Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos atstovų teigimu, ilgąjį Velykų savaitgalį gyventojai, keliaujantys tarpmiestiniais traukiniais gali sulaukti pareigūnų patikrinimo. Keleiviai esą bus tikrinami reguliariai, prieš įlipant ar išlipant iš traukinio, taip pat peronuose ir laukimo salėse.

Policijos atstovų teigimu, ilgąjį Velykų savaitgalį gyventojai, keliaujantys tarpmiestiniais traukiniais gali sulaukti pareigūnų patikrinimo. Keleiviai esą bus tikrinami reguliariai, prieš įlipant ar išlipant iš traukinio, taip pat peronuose ir laukimo salėse.

REKLAMA

Kaip spaudos konferencijos metu kalbėjo Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato viršininkas Donaldas Dubaka, jau ketvirtadienį atliekama pirmoji prevencinė priemonė Vilniaus geležinkelio stotyje, kurios tikslas – informuoti vilniečius ir miesto svečius apie karantino sąlygų laikymąsi ir galimą atsakomybę.

Pasak D. Dubakos, tokia priemone tikimasi pasiruošti artėjančiam Velykų savaitgaliui, kurio metu taip pat bus vykdomos reguliarios keleivių patikros, siekiant įsitikinti, jog šie turi leidimą keliauti į kitą savivaldybę.

„Artėja Velykų savaitgalis, tikėtina, kad bus daug ir dideli keleivių srautai. Tikrinsime geležinkelio stotis – Vilniaus geležinkelio stotį, Naujosios Vilnios ir, be abejo, autobusų stotį.

REKLAMA

Patikrinimai bus atliekami pastoviai – tiek įlipant, tiek išlipant iš traukinio. Mūsų organizuojami patikrinimai nėra numatyti tiksliu metu, laiku, bus vykdome ne tik peronuose, bet ir laukiamojoje salėje“, – žurnalistams pasakojo komisariato viršininkas.

Keleiviams, neturintiems reikiamų dokumentų gali būti skiriama administracinė teisena, vertinamos aplinkybės. Jeigu pasitvirtins pažeidimas – bus taikytos administracinio poveikio priemonės, o jei ne – teisena nutraukiama. Pasak D. Dubakos, kiekvienas atvejis bus vertinamas atskirai.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos geležinkelių keleivių vežimo bendrovės LTG Link vadovo Lino Baužio teigimu, asmenims, kuriems nebus leista keliauti traukiniu, bilietą bus galima grąžinti net ir kelionės dieną.

„Mes akcentavome, raginome savo keleivius atsisakyti kelionių, jeigu jos yra nebūtinos. Kaip ir vakar dar kartą priminėme, kad net ir tie, kurie yra įsigiję bilietus, gali juos grąžinti ir mes grąžinsime pinigus.

Mano žiniomis, po vakarykštės žinutės, 90 žmonių panoro sugrąžinti bilietus“, – aiškino L. Baužys.

Jis taip pat patvirtino, kad traukiniai bus tikrinami ne tik Vilniuje, bet ir kituose šalies miestuose. Traukiniai dėl patikrinimų vėluoti esą neturėtų.

Tv3.lt primena, jog nuo 2021 m. kovo 27 d. 00:00 val. iki 2021 m. balandžio 6 d. 24:00 val. Lietuvos Respublikos teritorijoje ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių.  

Judėjimas leidžiamas tik tarp besiribojančių Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybių.

REKLAMA
REKLAMA

Išimtys taikomos kai asmenys vyksta į savivaldybę, kurioje gyvena; kai į kitą savivaldybę vyksta dėl artimųjų giminaičių mirties. Taip pat judėjimas neribojamas, kuomet asmuo tarp savivaldybių juda darbo reikalais, dėl sveikatos priežiūros paslaugų arba keliauja į tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų.

Keliauti leidžiama ir dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas. Ribojimas netaikomas vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų