Raseinių merą papiktino Skvernelio kritika: tai spjūvis visiems gyventojams į veidą

Premjeras Saulius Skvernelis Raseinių ir Rokiškio rajonų savivaldybes viešai išvadino beviltiškomis. Taip jis įvertino savivaldybių pastangas suvaldyti Covid-19 viruso plitimą. Tokie premjero žodžiai stipriai papiktino Raseinių rajono merą, kuris S. Skvernelio žodžius laiko spjūviu visiems rajono gyventojams į veidą.

Premjero teigimu, savivaldybės turėtų imtis ryžtingesnių veiksmų. Kaip pavyzdį S. Skvernelis pateikė Prancūzijos sprendimą visoje šalyje įvesti ekstremaliąją padėtį ir vietomis komendanto valandą.

„Dabar savivaldybės turi puikią galimybę pademonstruoti, ką gali. Bet matome, kad tokios savivaldybės, kaip Radviliškio, ypatingai Raseinių savivaldybė, yra kai kuriais atvejais beviltiškos. Tai nesinorėtų, kad Vilniuje tokius sprendimus reikėtų taikyti“, – ketvirtadienį Žinių radijui kalbėjo S. Skvernelis.

Situacija rajone stabilizuojasi

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusią savaitę, siekiant suvaldyti Covid-19 plitimą, Raseinių rajone dviem savaitėms įvestas karantinas. Anot savivaldybės mero Andriaus Bautronio, situacija rajone pamažu stabilizuojasi, žmonės noriai tiriasi, kasdien naujų Covid-19 atvejų fiksuojama vis mažiau. Todėl tokie premjero žodžiai labai įžeidė rajono merą.

„Šiandien dienai aš matau, kad galbūt Skverneliui reiktų susipažinti su esama situacija Raseiniuose. Manau, kad jis tikrai daug ko nežino, ką daro Sveikatos apsaugos ministerija, ką daro Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), ką daro pats Raseinių rajonas. 

Jeigu šiandien dienai ir ministerija, ir NVSC sako, kad jau Raseiniuose, galima sakyti, yra suvaldyta situacija, atvejų kasdieną mes turime vis mažiau, o premjeras komentuoja, kad situacija yra beviltiška, tai tegul pirmiau pasidomi tiesiogiai, kokia apskritai yra situacija Raseinių rajone“, – tv3.lt kalbėjo A. Bautronis.

Tokius S. Skvernelio žodžius jis vadina labai negražiu politiniu gestu.

„Čia tik politinis gestas. Bet labai negražus. Tai yra spjūvis visam rajonui į veidą, visiems žmonėms į veidą. Kur buvo pasipriešinimas, neigimas ir pagaliau žmonės rimo, nurimo, mes turime užpildytą tyrimų punktą, atėjusių žmonių į pagalbą iš vietos, ne iš kitų rajonų, ir pasakyti, kad beviltiškas rajonas. Tada jau žinot... Suprantu, kodėl dėl to keliuko žmonės taip pyko ant premjero“, – pridūrė A. Bautronis.

REKLAMA

Dalį ribojimų gali išlaikyti

Nors karantinas Raseinių rajone įvestas tik dviem savaitėms, rajono meras neatmeta galimybės dalį apribojimų palikti ir karantinui pasibaigus.

„Aišku, manau, kad švenčių, susibūrimų, renginių tikrai mes dar greitu laiku nebeturėsime, kadangi tai kelia tam tikras rizikas. Dėl ugdymo irgi galbūt organizuosime ne nuotolinį, galbūt mišrų, kalbėsimės su ugdymo įstaigų atstovais ir NVSC. Tikrai eisime žingsnelis po žingsnelio, kad neatsirastų naujų židinių“, – patikino A. Bautronis.

Raseinių rajone sergamumo Covid-19 rodiklis – didžiausias Lietuvoje. Šiuo metu jis siekia 951,2 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Tuo metu Radviliškio rajono rodiklis – 220 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Bendras Lietuvos rodiklis – 70,7 atvejai 100 tūkst. gyventojų.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2020-10-15 10:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie gyventojai..........daugumos jis net zmonemis nelaiko.......jo daktarelis dienoje tris kartus kaip malda kartoja-situacija valdoma....225 per diena ir 110 is ju vilniuje-propesionalams po nosim.....kaip daktarelis sake-dabar galvele rinkimais uzimta.....
Atsakyti
-9

J
JonasJak
2020-10-15 11:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Meras visiškai nesuvaldo situacijos. Pats virusuotas bėgiojo po šventes, dalino lankstinukus ir agitavo už konservatorius. Beviltiškas narcizas. Jam nusispjauti į žmones.
Atsakyti
-19

p
pritariu
2020-10-15 12:12:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne spjuvis o pastaba ir ne zmonem o merui
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų