Paskutinis žingsnis: partijos pasakė, kada pasirašys koalicijos sutartį

Trys valdančiąją koaliciją buriančios partijos pirmadienį pasirašys susitarimą dėl koalicijos formavimo ir prioritetinių darbų. 

32

Tai sekmadienį pranešė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Sutarties pasirašymo ceremonija, kurioje dalyvaus TS-LKD, Liberalų sąjūdis bei Laisvės partija, vyks Seime 10 val.

Sutartyje partijos įtraukė vertybinius įsipareigojimus, kurių žada laikytis tarpusavyje bei su visuomene, ir svarbiausius būsimus darbus.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Derybos dėl koalicijos Seime

Dokumente įtraukti kokybiška teisėkūra, vertybinė užsienio politika, nacionalinis susitarimas dėl švietimo, žalioji ekonomika, ir internetinis balsavimas, asmenvardžių rašymas lotyniškais rašmenimis, viešųjų erdvių dekomunizacija, nedidelio kiekio narkotikų dekriminalizavimas, neutralios partnerystės įteisinimas.

Sutartyje partneriai įsipareigotų remti Ingridos Šimonytės vadovaujamą koalicinę Vyriausybę bei veikti pagal susitarimą ir Vyriausybės programą.

Politines Seimo ir Vyriausybės atsakomybių pozicijas partijos žada skirstytis pagal kompetencijos ir nepriekaištingos reputacijos principus, atsižvelgdamos į proporcingą atstovavimą Seime bei suteikdamos ministro pirmininko ir Seimo pirmininko pareigybėms didesnį lyginamąjį svorį.


Rašyti komentarą...
O
O kada
2020-11-08 14:37:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
liaudis pasirašys peticiją dėl rentų neskyrimo išeinantiems seimūnams?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų