Prie Vilniaus savivaldybės – eilė: kelios dešimtys žmonių laukia skiepo nuo koronaviruso

Nors vakcinavimo tempas Lietuvoje vis dar piktina dalį visuomenės, jis pamažu vis tiek auga. Jau praėjusį šventinį savaitgalį Lietuvoje paskiepyta virš 10 tūkst. žmonių, o šiuo metu 2 vakcinos dozes jau gavo virš 170 tūkst. asmenų.

4

Į naujienų portalą tv3.lt ketvirtadienį kreipėsi skaitytojas. Jis dalijasi nuotraukomis, kuriose matoma, jog prie Vilniaus miesto savivaldybės – dešimtys žmonių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prie Vilniaus savivaldybės – eilė: kelios dešimtys žmonių laukia skiepo nuo koronaviruso

Šiuo metu šiose patalpose vyksta asmenų skiepijimas nuo koronaviruso. Eilės prie įėjimo – keliasdešimties metrų ilgio. Nuotraukas atsiuntęs skaitytojas spėja, kad čia, apie 18 val., savo eilės gauti skiepą laukė apie 70-80 žmonių.

Vilnius kviečia registruotis

Nuo šiandienos, Vilnius kviečia registruotis visas Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintas prioritetines grupes. Tarp jų: policijos pareigūnai, senjorai, pedagogai, abiturientai (18 metų ir vyresni), dėstytojai, asmenys, kurie turi lėtinių ligų, taip pat slaugantieji neįgaliuosius. Jiems bus pasiūlyti artimiausi vakcinacijos laikai, beliks tik išsirinkti laiką ir patogiausią vietą.

Gyventojai galės rinktis ne tik norimą vakcinacijos laiką ar vietą, bet ir vakciną. Registruotis galima jau šiandien, nuo 15 val. puslapyje vakcina.vilnius.lt.

Tuo metu ketvirtadienį prasidėjęs aktyvus 65 ir vyresnio amžiaus vilniečių skiepijimas bus tęsiamas ir toliau. 65 ir vyresnius asmenis gali registruoti ir jų artimieji, draugai ar net kaimynai, tai paprastai galima padaryti internetinėje svetainėje vakcina.vilnius.lt.

„Skiepijimas Vilniuje nesustoja – vien šiandienai skiepą gauti užsiregistravo 3500 senjorų, kurie gaus „Pfizer-BioNTech“ vakciną. Na, o jau dabar ruošiamės rytojui ir kviečiami kitas prioritetines grupes gauti savo norima vakciną“, – sakė administracijos direktorė Lina Koriznienė.  

Vakcinacija toliau bus vykdoma Vilniaus miesto savivaldybėje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B), Karoliniškių ir Šeškinės poliklinikose.


Rašyti komentarą...
P
Pfizer
2021-04-09 07:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš asmeniškai prieš skiepus, bet Pfizer gal ir bandysiu. Jei mano dėdė 80 metų su širdies problemomis po Pfizer vakcinos dar gyvas ( prieš 3 sav gavo pirmą skiepą), tuo mums jaunesniems irgi nepakenks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų