Vilniaus miesto apylinkės teismas negali užbaigti nagrinėti bylos, kol neapklausti visi liudytojai, kurių parodymai reikalingi priimant nutartį.

Trečiadienį į teismą neatvykus keturiems liudytojams teismas nutarė dar kartą įteikti šaukimus, nors valstybės kaltintoja prašė juos atvesdinti.

Teismas atsižvelgė į tai, kad liudytojams neįmanoma įteikti šaukimų ir jie nežinojo apie posėdžius.

Vienas liudytojas Mantas Petryla buvo paliktas automobilyje A. Tumėnui sprukus iš įvykio vietos. Pastarasis tada pripūtė tris promiles.

Po avarijos, per kurią nukentėjo trys policijos pareigūnai ir du civiliai, garsios advokatės Svetlanos Proninos žentas atvyko į policiją tik kitą dieną. Jam buvo pareikšti įtarimai sukėlus eismo įvykį ir sprukus iš avarijos vietos.

Vyriškis aiškino patyręs šoką ir nieko neprisimenantis, tačiau neigė, kad buvo neblaivus, tikino pareigūnus, kad būtent policijos ekipažas sutrikdė eismą stabdydamas automobilius, todėl negalėjo laiku sustabdyti savo automobilio.

Teismas jį leido suimti 20 parų.

Didelė avarija Geležinio Vilko gatvėje, per kurią nukentėjo penki žmonės ir buvo suniokotos kelios transporto priemonės, įvyko pernai pavasarį.

Nustačius, kad A. Tumėnas buvo prie „Mercedes“ vairo, jam  pareikšti įtarimai.

Kitas posėdis, į kurį privalo atvykti liudytojai, įvyks po kelių savaičių.  

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų