Premjeras apie G. Kildišienę ir R. Karbauskį: ne valstybės reikalas, kas su kuo draugauja

„Ši istorija nedelsiant turi būti pabaigta“, - sakė Saulius Skvernelis, paklaustas apie informacijos trūkumą Gretos Kildišienės automobilio istorijoje.

Anot premjero, ši istorija gali būti pabaigta įprastu būdu. „Visuomenei šiandien turi būti pateiktos sutartys, kur matytų, kad tai yra pagal tuo metu galiojančius teisės aktus atliktos procedūros“, - teigė premjeras.

Žiniasklaidai paskelbus, kokiu automobiliu važinėja G.Kildišienė, parlamentarė paprašė Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) paaiškinti, ar jai reikėjo interesų deklaracijoje nurodyti, kad naudojasi artimo giminaičio iš bendrovės „Agrokoncernas“ pirktu automobiliu. Jos situaciją svarstys ir Seimo etikos ir procedūrų komisija.

S. Skvernelis mano, kad ši istorija pradėjo kenkti valstybei. „Nemanau, kad yra sunku parodyti sutartį ir patikinti, kad tai nėra apsimestinis sandoris“, - teigė ministras pirmininkas.

Visuomenėje pasigirdus kalboms apie Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės įtariamą romaną, S. Skvernelis nedaugžodžiauja. „Aš tikrai nenoriu lįsti į žmonių asmeninius gyvenimus ir nemanau, kad čia valstybės reikalas kas su kuo draugauja ir kam simpatizuoja, jeigu taip yra“, - sakė jis.

Visą atsakymą žiūrėkite vaizdo įraše.  


Rašyti komentarą...
d
dita
2017-01-18 17:58:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne valstybes reikalas kas su kuo draugauja bet valstybes reikalas ka siunciate i uzsieni atstovauti lietuva ka proteguojate skyriate aukstas pareigas neziurint issilavinimo ir kompetencijos nelaikykit musu visu durniais gal uztenka proteguoti meiluzes
Atsakyti
-2

M
Minde
2017-01-18 18:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei meiluze ytrynei y seima gal ir mane gali ir dar sako kad nori panaikinti svogeriu krasta visus draugelius ir gimines sukiskit y seima tai bus liuxs man nesvarbu kas ka rurina bet kai rurina ir ytaiso y gera darbo vieta uz dyka nes ji tikrai nera savo srities profesonale .
Atsakyti
-1

A
Austris
2017-01-18 18:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
valio valstiečiams ,neimkit į galvą pilstomo purvo.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų