Orai pasikeis jau netrukus: reikės visai kitokių drabužių

Pirmadienis Lietuvoje – toks pat šaltas ir mažiau saulėtas. Savaitgalį džiuginę saulės spinduliai pirmąją savaitės darbo dieną buvo užgožti pilko dangaus. Sinoptikai tikina, kad artimiausiomis dienomis pragiedrėjimų pasitaikys, o antroje savaitės pusėje vėl sulauksime kritulių. Tiesa, jie bus panašūs į šlapdribą ir lietų.

Artimiausią naktį vyraus debesuotas dangus, bet kai kur pasitaikys ir pragiedrėjimų. Didžiausia tikimybė, kad taip nutiks šalies rytuose. Kur debesys bus storesni, ten truputį pasnyguriuos. Antradienį debesys išsisklaidys, bus saulėta. Visgi vakarop vėl apsiniauks ir pasnigs šalies vakaruose.

Pirmadienio vakarą šalčiausia bus šalies rytuose, mažiausiai šalčio – vakaruose, prie jūros. Ryte bus nuo 20–22 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 10–12 vakaruose. Dieną šaltis slūgs ir bus nuo 13–15 laipsnių šalies rytuose iki 7–8 laipsnių vakaruose.

Šalčiausia naktis bus Utenoje ir Vilniuje, čia temperatūra kris iki 15 laipsnių šalčio, mažiausiai šalčio bus Kaune ir Klaipėdoje – tik 10 laipsnių. Panašiai ir dieną – Utenoje, Vilniuje ir Druskininkuose bus po 8 šalčio, kitur jis bus menkesnis.

Trečiadienio naktį pasnigs kai kur pietvakariuose, dieną iš pradžių pradės kristi drėgnas sniegas, kuris pereis į šlapdribą ir lietų. Prasidės apledėjimo reiškiniai, be to, bus vėjuota. Naktį bus nuo 15–18 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 6–8 šalčio vakaruose. Dieną liks vos vienas kitas laipsnis šalčio, prie jūros jau iki 3 šilumos, 6–8 šalčio liks tik kai kur šiaurės rytuose.

Ketvirtadienio naktį bus lietaus ir šlapdribos, dieną kritulių tikimybė nedidelė. Naktį vėl bus slidu dėl plikledžio. Naktį oro temperatūra nedaug skirsis nuo 0 laipsnių, tik šiaurės rytuose bus iki 6–8 šalčio, o prie jūros bus keli laipsniai šilumos. Dieną jau visur bus nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos. Atrodo, šaltis bus retas svečias ir kitomis šios savaitės dienomis. Vyraus šiluma.


Rašyti komentarą...
n
nerijus
2021-01-18 21:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks bus vasaris ar dar atsals
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų