Skvernelis apie Pinskaus reklamą: „Neagituoja premjeras už Joną Pinskų"

Socialdarbiečių kandidatas Molėtų-Širvintų apygardoje Jonas Pinskus sulaukė įtakingų valstiečių užtarimo. Politiką viešai palaiko ir premjeras Saulius Skvernelis, ir valstietė Agnė Širinskienė. Savo ruožtu S. Skvernelis tvirtina, kad kandidatą palaiko ne kaip premjeras.

J. Pinskus pirmajame rinkimų ture savo apygardoje surinko 25,08 proc. balsų ir antrajame ture rungsis su konservatorių kandidatu Valentinu Stundžiu.

Rinkimų kovoje J. Pinskus, panašu, pasitelkė sunkiąją artileriją. Jo rinkimų štabo „Facebook“ puslapyje viena po kitos publikuotos ir S. Skvernelio, ir A. Širinskienės išreiškiamos paramos.

„Jonas Pinskus yra tas žmogus, kuris Lietuvos Respublikos Seime kovos už Jus, Jūsų šeimų, Jūsų tėvų ir senelių gerovę. Palaikome Molėtų ir Širvintų krašto žmonėms jo siūlomus labai konkrečius planus, susijusius su verslo galimybių, darbo vietų kūrimu Molėtų ir Širvintų kraštuose, strateginių projektų įgyvendinimu“, – į apygardos rinkėjus kreipiasi S. Skvernelis.

„Turite aiškų pasirinkimą – arba rinktis liberalią patyčių politiką, kurią Lietuvos žmonėms siūlo konservatoriai, arba už atsakingą ir visai šalies visuomenei naudingą kryptį, kurią, tikiu, Seimo nariu tapęs tęs Jonas Pinskus“, – tvirtina A. Širinskienė.

Tiesa, pirminiame J. Pinskaus štabo įraše buvo teigiama, kad politiko kandidatūrą remia ministras pirmininkas, nors Rinkimų įstatymas draudžia agituoti, naudojantis tarnybine padėtimi. Tačiau po kurio laiko S. Skvernelio pareigos iš įrašo panaikintos.

„Neagituoja premjeras už Joną Pinskų. Jeigu vienas ar kitas štabas įsidėjo pavadinimą pareigybių, tai jie turi nusiimti bet kokiu atveju“, – trečiadienį žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Skvernelio pasisakymą žiūrėkite:

„Su mano pavarde, su mano veidu yra naudojimas su mano sutikimu. Jeigu užrašomos pareigos, tada tas pareigas turi nenaudoti ir tai yra rinkimų štabų atsakomybė“, – pridūrė premjeras, patikindamas, kad politinė reklama sukurta su jo žinia.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga oficialiai dar nėra pareiškusi, kurių politinių partijų kandidatus rems antrajame rinkimų ture. Lietuvos socialdemokratų darbo partija, su kuria kandidatuoja J. Pinskus, – valstiečių partneriai valdančiojoje koalicijoje šioje Seimo kadencijoje. Tiesa, šiemet rinkimuose partija neperžengė 5 proc. barjero ir negavo mandatų.

Į antrąjį Seimo rinkimų turą pateko 4 LSDDP kandidatai.


Rašyti komentarą...
L
Laimužė
2020-10-14 20:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prežidentas su 13 penciją. Siūlo Gaudi didesnę penciją kas mėn. Baikit jūs meluot
Atsakyti
-1

P
Pikasas
2020-10-19 09:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net juokina skaityti, kad premjeras remia J.Pinskų ne kaip prenjeras. Beje, Viktorui Uspaskichui ir jo valdomam politiniam dariniui buvo problemų, kurios sudėliotos LR baudžiamajame kodekse. Jis nebūtų išsisukęs, jei "teisėsauga' nebūtų jam padėjusi. Jis šiek tiek pakeitė partijos pavadinimą ir teisėsaugos buvo nurodyta, kad ji jau kita partija. Kas galėjo net pagalvoti, kad V.Uspaskichui gražins 1,8 mln eurų, kurių mokėjimas buvo teisėtai atšauktas. Tas, o gal ir kitas lėšas europarlamentaras Viktoras metė reklamai, neteisėtai viešai vaidindamas kandidatą į Seimo narius, t.y. dalyvaudamas kandidatų TV laidose. Norisi sakyti, kad išdūrė, tačiau teisėsaugininkai puikiai žinojo ką daro... Kodėl padėjo, kaip manot?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų