Prezidentė įvertino Donaldo Trumpo draudimą

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė abejotina priemone vadina Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo draudimą atvykti į šalį kai kurių musulmoniškų šalių piliečiams.

Šalies vadovė žurnalistams antradienį Rukloje sakė, kad siekis užtikrinti piliečių saugumą yra suprantamas, bet „priemonės, kaip tai buvo padaryta, turbūt yra abejotinos“. D.Grybauskaitė atsisakė pateikti platesnius komentarus, motyvuodama tuo, jog šis sprendimas dabar svarstomas JAV teismuose.

D.Trumpas sausio mėnesį paskelbė draudimą atvykti į šalį Irano, Irako, Libijos, Somalio, Sudano, Sirijos ir Jemeno piliečiams. Dalį šio sprendimo laikinai suspendavo JAV teismas.


Rašyti komentarą...
w
www
2017-02-07 13:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
o aš palaikau Trumpą ,ar mažai dar buvo terorizmo išpuolių,ar geriau,kai nekalti žmonės žūsta nuo išsigimėlių, prisiminkim prekybos centrą 2001m,Lenkija irgi atsisakė priimti pabėgėlius, bet apie tai niekas nekalba
Atsakyti
0

P
Petras
2017-02-07 13:59:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne laikas Grybauskaitei diplomatiškai patylėti ir palaukti JAV teismų sprendimo. Ar Lietuva tinkamai apsisaugo nuo terorizmo,jei kritikuojamas Trampas?
Atsakyti
0

G
G.P.
2017-02-07 13:32:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šita ponia visai prarado nuovoką... Ar bent ji supranta, kad jos nuomonė šiuo klausimu pasaulinės opinijos kontekste yra beveik lygi nuliui? Tai kurių galų kišti savo liežuvį ir kenkti Lietuvos interesams?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų