Prezidentė dėl naujos Vyriausybės turi viltį

Vyriausybės programa grįsta gerais ketinimais, jos įgyvendinimas priklausys ne tik nuo politikų bendradarbiavimo, bet ir nuo ekonomikos bei išorinių veiksnių, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Labai palinkėčiau, kad tie geri ketinimai, kuriais yra pagrįsta programa, tiesiog būtų kiek įmanoma lengviau išpildyti visiems“, - žurnalistams ketvirtadienį Vilniuje sakė prezidentė, paklausta, kaip vertina Vyriausybės programą.

Anot jos, bet kuris dokumentas, ar tai būtų valstybės strategija, ar Vyriausybės programa, pirmiausia remiamas gerais ketinimais.

„Ir tai yra gerai, nes turime turėti viltį, turime turėti ambicijų, turime turėti norų kažką gerinti. O kokie bus konkretūs ir realūs rezultatai, priklausys ne tik nuo Vyriausybės ir ne tik nuo bendradarbiavimo su Seimu, bet ir nuo valstybės galimybių, ekonomikos, nuo išorinių iššūkių“, - sako D.Grybauskaitė.

Antradienį Seimui pristatytoje Vyriausybės programoje bene didžiausias dėmesys skiriamas socialiniams klausimams: visokeriopai paramai šeimai, įvaikinimo skatinimui, vaiko teisių apsaugai, kovai su smurtu, gimstamumo didinimui. Vyriausybė pasiryžusi mažinti alkoholio ir tabako prieinamumą, drausti reklamą, didinti atsakomybę už korupcinius nusikaltimus, mažinti valstybės įstaigų skaičių. Seimas dėl pritarimo programai balsuos kitą savaitę.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų