Paviešinta, kiek Gretos Kildišienės mama mokėjo už „Range Rover“ automobilį

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko pavaduotoja Rima Baškienė patvirtina mačiusi dokumentus, kurie įrodo, kad Seimo narės Gretos Kildišienės mama Vladislava Mikalauskienė kas mėnesį už dukters naudai naudotą automobilį „Range Rover“ „Agrokoncernui“ pervesdavo po 1000 eurų.

R. Baškienė taip pat oficialiai patvirtina, kad informacija apie G. Kildišienės mamą, išsiperkančią automobilį iš „Agrokoncerno“, yra teisinga: „Taip, tai mama“, praneša naujienų portalas delfi.lt.

„Aš ką tik mačiau savo akimis bankinius pavedimus ir sutartį. Taip, iš tikrųjų sutartis pasirašyta 2016 m. vasario mėnesį. Kiekvieną mėnesį buvo įnešami ne grynieji pinigai, o daromi bankiniai pavedimai. O tai iš tikrųjų labai rimta. Aš tikiu, kadangi tai parodyta Valstybinei mokesčių inspekcijai, kad tai bus išsiaiškinta ir kaip galima greičiau duotas atsakymas“, – patvirtino R.Baškienė.

Taip pat aiškėja, kad G.Kildišienės mamos V.Mikalauskienės įmonė „Greta Gretos“ prieš metus sulaukė partinio užsakymo. Partija už 2 tūkst. eurų užsakė skarelių su logotipu, tokia informacija nurodoma Valstiečių ir žaliųjų sąjungos 2015 metų pirkimų registracijos žurnale, jį galima rasti partijos tinklapyje. Valstiečiai žalieji įvairiuose renginiuose pasirodo su žaliomis skarelėmis, kuriose matomas baltas gandro siluetas.

Remiantis pačios partijos pateikiama informacija, žodinė sutartis buvo sudaryta 2015 metų gruodžio 11 dieną. Pagal ją, iš įmonės „Greta Gretos“ buvo užsakyta skarelių, sudarytos sutarties vertė siekė 2000 eurų, trukmė – 12 mėnesių.

G.Kildišienės mama V.Mikalauskienė anksčiau dirbo Panevėžio vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtoja, pastaruosius dvejus metus dirbo auklėtoja darželyje „Taika“. Pastarosios įstaigos administracija BNS patvirtino, kad V.Mikalauskienė darbą paliko savo iniciatyva prieš mėnesį, gruodžio 14 dieną.

Registrų centro duomenimis, V.Mikalauskienė šiuo metu yra bendrovės „Greta Gretos“ akcininkė ir vadovė. 2015-ųjų balandį registruota kaip mažoji bendrija 2016-ųjų pabaigoje „Greta Gretos“ pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę. Registrų centrui nurodoma, kad įmonės tikslas yra vykdyti komercinę, ūkinę, finansinę ar pramoninę veiklą, įskaitant ir paslaugų teikimą, prekių pirkimą ir pardavimą, taip pat steigti, dalyvauti, valdyti, finansuoti ir likviduoti kitus juridinius asmenis. Viešai prieinamoje Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenų bazėje nėra jokių duomenų apie „Greta Gretos“ pernai sumokėtus mokesčius.


Rašyti komentarą...
B
Būtina patikrinti
2017-01-18 20:44:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia dar pažiūrėti, ar Kildišienės motina negauna kompensacijų už šildymą kaip ir dauguma pensininkų - tada būtų toks labai jau akibrokštas - nors ir taip aišku, kad ne pati motina mokėjo tas įmokas...
Atsakyti
-1

K
Karaliukas
2017-01-18 21:12:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet tai koks lietuviu bruozas listi kitiems i kisene ir ziuret kiek ir ko ten yra.. apgailetina
Ziurekit kas liko lietuvoj, tik tie kurie sugeba prasisukti, ir pensininkai kurie neturi is ko rinktis.
Atsakyti
-2

r
rinkėja
2017-01-19 09:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia šita bemokslė Karbauskį įvėlė į šitą triukšmą. Geriau būtų ją į kokią mokymo įstaigą nuvedęs ir liepęs pačiai uzsidirbti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų