Prezidentė: visi esame bendroje valtyje

Prezidentė Dalia Grybauskaitė perspėjo, kad artėjančioje Seimo pavasario sesijoje tvyros įtampa dėl būsimų prezidento ir Europos Parlamento rinkimų, ir sukritikavo Vyriausybę dėl stringančių pertvarkų.

„Ši sesija bus ypatinga, nes tai yra rinkiminė sesija. Įtampa jausis ir diskusijose, ir įstatymų priėmimo procese, ir patys įstatymai bus įtakojami įvairių nuomonių ir noro pasisakyti kuo aktyviau rinkiminio laikotarpio metu“, – po susitikimo su Seimo valdyba sakė D. Grybauskaitė.

Seimo pavasario sesija prasidės kovo 10 dieną ir baigsis birželio 30 dieną. Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai vyks gegužę.

D. Grybauskaitė taip pat kritikavo Vyriausybę dėl stringančios pensijų ir švietimo pertvarkų, o kalbėdama apie mokesčių reformą pareiškė, kad ji „realiai skurdo nemažina, o tik perstumdė iš vienos kišenės į kitą valstybines lėšas“.

„Pradėtos reformos yra kol kas tik pradinėje stadijoje ir todėl labai daug klausimų kyla, labai daug neaiškumų“, – kalbėjo prezidentė.

„Trūksta išaiškinimų, trūksta administracinių gebėjimų, kaip visada, šitai Vyriausybei ir labai džiaugiuosi, kad Seimas ir toliau vykdys parlamentinę kontrolę Vyriausybės, bandys gauti atsiskaitymus iš atskirų sektorinių ministrų, norės matyti, kaip juda pradėtos reformos“, – pridūrė ji.

Šalies vadovė tvirtino Seimo veiklos kritikuoti nenorinti: „Visi esame bendroje valtyje, visiems reikės šiuo sunkiu rinkiminiu laikotarpiu dirbti kartu“.

Ji taip pat teigė, kad sekmadienį vykę savivaldybių rinkimai iš dalies yra „valdančiųjų dvejų su trupučiu metų veiklos įvertinimas“.


Rašyti komentarą...
A
2019-03-05 12:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji perspėja o pati toke ytampa ir sukūrė,nes nieko nedarė kad būtų tvarka seime ir lietuvoj.
Atsakyti
-4

A
Antanas
2019-03-05 13:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip bendroje valtyje esame tik va kur beda kad kartu plaukiame bet eurą įvedė net nepaklausus.Paradoksas bet visos turtingiausios ir protingiausios valstybės to nedaro.Vien tik imant Italija.labiausiai pasaulyje prasiskolinę.Prie lito būtume išgyvenę o dabar euro mafija visus nuskurdins.ir esame atsakingi visi dabar už visų skolas nes esame toj zonoj..
Atsakyti
0

L
Laimutis
2019-03-05 12:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Perspektyvos nėra
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų