Nekaltai užpultas vairuotojas: pamatęs krentantį sūnų tėvas išdaužė langą

Antradienį sostinėje įvyko incidentas, kurio metu nesuvaldyti nervai vyriškiui kainavo labai daug. Neteisingai įvertinęs situaciją vyriškis puolė prie automobilio vairuotojo ir iškūlė jo stiklą.

Apie 11 valandą gautas pranešimas, kad Vilniuje, M. K. Čiurlionio gatvėje, netoli Vingio parko automobilis partrenkė su tėvu dviračiu važiavusį mažametį. Pirminiais duomenimis, automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nekaltai užpultas vairuotojas: pamatęs krentantį sūnų tėvas išdaužė langą

Atvažiavus tarnyboms paaiškėjo, kad viskas buvo kitaip. Pirmiausiai, tariamo pažeidėjo automobilis buvo įvykio vietoje. Vairuotojas buvo blaivus ir pasakojo visiškai kitokią istoriją. Anot vyriškio, bandydamas išvažiuoti iš stovėjimo vietos, jis pamatė dviračiu važiuojantį vaiką ir sustojo. Tačiau tai nepadėjo išvengti nelaimės. Pamatęs pajudėjusį automobilį berniukas išsigando, nesuvaldė dviračio ir parkrito. Tuomet susinervinęs tėvas pribėgo prie automobilio ir kumščiu išdaužė šoninį stiklą.

Atvykę medikai apžiūrėjo berniuką – jų pagalbos jam neprireikė.

Atvykus policijai vyrai situaciją išsiaiškino. Pasiektas taikus sprendimas – berniuko tėvas pasiūlė sumokėti už automobilio stiklą ir jo įdėjimą.


Rašyti komentarą...
A
Anonimas
2016-06-01 13:47:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki,

ar straipsnių rašybos klaidas, bent kas nors tikrina? Suprantu, jei būtų viena ar dvi klaidos, bet viename straipsnyje jų apstu...

Pavyzdžiui: "Pirminaiis" "Pirmiausiai" "automobilioir"
Atsakyti
-2

B
Bybys nx kas daugiau
2016-06-04 07:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks berniuko amžius, ar legaliai pagal KET važiavo ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų