metų „Opel“ vairuotoja įpūtė 0,49 prom.

Policijos viršininkas perspėja dėl patikrinimų: už tai naikins techninę apžiūrą, skirs baudą iki 1 tūkst. eurų

Birželio 20 dienos pavakarę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai kvietė vairuotojus sudalyvauti prevencinėje priemonėje ir pasitikrinti transporto priemonės triukšmo lygį, rašoma pranešime žiniasklaidai. Šios prevencinės priemonės metu pažeidimai nebuvo fiksuojami, nebuvo skiriamos ir baudos.
2024-06-21

Vilniuje dėl masinės avarijos formuojasi spūstys: susidūrė 4 automobiliai ir motociklas

Vilniuje Visorių ir Ateities gatvių sankryžoje susidūrė keturi automobiliai ir motociklas. Kaip portalui tv3.lt nurodė Vilniaus apskrities policijos komisariato atstovas Tomas Bražėnas, avarija įvyko antradienį po pietų. Jos metu susidūrė keturi automobiliai, vieno iš jų vairuotojas yra rusakalbis ir jam nepavyksta susikalbėti. Avarijos metu niekas nenukentėjo, dėl eismo įvykio ėmė formuotis spūstys.

Policija perspėja: rengia papildomus reidus

Tradicinė Rasos ir Joninių šventė būriais sutraukia pramogautojus. Visoje šalyje suintensyvėja eismas, miestuose, miesteliuose ir keliuose susidaro spūstys. Jau nuo šios savaitės Lietuvos kelių policijos pareigūnai ruošiasi ilgajam savaitgaliui – stiprina patruliavimą šalies keliuose. Birželio 21-ąją, penktadienį, – specialioji 24 valandų priemonė.
2024-06-18

Dvi promiles įpūtęs užsienietis vairuotojas: gėriau tik lietuvišką girą

Naktį per reidus Vilniaus policijai įkliuvo trys girti vairuotojai, dar vieną prieš eismą važiavusį ir didelį pavojų kitiems kėlusį visai girtą vairuotoją sustabdė po miestą važinėję patruliai. Sulaikytų girtų vairuotojų kiekis baugina: nuo ryto Vilniaus apskrityje įkliuvo mažiausiai 18 girtų vairuotojų. Naktinis reidas šeštadienio vakarą vyko T. Narbuto gatvėje. Čia apie 21 val. policija sustabdė BMW, šio automobilio vairuotoja pirmu bandymu įpūtė 0,77 prom.

Televizijos ir radijo laidų vedėja Elena Karalienė užfiksuota daranti pažeidimą

Įsibėgėjusi vasara dažnam puikus metas susitvarkyti ir atsinaujinti namus. Švarinti savo namus – puiki idėja, tik vis dar pasitaiko atvejų, kad visi atlikę baldai ar statybinės medžiagos nukeliauja prie atliekų surinkimo konteinerių. Kaip kovojama su tokiais pažeidėjais Vilniuje, kuriame atliekų konteinerių aikštelių yra virš 40 tūkstančių, nusprendė išsiaiškinti laidos „Atliekų reidas” vedėja-inspektorė Elena Karalienė.
2024-06-14

Girtų vairuotojų avarijos Vilniuje: moteris įpūtė daugiau nei 2 prom., o vyras – beveik 3 prom.

Vilniaus apskrities policija praneša apie penktadienį vakare dvi girtų vairuotojų sukeltas avarijas sostinėje. Labai pasisekė, kad niekuo dėti žmonės per šias avarijas nenukentėjo. Apie 21 val. Vilniuje, prie Grigiškių esančiame Salų kaime, girtos moters vairuojamas automobilis „Volvo V50“ nuvažiavo nuo kelio ir pakibo ant upės šlaito. Į avarijos vietą traukti automobilio buvo kviečiami gelbėtojai. 34-erių metų vairuotoja rimčiau nenukentėjo. Moteris įpūtė 2,29 prom.
Kriminalai 2024-06-01

Automagistralėje – neeilinis vaizdas: visai virš galvų praskrido karinis lėktuvas

Penktadienio vakarą kelyje Panevėžys–Vilnius buvo užfiksuotas neeilinis vaizdas. Visai virš automobilių praskrido karinis lėktuvas. Vaizdo įrašu pasidalijo „Facebook“ puslapis „Reidas TV“. Paaiškino, kodėl virš kelio skrido lėktuvas Anot puslapio, žmonės iš pradžių pagalvojo, kad lėktuvas nori tūpti ant kelio. „Kelias A2. Panevėžys–Vilnius. Sunerimę eismo dalyviai praneša, kad lėktuvas sklendžia, nes propeleriai nesisuka. Toks jausmas, kad norėtų tūpti magistralėje, bet per daug mašinų.

Šeštadienį Vilniaus apskrities policijai per reidus įkliuvo 10 girtų vairuotojų

Šeštadienį nuo pat ryto Vilniaus apskrityje vyko policijos reidai, buvo tikrinami vairuotojai. Skirtinguose Vilniaus apskrities rajonuose per pirmąją dienos pusę įkliuvo keturi girti vairuotojai ir girtas dviratininkas, po pietų Vilniuje – šeši girti vairuotojai. Per reidus įkliuvo ir 7 teisės vairuoti neturintys vairuotojai. Šeštadienį ryte Elektrėnuose sustabdyta BMW vairuotoja įpūtė 1,14 prom. Elektrėnuose įkliuvo ir girtas 64-erių metų dviratininkas – jis įpūtė 1,98 prom.

Dėmesio, vairuotojai: policija skelbia, kokius reidus vykdys gegužę

Tikslinės prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones gegužės mėnesį bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu. Skelbiame sąrašą reidų. Reidai Gegužės 1–4 d. ir 27–29 d. – transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.
2024-05-04
REKLAMA
REKLAMA

Nuo Vilniaus policijos sprukęs „Audi“ vairuotojas užtaikė ant respublikinės policijos greičio matuoklio

Trečiadienį Vilniaus apskrities policijai per reidus įkliuvo septyni girti vairuotojai, vienam jų nustatytas vidutinis, beveik 2 prom. girtumas. Per reidą neapsieita ir be gaudynių: nuo Vilniaus apskrities kelių policijos skyriaus pareigūnų pabėgti bandė teisės vairuoti neturintis vairuotojas. Sprunkantį pažeidėją užfiksavo Lietuvos kelių policijos tarnybos greičio matuoklis – kitos tarnybos pareigūnai kaip tik gaudė greičio pažeidėjus. Bėglys daugiau nei dvigubai viršijo leidžiamą greitį.

Vairuotojams – policijos įspėjimas: pareigūnai imsis patikrinimų

Tikslinės prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones gegužės mėnesį bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu. Gegužės 1–4 d. ir 27–29 d. – transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai. Gegužės 6–8 d. – transporto priemonių vairuotojų nesustojimo prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles, kontrolė.

Per naktinį reidą įkliuvo 12 nelegaliai dirbančių ir gyvenančių užsieniečių

Jau keli mėnesiai Vilniaus gatvėse reidus rengia ne tik policija, bet ir pasieniečiai. Pastariesiems įkliūna vis daugiau Lietuvoje nelegaliai gyvenančių ir dirbančių užsieniečių. Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai ir pasieniečiams sostinėje įkliuvo net 12 užsieniečių. Septyni jų nelegaliai gyveno Lietuvoje. Dar keturi užsieniečiai Lietuvoje dirbo be leidimų. Vienas pavėžėtojas neturi teisės vairuoti. Dzūkų gatvėje apie 20 val. įkliuvo Tadžikistano pilietis.

TV3 Žinios. Girtas vairuotojas pamiršo savo vardą ir metus; Paviešinti vaizdai, kaip parduotuvės lankytojas peršovė apsauginį

Naktį Vilniuje policijai įkliuvo keli nelegaliai mūsų šalyje gyvenantys ir pavežėjais dirbantys užsieniečiai: jie bus išsiųsti iš Lietuvos. Sučiupti ir du girti vairuotojai, vienas jų bandė sumeluoti savo vardą, sakė net užmiršęs, kiek jam metų. Kitu asmeniu prisistatyti bandęs vairuotojas uždarytas į areštinę. O socialiniuose tinkluose paviešintas per karantiną Vilniuje, prie „Rimi“ parduotuvės, įvykęs konfliktas, per kurį parduotuvės lankytojas peršovė apsaugininką.

Vairuotojams – policijos įspėjimas: jau nuo ketvirtadienio tikrins, ar to nedarote automobilyje

Policijos departamentas skelbia prevencines priemones šalies keliuose balandžio mėnesį Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės balandžio mėnesį bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai patruliuos viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju būdu.

Šeši vairuotojai Vilniuje ir Vilniaus rajone sulaukė baudžiamosios bylos už vairavimą išgėrus

Pirmadienį, antrąją Šv. Velykų dieną, policija Vilniuje ir Vilniaus rajone sulaikė šešis vairuotojus, kuriems dėl nustatyto girtumo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Ryte, apie 7 val. 10 min., Vilniuje, Senajame Gardino plente, neblaivus (3,39 prom.) 25 metų vyras vairavo automobilį „Volvo“.   Apie 10 val. Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, ties Ežeraičių kaimu, neblaivus (1,83 prom.) 35 metų vyras vairavo automobilį „Audi A4“.   Tos pačios dienos vakarą, apie 17 val. 6 min.

Rekordiniai skaičiai: šeštadienį Vilniaus policijai per reidus įkliuvo 16 girtų vairuotojų

Vilniaus policijai per vieną dieną Vilniaus, Trakų, Švenčionių ir kituose Vilniaus apskrities rajonuose įkliuvo net 16 girtų vairuotojų. Daugiausia girtų vairuotojų sučiupta Vilniuje. Ryte ir vidurdienį policija automobilių vairuotojus tikrino rajonuose: per pirmąją dienos pusę sustabdyti 6 girti vairuotojai. Po vidurdienio pareigūnai reidą pradėjo Savanorių prospekto žiedo apačioje. Buvo tikrinami į abi puses Geležinio Vilko gatve važiuojantys vairuotojai.

Per naktinį reidą Vilniuje pareigūnai vieną po kito stabdė nelegaliai gyvenančius ir dirbančius užsieniečius

Naktį į sekmadienį Vilniuje per bendrą policijos ir pasieniečių reidą įkliuvo septyni užsieniečiai. Šeši jų nelegaliai gyveno ir dirbo pavežėjais ir maisto kurjeriais. Vienas turėjo teisę būti Lietuvoje, tačiau dirbo pavėžėtoju neturėdamas licencijos. Naktinis reidas prasidėjo netoli stoties, Drujos gatvėje. Čia sustabdyta daugiausiai pažeidėjų. Policijai įkliuvo lengvai apgirtęs „Renault“ vairuotojas. Vaikinas vežė gausią kompaniją, vienas į mašiną netilpęs jaunuolis tūnojo bagažinėje.

Per rytinį reidą trys įkaušę vairuotojai neteko teisės vairuoti

Pirmadienį Vilniuje ir Vilniaus rajone Kelių policijos valdybos pareigūnai surengė reidus, per kuriuos buvo tikrinami automobiliai ir jų vairuotojai. Trims vairuotojams nustatytas lengvas girtumas, jiems gresia maždaug 1 tūkst. eurų baudos, veikiausiai metams vairuotojai praras teisę vairuoti. Avižieniuose sustabdytas „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,55 prom. Vyras sakė vakar vakare išgėręs alaus, o šiandien alkoholio nevartojęs. Antru bandymu vairuotojas įpūtė net daugiau, 0,67 prom.

Per naktinį reidą įkliuvo įkaušęs elektromobilio vairuotojas

Naktį į sekmadienį Vilniuje policijai per reidą įkliuvo vienas girtas vairuotojas. Apie 23 val. Vakariniame aplinkkelyje sustabdytas elektromobilis, jo vairuotojas abiem bandymais įpūtė apie 0,5 prom. Už lengvą girtumą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, veikiausiai mažiausiai metams bus atimtas vairuotojo pažymėjimas. Keleivė buvo blaivi, todėl policijai surašius protokolą prie vairo sėdo teisę vairuoti turinti blaivi moteris.

TV3 Žinios. Naktinis reidas Vilniuje; Markučiuose siautėja kačių žudikas; Lietuviai didžiausi optimistai Europoje

Naktį Vilniaus policijai vien per reidus įkliuvo keturi girti vairuotojai, vienas jų bandė išvengti patikrinimo ir spruko nuo pareigūnų. Girtą vairuotoją policija pasivijo ir sustabdė. O Vilniuje Markučių rajone siautėja katinų žudikas maniakas – jis katinui nukapojo galvą, kojas ir uodegą. Tokį išniekintą katino torsą jis numetė autobusų stotelėje prie vaikų darželio. Žmonės jau bijo ne tik dėl savo augintinių, bet ir vaikų gyvybės, nes maniakas šiame rajone siautėja ne pirmą kartą.

Naktinė avarija Vilniuje: VW išvertė stulpą, vairuotojas prižadino keleivį ir paspruko

Šeštadienį apie 21 val. Vilniuje Naujininkuose VW išvertė šviesoforo stulpą. Labai pasisekė, kad prie sankryžos nebuvo praeivių, kad niekuo dėti žmonės nenukentėjo. Dėl avarijos Dariaus ir Girėno, Šaltkalvių ir Kapsų gatvių sankryžoje išsijungė šviesoforai, teko kviesti už jų priežiūrą atsakingos įmonės darbuotojus. Automobiliu VW važiavę vyrai paspruko. Liudininkas pasakojo, kad po avarijos išlipęs vairuotojas atidarė keleivio dureles, prižadino savo keleivį ir paragino jį eiti.

Palestiniečių Raudonasis Pusmėnulis: Izraelio pajėgos surengė reidą Kan Juniso ligoninėje

Izraelio pajėgos penktadienį įsiveržė į ligoninę Gazos Ruožo pietuose esančiame Kan Juniso mieste, pranešė šią įstaigą valdanti Palestiniečių Raudonojo Pusmėnulio draugija. „Okupacinės (Izraelio) pajėgos įsiveržė į ligoninę „al Amal“ ir pradėjo joje daryti reidą. Mums sunku susisiekti su ligoninėje esančiu personalu“, – sakoma draugijos pareiškime. Izraelio kariuomenė patvirtino, kad kariai vykdo operaciją.
2024-02-10

Naktinis reidas Vilniuje: įkliuvo trys nelegaliai Lietuvoje esantys ir dirbantys pavežėjai

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai ir pasieniečiams įkliuvo keturi nelegaliai Lietuvoje esantys užsieniečiai, trys jų dirbo pavežėjais. Jau keli savaitgaliai Vilniaus policija reidus rengia su pasieniečiais: pareigūnai ėmėsi nelegaliai Lietuvoje gyvenančių ir dirbančių užsieniečių. Daug jų dirba pavežėjais ir maisto kurjeriais. Per bendrą reidą policijai įkliuvo ir girtas su išnuomotu „Bolt Drive“ automobiliu važiavęs jaunuolis. Apie 21 val.

Naktinio reido metu policija tikrino užsieniečius – įkliuvo ne vienas: prireikė net kinologų

Savaitgalį Vilniuje girtas maršrutinio autobuso vairuotojas sukėlė avariją – atsitrenkė į niekuo dėtą BMW. Kaltininkas įpūtė daugiau nei dvi promiles. Savaitgalį vyko ir policijos reidas, įkliuvo penki girti vairuotojai. Reide dalyvavo ir pasieniečiai: pareigūnai ėmėsi užsieniečių pavežėjų ir maisto kurjerių – nemažai jų Vilniuje važinėja ne tik neturėdami teisės vairuoti, bet ir neturėdami teisės būti mūsų šalyje.

Policija surengė specialų reidą: patikrinimų metu dalyvavo ir pasieniečiai

Vilniuje girtas maršrutinio autobuso vairuotojas sukėlė avariją – atsitrenkė į niekuo dėtą BMW. Kaltininkas įpūtė daugiau nei dvi promiles. Naktį vyko ir policijos reidas, įkliuvo penki girti vairuotojai. Reide dalyvavo ir pasieniečiai: pareigūnai ėmėsi užsieniečių pavežėjų ir maisto kurjerių – nemažai jų Vilniuje važinėja ne tik neturėdami teisės vairuoti, bet ir neturėdami teisės būti mūsų šalyje.
2024-02-03

Reidas Vilniuje: pareigūnai ėmėsi užsieniečių pavežėjų ir maisto kurjerių

Naktį į šeštadienį Vilniuje vyko ypatingas reidas: kartu su policijos pareigūnais Vilniaus centre automobilius ir jų vairuotojus tikrino pasieniečiai. Pareigūnai Vilniuje ėmėsi nelegalų pavėžėtojų ir maisto kurjerių. Naktį pareigūnai be girtų vairuotojų sučiupo du pavėžėtojus azerbaidžaniečius, neturinčius teisės būti Lietuvoje, sulaikytieji turės išvažiuoti iš Lietuvos. Taip pat įkliuvo ir du Kenijos piliečiai, pareigūnams pateikę suklastotus vairuotojo pažymėjimus.

Bijodamas deportacijos maisto kurjeriu nelegaliai dirbantis užsienietis paliko mašiną ir spruko nuo Vilniaus policijos

Šeštadienio vakarą Vilniaus policiją ant kojų sukėlė maisto kurjeriu dirbantis azerbaidžanietis.  Apie 20 val. Talino gatvėje per reidą pareigūnai sustabdė įtartiną automobilį „Toyota Prius“. Vairuotojas neturėjo jokių dokumentų. 27-erių metų vairuotojas pasakė, kad dokumentai yra Pilaitėje, kad juos tuoj atveš draugas. Beveik po valandos draugas taip ir nepasirodė, o policija išsiaiškino, kad užsienietis neturi teisės būti Lietuvoje.

Naktinės gaudynės Vilniuje: girtas „Volvo“ vairuotojas bandė sprukti nuo policijos

Vilniuje per naktinį reidą  stabdomas visureigio „Volvo“ vairuotojas bandė pasprukti nuo policijos: po trumpų, bet įnirtingų gaudynių bėglys buvo sučiuptas. Apie vidurnaktį Vilniaus apskrities policijos pareigūnai tikrino automobilius Ąžuolyno gatvėje. Šioje vietoje vos pradėjus reidą įkliuvo „Ford Focus“ vairuotojas. Su keleiviu važiavęs vyriškis įpūtė 1,27 prom. Už lengvą girtumą pažeidėjui gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, mažiausiai metams bus atimta teisė vairuoti.

Girtas vyras sučiuptas prie nuomojamo BMW vairo: paklos beveik 5 tūkst. eurų

Net teisių praradimas kauniečio Gintaro V. nesustabdė nuo vairavimo išgėrus. Namuose gurkštelėjęs degtinės, jis sėdo prie išsinuomoto BMW vairo, kai netrukus jį sustabdė policijos pareigūnai. Incidentas įvyko 2023-ųjų spalio 17-ąją, apie 21.05 val., Kaune. Gintaras V. buvo sustabdytas prie „BMW 530D“ vairo, o netrukus paaiškėjo, kad jis ne tik neturi teisės vairuoti, bet ir yra apsvaigęs.

Naujovė vairuotojams – aplinkosaugininkai tikrins automobilių taršą, gresia prievolė registruotis pakartotinei automobilio techninei apžiūrai

Aplinkos ministerija patvirtino tvarką, pagal kurią Aplinkos apsaugos departamento darbuotojai galės stabdyti automobilius ir tikrinti ne tik jų taršumą, bet ir vežamus daiktus. Už neleistinų daiktų vežimą gresia baudos, o viršijus leistinas taršos normas, teks registruotis automobilio techninei apžiūrai.

Per ateinančius mėnesius – dešimtys policijos reidų: pasakė, ką ir kaip tikrins

Per pirmąjį 2024 m. pusmetį policijos pareigūnai surengs 38 tikslines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones, pranešė Policijos departamentas. Kaip teigiama šią savaitę išplatintame policijos pranešime spaudai, tikslinių prevencinių priemonių metu policija fiksuos šiurkščius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.

TV3 Žinios. Neblaivus vairuotojas rėžėsi į medžius; Traukinys partrenkė merginą; Surengtas ypatingas reidas

Ukrainiečio vairuojamas automobilis Kaune rėžėsi į medžius, apgadino kitą mašiną ir vertėsi ant stogo. Iš visiškai suknežinto automobilio išlaisvinti vyras ir moteris. Aiškėja, kad vairuotojas gerokai apsvaigęs, jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. O štai Vilniuje popietę pervažoje traukinys partrenkė ir mirtinai sužalojo merginą. O Vilniaus kelių policija surengė ypatingą reidą – baudė slidžiose gatvėse ir aikštelėse šoninį slydimą bandžiusius vairuotojus.

Per reidą Vilniaus policijos pareigūnai baudė „saulutes piešusius“ vairuotojus

Naktį į sekmadienį policijos pareigūnai baudė šoninį slydimą bandžiusius vairuotojus. Už „saulių paišymą“  8 pažeidėjams surašyti protokolai dėl chuliganiško vairavimo. Saulėtekio al. Įkliuvo „Opel“, „Subaru“ ir BMW vairuotojai. Gariūnuose esančioje Mažeikių gatvėje – trys BMW vairuotojai. Reidui besibaigiant Saulėtekio al. įkliuvo dvi merginos BMW vairuotojos.

Įspėja vairuotojus, programėlėje žyminčius, kur yra policininkai: suvokite, ką darote

Lietuvoje vairavimo kultūra keičiasi į gera, tačiau kai kuriems eismo dalyviams vis dar trūksta sąmoningumo. Ypač tiems, kurie specialiose programėlėse, pavyzdžiui, „Waze“, žymi, kur vienu ar kitu metu savo darbą atlieka policijos pareigūnai.  Apietai  Žinių radijo laidoje neseniai pasakojo Policijos departamento Viešosios tvarkos biuro vadovas Vytautas Grašys.
2024-01-08

Policija įspėja – stebės kiekvieną: štai kuriomis dienomis vykdys specialius patikrinimus

Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovai informuoja apie visoje šalyje suplanuotas eismo dalyvių kontrolės priemones sausio mėnesį. Policijos dėmesys bus sutelktas į vairuotojų blaivumą, pavojingą ir chuliganišką vairavimą, matomumą gerinančių saugos priemonių – atšvaitų – naudojimą tamsiuoju paros metu. Sausio 1–3, 7–9 ir 14–16 dienomis transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.
2024-01-02

Vilniuje policijos reidą pamatęs BMW vairuotojas apsisuko perėjoje ir bandė sprukti

Pirmąją naujųjų metų dieną Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sostinėje surengė reidą. Vairuotojus buvo suplanuota tikrinti nuo pat ryto, tačiau dėl daugybės iškvietimų reidą pavyko pradėti tik pavakare. Apie 16 val. pradėjus reidą Sukilėlių gatvėje sustabdytas „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,86 prom. Tai lengvas girtumas, už tokį pažeidimą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, metams atimamas pažymėjimas.

Per naktinį reidą Vilniaus policijos pareigūnai tikrino ne tik vairuotojų blaivumą, pasitelkė šunis

Naktį į sekmadienį Vilniaus apskrities policijos pareigūnai tikrino ne tik vairuotojų blaivumą: kartu su kinologais automobiliuose buvo ieškoma narkotikų. Dviejuose automobiliuose narkotikų rasta. Reidas apie 20 val. prasidėjo sostinėje Liepkalnio gatvėje, netoli stadiono. Iš karto buvo sustabdytas „Toyota Prius“ vairuotojas. Vyras pirmu bandymu įpūtė 1,82 prom., o antru – 1,77. Tai vidutinis girtumas.  Išgirdęs skaičius vairuotojas nesuprato, kas jam gresia.

Kelis šimtus kartų baustas vairuotojas nuo policijos spruko išsinuomotu „Bolt Drive“ automobiliu

Pirmadienį Vilniuje nuo Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų bandė pasprukti išsinuomotu automobiliu „Audi A5“ važiavę du jaunuoliai. Paaiškėjo, kad vairuotojas neturi teisės vairuoti, jis kelis šimtus kartų baustas už įvairius pažeidimus. O pas keleivį policija dar aptiko narkotikų. „Bolt Drive“ automobilį „Audi A5“ pareigūnai stabdė apie 11 val. per reidą Naujojoje Vilnioje, Dūmų gatvėje.  Vairuotojas padidino greitį ir nurūko tolyn.

Atsisveikinsite su vairuotojo pažymėjimu ir mokėsite baudą: įspėja – taip su automobiliu nevažiuokite

Policija primena ir įspėja, kad už chuliganiškus manevrus kelyje teks ne tik susimokėti baudą, bet galite prarasti ir vairuotojo pažymėjimą.  Šonaslydžio mėgėjai, paprastai dar vadinami „drifteriais“, nevengia parodyti savo vairavimo galimybių viešosiose vietose – tai liudija ir socialiniame tinkle „Facebook“ neretai skelbiamos nuotraukos ar vaizdo įrašai. O kartais išbandyti transporto priemonę netgi susigundo ir patys policijos pareigūnai.
2023-12-25

Naktinis reidas: įkliuvo vaikinas su narkotikais ir girto vairuotojo gaudynės

Naktį į sekmadienį Vilniaus kelių policijai įkliuvo keturi girti pažeidėjai, vienam jų už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla. Į areštinę taip pat uždarytas ir jaunas vairuotojas, pas kurį aptikta kanapių, už narkotikus jam gresia kalėjimas. Šeštadienį apie 21 val. specialiosioms tarnyboms paskambinęs vienas vairuotojas pranešė, kad važiuoja paskui autobusiuką VW, kad pastarojo vairuotojas veikiausiai yra girtas. Į Perkūnkiemį nuskubėję pareigūnai pastebėjo įtarimų sukėlusį automobilį.

Policija perspėja: rengs neeilinį reidą

Trečiadienį, gruodžio 6 d. nuo 7.30 iki 8.30 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje organizuojama tikslinė policinė prevencinė saugaus eismo priemonė „Ar saugiai išleidi vaiką prie mokyklos?“. Šia priemone siekiama atkreipti vairuotojų, vežančių vaikus į mokyklinio ugdymo įstaigas, dėmesį į eismo saugumo svarbą prie mokyklų ir būtinybę laikytis Kelių eismo taisyklių nuostatų, pareigą pasirūpinti pažeidžiamiausiais eismo dalyviais – vaikais, išve...

Alaus išgėręs vyras skubėjo pasiimti žmonos iš darbo ir pripūtė 2,65 prom.: „Aš net negalvojau“

Vilniuje pavakare žuvo perėjoje partrenktas vyras. Įtariama, kad vairuotojas nepaisė greitį ribojančių ženklų: kūnas nublokštas apie keliasdešimt metrų. Vairuotojas buvo blaivus, bet jam gresia baudžiamoji byla. Dar trims vairuotojams baudžiamosios bylos gresia už tai, kad jie vairavo girti. Kelių policija surengė reidą, įkliuvo ir prabangaus BMW vairuotojas, 150 tūkstančių kainuojanti mašina veikiausiai bus konfiskuota. Štai kokia avarija įvyko Vilniuje S. Batoro gatvėje.

Su sūnaus draugu prisigėrusi moteris pasisiūlė šį pavežti namo: viskas baigėsi labai blogai

Vilniaus rajono gyventoja Birutė T. dėl savo neapgalvoto poelgio prarado pirmąjį automobilį, kurį nusipirko pati. Taip pat ir vairuotojos pažymėjimą. Bylos duomenimis, moteris vairavo transporto priemonę būdama neblaivi, kai jai nustatytas daugiau negu 1,51 prom. girtumas. 2023 m. spalio 3 d., apie 6.24 val.

Naktinis reidas Vilniuje: įkliuvo „Bolt drive“ automobilį vairuojantis girtas futbolininkas

Naktį Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sostinėje surengė specialų reidą, per kurį buvo ne tik tikrinami vairuotojai, bet ir automobiliuose ieškoma narkotikų. Per reidą įkliuvo narkotikų prekeiviai ir keli girti vairuotojai. Po vidurnakčio Vilniaus senamiesčio prieigose sustabdytas „Bold drive“ automobilis, kurį vairavo girtas futbolininkas, vieno Lietuvos futbolo klubo narys. Vidurnaktį policijos pareigūnai užtvėrė Pamėnkalnio, Pylimo, Islandijos ir Jogailos gatvės sankryžą.

Klaipėdoje policininkai tikrino vairuotojus: dalis vaikus vežė nesaugiai

Policininkai Klaipėdoje tikrino, ar saugiai tėvai vaikus veža į mokyklas bei darželius, ar mažieji sėdi saugos kėdutėse, yra prisegti. Iš 170-ies patikrintų automobilių 5 vairuotojai buvo neatsakingi ir vaikus vežė nesaugiai. Tačiau policininkai sako, kad baudos nėra svarbiausios – suaugusieji turi suprasti, jog nesaugi kelionė, net įvykus nedidelei avarijai, mažyliui gali tapti paskutine.  Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.
Aktualijos 2023-11-10

„Vieną alaus“ išgėrusiam vairuotojui vakaras apkarto: atsidūrė areštinėje

Naktį į šeštadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams Vilniuje įkliuvo 8 girti vairuotojai, net trims jų gresia baudžiamoji atsakomybė už vidutinį girtumą. Bene labiausiai košės prisivirė iš senamiesčio važiavęs „Toyota“ vairuotojas. Išvydęs policiją jis bandė sprukti, nusuko ten, kur įvažiuoti draudžiama, važiavo per raudoną, bet buvo sulaikytas. Apie 23 val. pareigūnai vairuotojus tikrino Pylimo gatvėje.

Policija įspėja nejuokauti: štai kas laukia vairuotojų šiomis dienomis

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones, vykdomas lapkričio mėnesį šalies mastu. Taikant viešojo, neviešojo ar mišriojo patruliavimo būdus, konkrečios priemonės bus organizuojamos tiek valstybinės, tiek ir vietinės reikšmės keliuose. Lapkričio 1–4 d.: – Transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. – Pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė.
2023-11-01

Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis policija sustiprins patruliavimą

Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis policija sustiprins patruliavimą keliuose, prie kapinių ir kitose viešose vietose, vykdys prevencines priemones. Kaip pranešė policija, pareigūnai dieną ir tamsiuoju paros metu reguliuos eismą, pasirūpins, kad žmonės išvengtų transporto priemonių spūsčių, teiks pagalbą eismo dalyviams prie įvažiavimų į kapines. Pasirinktose vietose bus organizuojamos trumpalaikės policinės priemonės, blaivumo patikrinimai ir šiurkščių pažeidimų nustatymas.

Vairuotojai, pasiruoškite: netrukus pareigūnai rengs specialius reidus

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja eismo dalyvius apie spalio paskutinėmis dienomis numatytas organizuoti prevencines priemones.  Kaip praneša policija, šų metų spalio 28-29 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdys transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolės priemones. Spalio 28 d. patikrinimai vyks nuo 6.30 val. iki 18.30 val.
Į viršų