REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio politinėje komandoje – permainos. Viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė nuo gruodžio 21 d. palieka savo pareigas Sveikatos apsaugos ministerijoje. Viceministrė iš užimamų pareigų traukiasi dėl kitų veiklos planų.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio politinėje komandoje – permainos. Viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė nuo gruodžio 21 d. palieka savo pareigas Sveikatos apsaugos ministerijoje. Viceministrė iš užimamų pareigų traukiasi dėl kitų veiklos planų.

REKLAMA

Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys dėkoja viceministrei už kartu nuveiktus darbus, pertvarkant sveikatos apsaugos sistemą, ir linki sėkmės tolimesniu karjeros etapu.

„Prie komandos prisijungusi Aušra Bilotienė Motiejūnienė ėmėsi vieno sudėtingiausių uždavinių – nemažai kritikos sulaukusio biudžetinių įstaigų tinklo pertvarkos. Ji padėjo tvirtus pagrindus šiai reformai, apjungiančiai ne vieną ministerijai pavaldžią organizaciją. Atskiro paminėjimo verta kita Aušros kuruojama sritis – COVID-19 valdymas ir vakcinacija, nes tai buvo milžiniško – tiek fizinio, tiek emocinio krūvio – reikalaujantis darbas. Noriu padėkoti Aušrai už atliktus darbus ir palinkėti sėkmingų kitų karjeros etapų“, – sako sveikatos apsaugos ministras.  

A. Bilotienė Motiejūnienė savo darbą Sveikatos apsaugos ministerijoje pradėjo 2021 m. birželio mėn., jos kuruojama sritis – visuomenės sveikata, vakcinacija, COVID-19 valdymas. Buvusios viceministrės projektus ir kuruojamas sritis perims viceministrai Danguolė Jankauskienė ir Aurimas Pečkauskas.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo itin produktyvus laikotarpis, per kurį teko dirbti net keliomis kryptimis iš karto. Noriu padėkoti ministrui, komandai už parodytą pasitikėjimą ir bendrų tikslų įgyvendinimą. Esu ypač dėkinga visuomenės sveikatos specialistams, kurie per pandemiją įrodė, kad yra nepakeičiami pagalbininkai, rūpinantis visų mūsų sveikata“, – teigia A. Bilotienė Motiejūnienė.

REKLAMA

A. Bilotienė Motiejūnienė anksčiau dirbo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose direktore valdymui, Nacionaliniame vėžio institute – direktoriaus patarėja, taip pat yra dirbusi Kazachstano Astanos medicinos universitete klinikinės veiklos vadove ir eksperte, buvo sveikatos apsaugos viceministre. 

Ji yra Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Sveikatos mokslų institute įgijusi mokslo daktaro laipsnį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos priežiūros fakultete – sveikatos vadybos magistro kvalifikaciją. Taip pat Vilniaus universitete studijavo teisės, istorijos mokslus.

Matyt prasidėję įvairiose šalyse vakcinų pirkimų aplinkybių, sutarčių su farmacijos gigantais tyrimai, skiepų pasekmių analizės, europos parlamente didžiulis korupcijos skandalas, kelia nerimą.. sakoma liaudyje: "bėga žiurkės iš skestančio laivo"....
Ši ponia,tai kaip Sėjonienė,vis randa kur geriau.Sįėonienė medikų sąjųdį panaudojo,kad kiekvieną diena tvartelio mėšlą ant Verygos varyti,o įlindusi š seimą kaip konservatorių partijos narė jau ne medicinos reikalais rūpinasi o rašo ir pristato partnerystės įstatymus už Raskevičių,nes matyt laisviečiai neraštingi,Tai šita ponia matyt irgi kaip Šedbaras gera vietą jau nusižiūrėjo,nes politinis postas tai laikina.
Bega, kad nepasodintu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų