Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieštaringai vertinama lietuvių kalbos mokytoja Genovaitė Astra Astrauskaitė savo socialinėje paskyroje paskelbė viešą įrašą, kuriame skelbia, kad dalyvaus Seimo rinkimuose. 

Prieštaringai vertinama lietuvių kalbos mokytoja Genovaitė Astra Astrauskaitė savo socialinėje paskyroje paskelbė viešą įrašą, kuriame skelbia, kad dalyvaus Seimo rinkimuose. 

REKLAMA

Paskelbtame įraše moteris tikino, kad Lietuvoje būtina uždrausti multimilijardieriaus Džordžo Sorošo neva vykdomą veiklą. 

„EINU Į POLITIKĄ, SEIMO RINKIMUS. Pasiryžau todėl, kad LIETUVA užvaldyta politinės „neliečiamųjų“ korupcijos. Ką būtina atlikti Seime?

1. JAV MULTIMILIJARDIERIAUS D. SOROŠO VEIKLĄ LIETUVOJE PASKELBTI NUSIKALSTAMA:

1.1. Uždrausti Sorošo milijonais finansuojamas visuomenę kiršinančias NVO organizacijas, nes Lietuvos žmogaus teises gina LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJA ;

1.2. Uždrausti Lietuvoje LGBT genderizmo propagandą, finansuojamą D. Sorošo“, – rašė moteris.

Be to, pasak G. A. Astrauskaitės, būtina keisti ir Lietuvos švietimo sistemą.

„2. KEISTI DABARTINĘ - LIBERALINĘ - LIETUVOS ŠVIETIMO SISTEMĄ:

2.1. Panaikinti Švietimo ministerijos veiklą dubliuojančias įstaigas, mažinti biurokratiją: NŠA (Nacionalinę švietimo agentūrą, kitas)Keisti Švietimo įstatymą, atsižvelgiant į Lietuvos jaunimo patriotiškumo, lietuviškumo, lietuvių kalbos svarbos bei mokinių vienodų galimybių ugdymą:

REKLAMA

2.2. Būtina pasiekti, kad Lietuvos vaikai nebūtų skirstomi į „elito“ ir „apačių“ vaikus. Visi Lietuvos valstybės vaikai privalo turėti vienodas galimybes mokytis nedidelėse, saugiose mokyklose ir gauti vienodai gerą išsilavinimą;

2.3. Visose ugdymo įstaigose (privačiose taip pat) privalo mokytis tik priskirtos artimiausios gyvenamosios vietos vaikai. Esant jų trūkumui Vilniuje, Kaune, kituose miestuose - statyti naujas mokyklas, vaikų darželius;

2.4. Privačias mokyklas, vaikų darželius priskirti valstybės priežiūrai, finasavimui (kaip ir valstybines, savivaldybių) ir UŽDRAUSTI pinigines įmokas iš tėvų, kadangi Lietuvoje Bendrasis išsilavinimas - PRIVALO išlikti nemokamas“, – teigė ji. 

Kandidatė į Seimą tvirtina sieksianti pagerinti ir piliečių dvasinę bei ekonominę gyvenimo kokybę, įvykdyti teismų pertvarką. Moteris pabrėžė, kad toks paskelbtas įrašas yra politinė reklama.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Astrauskaitė aktyviai pasisako už Vyčio skulptūrą Lukiškių aikštėje, dėl to surengė ne vieną mitingą. Praėjusių metų rugsėjį A. Astrauskaitė dažais apipylė Lukiškių aikštėje stovėjusį „Laisvės kalvos“ paminklo maketą. Šių metų sausį A. Astrauskaitė buvo policijos sulaikyta už, kaip pati tvirtino, mojavimą Lietuvos trispalve.

Be to, kiek anksčiau lietuvių kalbos mokytoja A. G. Astrauskaitė su bendražygiu nuplėšė prie JAV ambasados pakabintus plakatus, palaikančius nužudyto George’o Floydo protestus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų