Oficialu: iš vieno koronaviruso vakcinos buteliuko galima imti 6 dozes

Europos vaistų agentūra (EVA) leido medikams iš kiekvieno „BioNTech/Pfizer“ vakcinos nuo pandeminio koronaviruso buteliuko paimti šešias preparato dozes, pranešė Vokietijos sveikatos apsaugos ministerija.

EVA praėjusį mėnesį nurodė svarstanti bendrovių prašymą leisti iš vienos vakcinos talpos paimti daugiau dozių nei leidžiamos penkios dozės.

Penktadienį agentūra patvirtino, kad jos žmonės skirtų vaistų komitetas rekomendavo atnaujinti vakcinos informaciją nurodant, kad kiekvienoje talpoje yra šešios preparato dozės.  Vokietijos sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Hanno Kautzas (Hanas Kaucas) penktadienį žurnalistams Berlyne sakė, kad šis pakeitimas įsigalios nedelsiant ir 20 proc. padidins dozių skaičių.

Daugelis medikų Europos Sąjungoje dar iki šio sprendimo iš vieno BioNTech/Pfizer“ vakcinos flakono išgaudavo po šešias dozes. Jau anksčiau tai daryti leido Jungtinės Valstijos ir Jungtinė Karalystė.

Farmacijos bendrovės paprastai į vakcinos talpas supila didesnį kiekį preparato nei būtina, kad jo pakaktų, jei šiek tiek preparato nutekėtų. 


Rašyti komentarą...
K
Kukas
2021-01-08 15:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu.....
Atsakyti
0

G
Geras
2021-01-08 15:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Veryga jau ankščiau sakė bet Dulkys laukė.kol jam pasakys Briuselis...blogai kai pats nleko nesupranti.o vadovauti nori.
Atsakyti
-6

j
jdhs
2021-01-08 15:40:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is likuciu isgelbes ubagus supyle i bendra bliuda.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų