Nausėda kviečia lietuvius skiepytis: „Suteikite progą savo vaikams nedrebėti dėl jūsų gyvybės“

„AstraZeneca“ vakcina nuo koronaviruso prieš kelias savaites pasiskiepijęs Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į lietuvius ir kviečia vakcinuotis. Anot šalies vadovo, Lietuva jau žengia į masinio skiepijimo etapą ir vis daugiau žmonių gali gauti skiepą nuo viruso. G. Nausėda ypač ragina skiepytis senjorus, kuriems COVID-19 liga yra pavojingiausia. 

„Mieli žmonės, esu įsitikinęs, kad vienintelis patikimas būdas įveikti pandemiją – masinis skiepijimas. Taip sako mokslas, taip rodo kitų valstybių patirtis. Todėl sulaukęs savo eilės nedevejodamas pasiskiepijau vakcina „AstraZeneca“. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad vakcina ne tik apsaugo mus nuo viruso, bet ir padeda jaustis saugiau.

Todėl raginu visus – atėjus jūsų eilei, būtinai nueikite ir pasiskiepykite dėl savęs, dėl savo artimųjų, dėl mūsų Lietuvos, dėl to, kad galėtumėte paglostyti galvą anūkams, ramiai išleisti vaikus į mokyklą ar nueiti į seniai nelankytą parodą. Šiandien turime pakankamai vakcinų ir kiekvieną ateinančią savaitę jų bus tik daugiau. Labai svarbu pasinaudoti šia galimybe ir kaip galima greičiau sukurti visuomenės imunitetą. Žengiame į masinio skiepijimo etapą ir vis daugiau žmonių nepriklausomai nuo amžiaus gali gauti skiepą nuo viruso.

Tačiau nepamirškime, kam ši liga pavojingiausia. Tai yra mūsų tėvai ir seneliai, dėdės ir tetos, visi vyresnio amžiaus žmonės. Vis daugiau mūsų išgyvena artimųjų netekties dėl koronaviruso skausmą. Deja, kol kas Lietuva atsilieka nuo sparčiau senjorus skiepijančių Europos valstybių.

Todėl kreipiuosi į jus, senjorai. Ateikite ir pasiskiepykite. Jeigu trūksta informacijos, skambinkite savo šeimos gydytojui, leiskite anūkams džiaugtis jūsų išmintimi ir skleidžiama šviesa, suteikite progą savo vaikams nedrebėti dėl jūsų gyvybės.

Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo, padrąsink, jei reikia pagalbos, palydėk, nes iš šio labirinto yra tik vienas kelias ir šiandien mes turime jį rinktis“, – vaizdo įraše  į Lietuvos žmones kreipėsi G. Nausėda.

Visą prezidento kreipimąsi žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
v
va teip va
2021-04-08 16:56:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
suteikim proga greiciau numirti
Atsakyti
-2

A
Albe
2021-04-08 16:59:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo jau vyriausybė skaičių pametė nes persirgusiu pasiskiepijanciu tūkstančiai ir dar rašo serga daug jau pakeiskite taktiką ir bus gerai
Atsakyti
-2

r
rada
2021-04-08 16:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu duokit policijai skiepu, jie verkia dabar daugiausiai del ju, o siaip manau, kad jau dauguma kas labai jau norejo pasiskiepijo.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų