Neramūs ženklai: Šiaulių ligoninė jau skelbia laikinai ribojanti planines chirurgines paslaugas

Per pastarąsias savaites ženkliai išaugo COVID-19 liga sergančių pacientų skaičius. Reaguojant į susidariusią situaciją Respublikinė Šiaulių ligoninė plečia kovidinius skyrius ir perorganizuoja planinį darbą – laikinai ribojamos planinės chirurgijos paslaugos, plečiamas Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius papildant jį 6 lovomis.

Šiuo metu COVID-19 infekcija sergantiems pacientams gydymo įstaigoje yra skirti 3 skyriai, o tai sudaro 86 lovas – iš jų 18 lovų COVID-19 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Šios dienos duomenimis Respublikinėje Šiaulių ligoninėje hospitalizuoti 75 pacientai – jauniausio paciento amžius – 24 m., vyriausio – 81 m. Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje gydoma 10 pacientų – visi jie su gretutinėmis ligomis, 9 iš jų nepasiskiepiję. 2 pacientams taikoma didelės tėkmės deguonies terapija, 8 pacientams taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, 5 taikoma vazopresorių terapija. Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje gydomi 4 COVID-19 liga sergantys vaikai, iš jų 1 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Koreguoja intensyvų dienos chirurgijos darbą

Didėjantis COVID-19 liga sergančių pacientų skaičius koreguoja intensyvų dienos chirurgijos darbą – planinės operacijos, tam tikros procedūros laikinai ribojamos, pacientai informuojami apie esamą situaciją ir laikinai atšauktas operacijas, procedūras. Pasikeitus epidemiologinei situacijai, nedelsiant susisieksime su pacientais, kurių operacijos, procedūros buvo atidėtos. Pacientų atsiprašome už nepatogumus, tačiau prašome supratingumo, susitelkimo ir kantrybės. Visa kita pagalba Respublikinės Šiaulių ligoninės pacientams teikiama įprasta tvarka.

Prie COVID-19 liga sergančiųjų gydymo regione reikšmingai prisideda atraminės šiaurės Lietuvos regiono ligonės. COVID-19 liga sergantiems pacientams skyriai atidaryti, ir sparčiai pildosi: Mažeikių ligoninėje – 20 lovų COVID-19 skyriuje (užimta – 16), Reanimacijos intensyviosios terapijos skyriuje 3 lovos (užimta – 2); Telšių ligoninėje 23 lovos COVID-19 skyriuje (užimta – 19), Reanimacijos intensyviosios terapijos skyriuje 3 lovos (užimta – 3), Joniškio ligoninėje 18 lovų COVID-19 skyriuje (užimta – 6). Nuo šiandien specialus skyrius atidaromas ir Plungės ligoninėje.


Rašyti komentarą...
K
Kęstas
2021-09-08 21:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel nebemadinga būti sveikam? – visi jie su gretutinėmis ligomis….
Atsakyti
0

A
Ai
2021-09-09 09:46:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Vycka Ka čia šneki antivakseriai serga, o jau vakseriai nebeserga.. čia išpūstas burbulas turiu iš artimos aplinkos gydytoją kažkaip jis pasakoja visai ką kitą.
Atsakyti
0

S
Simas
2021-09-09 12:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl šiaulių ligoninė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų