Partijų rinkiminėse sąskaitose – jau daugiau nei milijonas eurų

Politinių partijų rinkiminėse sąskaitose sukaupta daugiau nei milijonas eurų, sekmadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Anot portalo, daugiausiai lėšų yra sukaupusios trys partijos –Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP).

TS-LKD sąskaitoje daugiausia pinigų – maždaug 220 tūkst. eurų, toliau rikiuojasi LSDP su 210 tūkst. eurų, trečia LSDDP – jos sąskaitoje yra kiek daugiau nei 200 tūkst. eurų.

Portalo duomenimis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąskaitoje sukaupta apie 110 tūkst. eurų, Centro partijos „Gerovės Lietuva“– apie 100 tūkst., Liberalų sąjūdžio – per 60 tūkst., Lietuvos žaliųjų partijos – 50 tūkst., Laisvės partijos – 32 tūkst. eurų.

Darbo partijos rinkiminėje sąskaitoje – 8 tūkst. eurų, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos – per 5 tūkst., o Krikščionių sąjungos – per 4 tūkst. eurų. Beveik 4 tūkst. eurų taip pat yra sukaupusi „Laisvė ir teisingumas“. „Kartų solidarumo sąjungos – Santalka Lietuva“ sąskaitoje apie 500 eurų.

Kaip rašo delfi.lt, „Drąsos kelio“, Kovotojų už Lietuvą sąjungos, Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos, Lietuvos liaudies partijos, „Nacionalinio susivienijimo“, „Jaunosios Lietuvos“, „Lietuvos sąrašo“, „Rusų aljanso“ bei „Lietuva – visų“ sąskaitos kol kas tuščios.

Seimo rinkimų savarankiškos politinės kampanijos dalyvėmis registravosi 22 partijos.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
D
Dd
2020-07-26 19:52:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi ne veltui duoda remejai partijoms pinigus. Tures atidirbti pateke i valdzia. Prastumt reikalingus istatymus ir pirkimus. Pinigu uz dyka niekas nedalina. Partijos turetu gyvent ir dalyvaut rinkimuose tik is davo nariu nario mokescio. Pasaliniu pinigu paemomas rikimams galimai kysio priemimas ir patekimas i priklausomybe nuo stambiu pinigu daveju. Siaip kai politikas gauna pinigu pagal zinoma kazkoki susitarima yar kysis o cia ne.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų