incidentas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „incidentas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „incidentas“.

„CrowdStrike“: įmonių veiklą visame pasaulyje sutrikdžiusi problema – ne kibernetinė ataka

Kibernetinio saugumo bendrovė „CrowdStrike“ penktadienį pareiškė, kad problema, dėl kurios sutriko įmonių veikla visame pasaulyje, nėra saugumo incidentas ar kibernetinė ataka. Bendrovės „CrowdStrike“ generalinis direktorius George'as Kurtzas socialiniame tinkle „X“ paskelbė, kad bendrovė aktyviai dirba su klientais, kuriuos paveikė defektas, aptiktas viename programinės įrangos atnaujinime „Windows“ operacinę sistemą naudojantiems kompiuteriams.
2024-07-19

Tragedija Prancūzijoje: sudužus lėktuvui žuvo trys žmonės

Sekmadienį Prancūzijos sostinėje sudužus lengvajam lėktuvui „Cessna 172“, žuvo visi trys juo skridę žmonės. Apie tai pranešė laikraštis „Le Figaro“. Avarija įvyko Senos ir Marnos departamente. Turistinis lėktuvas nukrito A4 greitkelyje netoli Lonès-Emerenville aerodromo, iš kurio pakilo likus pusvalandžiui iki katastrofos. Pradėtas incidento tyrimas Preliminariais prokuratūros duomenimis, lėktuvas atsitrenkė į aukštos įtampos liniją.
2024-07-01

Pavojingas „Ryanair“ lėktuvo manevras ore – vos per 17 sekundžių nukrito 700 metrų

Atliekamas tyrimas dėl „Ryanair“ lainerio „Boeing 737-Max“, kuris pernai artėdamas prie Stanstedo (Londono) oro uosto dideliu greičiu leidosi žemyn. Skrydis FR1269 2023 m. gruodžio 4 d. po dvi valandas trukusios kelionės iš Klagenfurto (Austrija) į Londoną nusileido 517 kilometrų per valandą greičiu, skelbia portalas „Independent“. Remiantis skrydžio duomenimis, lėktuvas „Boeing 737-Max“ tolygiai leidosi iki 716 metrų aukščio, kad pasiruoštų tūpimui Stanstedo oro uoste lyjant nesmarkiam lietui,...
2024-07-01

Vilniuje liepsnojo vežamos šiukšlės: viską teko išpilti į gatvę

Antradienio rytą Vilniuje – incidentas. Degė šiukšliavežė, o jos turinys buvo išpiltas gatvėje. Apie 8 val. ryto ugniagesiai sulaukė pranešimo apie degančią šiukšliavežę. Bandydamas apsaugoti automobilį, šiukšliavežės vairuotojas išpylė šiukšles, kurios degė atvira liepsna, gatvėje. Žmonės per incidentą nenukentėjo. Bendrovė „Ecoservice“ BNS patvirtino, kad gaisras kilo jai priklausančios šiukšliavežėje.

Ispanijoje į patikros postą įsirėžus krovininiam sunkvežimiui žuvo šeši žmonės

Ispanijos pietuose ankstų antradienio rytą į policijos patikros postą įsirėžė krovininis sunkvežimis ir pražudė šešis žmones, įskaitant du pareigūnus, pranešė regiono vyriausybė. Andalūzijos vyriausybės išplatintame pranešime nurodoma, kad dar trys žmonės buvo sužeisti per eismo įvykį, kuris įvyko apie 4 val. 30 min. vietos (5 val. 30 min. Lietuvos) laiku greitkelyje netoli Los Palasios miesto Sevilijos provincijoje.
2024-03-19

Šilutės rajone susižalojo iš sunkvežimio priekabos iškritęs darbininkas

 Šilutės rajone darbo metu susižalojo iš priekabos iškritęs vyras, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbuotojų saugos pažeidimo. Kaip antradienį nurodė Tauragės apskrities policija, incidentas įvyko kovo 14 dieną, Šilutės rajone esančiame Tarvydų kaime. Darbo metu iš sunkvežimio priekabos iškrito ir susižalojo 1969 metais gimęs vyras, jis buvo blaivus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo.
Kriminalai 2024-03-19

Girtas vairuotojas teisinosi draugo gimtadieniu: „Neplanavau gerti, bet taip gavosi“

Draugo gimtadienį vilnietis Ignas Z. atsimins ilgam – jis dėl savo neapgalvoto poelgio ne tik prarado automobilį, bet ir vairuotojo pažymėjimą. Bylos duomenimis, Ignas Z. vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus 2023 m. gruodžio 7 d., apie 12.25 val. Vyras sukėlė nedidelį eismo įvykis, kai savo vairuojamu „Seat Alhambra“ automobiliu atsitrenkė į priešais stabdantį BMW. Pareigūnai tikrinimo metu nustatė, kad jo iškvėptame ore yra 1,82 promilės etilo alkoholio koncentracija.

Vilniaus rajone vyras policininkams grasino šunimi

Vilniaus rajone vyras grasino policininkus užpjudyti dideliu agresyviu šunimi, jis uždarytas į areštinę, ketvirtadienį pranešė policija. Incidentas įvyko gyvenamajame name Kalvelių kaime, policijos pareigūnams atvykus patikrinti informacijos dėl galimai neprižiūrimų nepilnamečių vaikų. 1972 metais gimęs vyras buvo neblaivus, jam nustatytas 0,58 promilės girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2024-02-29

Vilkaviškio rajone girtas vairuotojas įlėkė į tvenkinį, ugniagesiai ištraukė nuskendusį automobilį

Vilkaviškio rajone trečiadienį ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė automobilį, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 12 val. 46 min. pranešta, kad Žirgėnų kaime lengvasis automobilis, galimai „Audi“, paniręs po vandeniu, tvenkinyje. Paaiškėjo, kad tvenkinyje, 2 metrų gylyje, 30 metrų nuo kranto atstumu, buvo nuskendęs lengvasis automobilis „Audi A6“, viduje žmonių nebuvo. Automobilis lynais buvo ištrauktas ant kranto.
Kriminalai 2024-02-22

Radviliškio rajone keleivinis traukinys mirtinai sužalojo moterį

Radviliškio rajone keleivinis traukinys mirtinai sužalojo moterį, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, antradienį, apie 19 val. Radviliškio r., Baisogalos mstl., keleivinis traukinys, valdomas vyro (gim. 1970 m.), kliudė ir mirtinai sužalojo ant geležinkelio bėgių sėdinčią moterį (gim. 1963 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdoje rastas paauglio kūnas

Klaipėdoje rastas 15-mečio paauglio kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 16.14 val., Palangos gatvėje, namuose, rastas nepilnamečio kūnas. Įtariama, kad nepilnametis mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pamačius, ką lėktuvo tualete veikia porelė, neteko žado: teko įsikišti policijai

Per pastaruosius kelerius metus pasitaikė įvairių atvejų, kai iš lėktuvo buvo išlaipinami nemandagūs keleiviai, tačiau neseniai buvo užfiksuotas visus šokiravęs atvejis, kai porą, užkluptą lytinio akto metu lėktuvo tualete, iš lėktuvo turėjo išvesti policija. Pasak pranešimo, incidentas įvyko „easyJet“ skrydžio metu, kai skrydžio viduryje keleivių salono įgula demaskavo aistros užkluptą porą.
2024-02-11

Girto vairuotojo istorija apie „insultą arba saulės smūgį“ neišgelbėjo: sumokės itin brangiai

Kaunietis Vytautas R. 2023 m. rugpjūčio 6-ąją, vidury baltos dienos, apsvaigęs nuo alkoholio vairavo automobilį „Mercedes Benz“ ir sukėlė nedidelį eismo įvykį. Maža to, jis bandė sprukti iš įvykio vietos, tačiau pilietiški žmonės neleido jam to padaryti. Bet karšta diena ir alkoholis tiek apsuko galvą, kad vyras nepakluso ir atvykusiems policijos pareigūnams. Vairuotojas vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti girtumo požymiai.

Nemune Druskininkuose rastas vyro kūnas

Nemune Druskininkuose rastas nežinomo vyro kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 12.40 val., Druskininkų savivaldybėje, Gerdašių kaimo ribose, Nemuno upėje, rastas nenustatytos tapatybės apie 30 metų amžiaus vyriškio kūnas irimo stadijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Prestižiniame teniso turnyre – 13-mečio tenisininko viduriniai pirštai teisėjui ir diskvalifikacija

42-ą kartą surengtame prestižiniame jaunųjų tenisininkų turnyre „Les Petits As“ diskvalifikacijos susilaukė 13-metis švedas Williamas Repakis. Prieš prancūzą Rafaelį Thao Keuangą žaidęs švedas aštuntfinalyje 6:4 laimėjo pirmąjį setą, o antrajame atsiliko 0:3. Ketvirtajame geime teisėjas padarė grubią klaidą, nepastebėjęs, jog prancūzo smūgiuotas kamuoliukas leidosi užribyje. W.Repakis negalėjo suvokti, kaip teisėjas nepamatė, jog kamuoliukas leidosi užribyje.
2024-01-30

Dėl neaiškių cheminių medžiagų Vilniuje – specialiųjų tarnybų sujudimas

Pirmadienį prieš vidurdienį į Kareivių gatvę Vilniuje atsiųsti ugniagesių gelbėtojai. Jie iškviesti dėl automobilyje išpiltos neaiškios cheminės medžiagos. Incidentas įvyko garažų teritorijoje, garažuose remontuojami automobiliai. Esą chemines medžiagas išpilti galėjo remontuojamo automobilio klientas. Kol kas neaišku, ar aitrų kvapą skleidžianti medžiaga išpilta kilus konfliktui, ar ji išsiliejo netyčia.
Kriminalai 2024-01-29

Pamatykite: lėktuvo keleivis netikėtai išplėšė lėktuvo duris ir užlipo ant sparno

Kai lėktuvas buvo įstrigęs ant pakilimo tako, o keleiviams ėmė trūkti oro ir vandens – vienas iš keleivių atidarė avarines lėktuvo duris bei išlipo ant lėktuvo sparno. Jis buvo suimtas, nepaisant to, kad žmonės buvę tame lėktuve teigia, jog dėl šio poelgio jų gyvybė buvo išgelbėta. „BBC News“ teigimu, vyras ėmėsi veiksmų po to, kai į Gvatemalos miestą skridęs lėktuvas kelias valandas buvo įstrigęs ant pakilimo tako. Keleiviai buvo palikti be oro kondicionieriaus ir vandens.
2024-01-29

Įsielektrinusi situacija: Luka Dončičius išprašė iš rungtynių žiūrovą, Kevinas Durantas – pažemintas

Lengvą pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (26/18) klubas. Franko Vogelo auklėtiniai svečiuose 132:109 (25:34, 32:24, 43:20, 32:31) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (24/20) krepšininkus. Fynikso komandai tai yra septinta pergalė iš eilės. Nugalėtojams Devinas Bookeris pelnė 46 taškus. Gynėjas pataikė 11 dvitaškių iš 13. Jis 22 taškus įmetė trečiajame ketvirtyje, kuriame „Suns“ klubas užsitikrino pergalę.
2024-01-25

Incidentas lėktuve: keleivis netikėtai įkando įgulos nariui, lėktuvas buvo priverstas apsisukti

Neblaiviam lėktuvo keleiviui įkandus lėktuvo, skridusio iš Japonijos į JAV, įgulos nariui, lėktuvas buvo priverstas apsisukti. Pasak „All Nippon Airways“  atstovo spaudai, užpuolikas, 55 metų vyras, yra Amerikos pilietis ir skrydžio metu buvo labai girtas, pranešė laikraštis „South China Morning Post“. Iš viso lėktuve tuo metu buvo 159 keleiviai, kurie buvo priversti grįžti į Hanedos oro uostą Tokijuje. Skrydis vyko į Siatlą, JAV.
2024-01-18

Incidentas prie Seimo: minint Sausio 13-ąją Celofanas ir dar keli asmenys bandė nutraukti Landsbergio kalbą

Penktadienio vakarą Vilniuje, prie Seimo rūmų, provokatoriai bandė sutrikdyti Laisvės gynėjų dienos renginį. Profesoriui Vytautui Landsbergiui atėjus ant pakylos sakyti kalbą, keli asmenys, tarp jų ir maištininkas Antanas Kandrotas-Celofanas šaukė „Gėda!“. Dėl viešosios rimties trikdymo sulaikyti du vyrai.

Elektrėnų savivaldybėje sutrikus sveikatai vyras sužalojo policininką

Elektrėnų savivaldybėje sutrikus sveikatai vyras sužalojo į namus atvykusį policininką. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienio naktį, 2 val., gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Karageliškių kaime, namuose, 32 metų vyrui sutriko sveikata. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams ir tramdant asmenį, sužalotas Elektrėnų policijos komisariato 45 metų pareigūnas. Po suteiktos medicinos pagalbos jis gydomas ambulatoriškai. Tuo metu vyras paguldytas į ligoninę.

Sunkiai sergančio Schumacherio žmona skyrė jam jautrius žodžius

Michaelio Schumacherio žmona Corrina nuo 2013 metų, kai „Formulės-1“ legenda patyrė incidentą slidinėjant, gyvena uždarą gyvenimą, tačiau daugybė artimų vokiečių draugų atiduoda jai pagarbą už viską, ką ji daro dėl savo vyro. M. Schumacherio žmona Corrina gyvena „kaip kalinė“ nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį įvyko skaudus incidentas. Buvęs „Ferrari“ lenktynininkas 2013 metais pateko į gyvenimą pakeitusį incidentą slidinėdamas, nuo to laiko šeima jo sveikatos būklę laiko paslaptyje.
2024-01-10

Dakare į incidentą patekęs motociklininkas išlieka sunkios būklės – medikai kovoja dėl jo gyvybės

Sekmadienį antrajame Dakaro ralio greičio ruože sunkius sužeidimus patyrė Ispanijos motociklininkas Carlesas Falconas. Ispanas krito likus vos 20-30 km iki finišo. Pirmas tai pamatęs motociklininkas informavo organizatorius, jog būtina skubi pagalba. Sraigtasparnis atskrido per keliolika minučių, tačiau išlipęs gydytojas C.Falcono pulso neužčiuopė. Laimei, gaivinimo procedūra buvo sėkminga ir ispanas buvo nugabentas į ligoninę.
2024-01-10

Dakare į ligoninę išgabentas olandų ekipažas, dėl traumos lenktynių netęs ir motociklininkas

Dakaro ralio trečiajame greičio ruože užsibaigė olandų Michelio Kremerio ir Thomo De Boiso pasirodymas. „Coronel Dakar Team“ atstovaujantys sportininkai su „Century“ automobiliu pateko į avariją ir neišvengė sužeidimų. Tiek pilotas, tiek šturmanas sraigtasparniu buvo nugabenti į artimiausią ligoninę. Abu olandai skundėsi nugaros skausmais. „Coronel Dakar Team“ teigimu, M.Kremeris su Th.De Boisu, nepaisant sužeidimų, laikosi neblogai, pokštauja ir tikisi kuo greičiau pasveikti.
2024-01-10

Rusų mokyklų ateitis Lietuvoje kelia aistras: „Problema yra“

Po incidento, kai du paaugliai, besimokantys rusų mokykloje, iš orinio kalašnikovo apšaudė savo draugą, politikai gaivina idėją panaikinti Lietuvoje veikiančias rusiškas mokyklas ir darželius. Politikai sako, kad rusakalbėse mokyklose besimokantis jaunimas žymiai prasčiau išlaiko egzaminus, jiems sunkiau integruotis visuomenėje. Be to, tokiose mokyklose jau ne kartą kilo skandalai dėl prorusiškų mokytojų ir vaikų, kurie simpatizuoja Rusijai.

Dakare – dar vienas incidentas: automobilis susidūrė su motociklininku

Trečiajame Dakaro greičio ruože viename iš incidentų sudalyvavo garsieji broliai dvyniai Timas ir Tomas Coroneliai, kurių automobilis prieš pat finišą susidūrė su Prancūzijos motociklininku Philippe‘u Gendronu. Motociklininkas pradėjo važiuoti į priešingą pusę ir trenkėsi į Coronelių automobilį. Po incidento broliai teiravosi motociklininko, ar jam viskas gerai. Šis patikino, kad galės tęsti ralį.
2024-01-09

Paviešino vaizdo įrašą iš tornado nusiaubto miesto: sunku patikėti

„Mažasis tornadas“, apgadinęs daugiau kaip 100 namų Stalybridže (Stalybridge), Didžiajame Mančesteryje buvo priskirtas T5 kategorijai, o tai reiškia, kad vėjo greitis svyravo nuo 137 km/h iki 160 km/h. Siaubą kelianti akimirka, kai tornadas praūžė per Jungtinės Karalystės miestą, užfiksuota vaizdo kamera. Ankstyvą rytą „mažajam tornadui“ siautėjant Stalybridže, Didžiajame Mančesteryje, buvo apgadinta daugiau nei 100 namų.
2024-01-01

Šiauliuose automobilis kliudė 9 metų mergaitę: prireikė medikų

Šiauliuose automobilis kliudė ir sužalojo iš jo išlipusią 9 metų mergaitę. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko penktadienį, apie 14.20 val., K. Korsako gatvėje. Automobilis „Toyota Avensis Verso“, vairuojamas 64 metų vyro, pradėdamas važiuoti kliudė iš minėto automobilio išlipusią mergaitę. Suteikta medicinos pagalba Suteikus medicinos pagalbą, ji gydoma ambulatoriškai.

Skausminga nelaimė cirke: artistas krito iš 30 metrų aukščio

Cirko akrobatas buvo skubiai nugabentas į Džeimso Pageto universitetinę ligoninę Great Yarmouth mieste po nelaimingo atsitikimo, kai kartu su broliu atliko „Milžinišką mirties ratą“. Naktis cirke virto siaubu, kai artistas nukrito iš daugiau nei 30 metrų aukščio, o tai stebėjo sukrėstos šeimos, įskaitant mažus vaikus. Du broliai atliko pasirodymą „Milžiniškame mirties rate“, kuriame du akrobatai sinchroniškai atlieka judesius ant besisukančio įrenginio, kai įvyko nelaimė, rašo mirror.co.
2023-12-25

Vilniaus perėjoje sužalota nepilnametė

Vilniuje sekmadienį perėjoje sužalota nepilnametė. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko popietę, apie 14.30 val. Vilniuje, Gelvonų gatvėje.  Automobilis „VW Transporter“, vairuojamas 72-ejų vyro, partrenkė ir sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusią nepilnametę, gimusią 2009-iais. Ji gydoma ambulatoriškai.
Kriminalai 2023-12-18

Keleiviai patyrė košmarą: pilotui pavyko nutupdyti lėktuvą, kuriam buvo nuplėštas stogas

Oro bendrovės „Aloha Airlines“ 243-ojo skrydžio iš Jungtinių Valstijų lėktuvo stogas pakilo į orą praėjus 20 minučių po pakilimo. Nepaisant sudėtingos situacijos, pilotui pavyko saugiai nutupdyti orlaivį. Šią neįtikėtiną istoriją priminė dienraštis „Daily Star“. Istorija įvyko 1988 m. balandžio 28 d. Havajuose tarp Hilo ir Honolulu skridusio „Aloha Airlines“ lėktuvo, kuriame buvo 89 keleiviai ir šeši įgulos nariai, skrydžio metu nulūžo ir nulėkė didelė stogo dalis.
2023-12-07

Kaune prie mokyklos automobilis partrenkė berniuką: dirba medikai

Netoli Kauno šv. Kazimiero progimnazijos trečiadienio rytą automobilis partrenkė berniuką. Policijos duomenimis, nelaimė įvyko pėsčiųjų perėjoje. „Partrenkė žmogų Sargėnuose, prie mokyklos“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ 08.19 val. pranešė skaitytoja. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčios pareigūnės duomenimis, 08.04 val. buvo gautas pranešimas, kad Vandžiogalos plente, pėsčiųjų perėjoje, automobilis kliudė berniuką.

Gesindamas garaže kilusį gaisrą Kaune nukentėjo vyras

Kaune gesindamas gaisrą ūkiniame pastate-garaže pirmadienį nukentėjo vyras. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, gaisras Simno gatvėje kilo pirmadienio naktį, apie 3:31 val.  Atvykus ugniagesiams degė mūrinis ūkinis pastatas-garažas. Gaisro metu išdegė 40 kv. metrų garažas ir viduje buvę rakandai. Iš pastato buvo išnešti dujų ir deguonies balionai. Gesindamas gaisrą nukentėjo pastato savininkas – apdegė rankas, jį apžiūrėjo medikai.
Kriminalai 2023-12-05

Sirgaliaus sužeistas „Fenerbahče“ gynėjas skundžiasi suprastėjusia rega

Stambulo „Fenerbahče“ komandos gynėjas Yamas Madaras po įvykusio incidento Turkijos lygos rungtynėse skundžiasi suprastėjusia rega. Šeštadienį vykusiame mače tarp „Fenerbahče“ ir Stambulo „Bešiktaš“ ekipų pastarosios sirgaliai į areną mėtė įvairiausius daiktus, taip moneta kliudė Y.Madaro antakį. Gynėjo iš Izraelio dabar laukia išsamesni tyrimai. „Fenerbahče“ tikisi, kad pavyks identifikuoti krepšininką sužeidusį sirgalių ir jis atitinkamai bus nubaustas.
2023-12-03

„Wolves“ ambasadorius pateikė daugiau detalių apie konfiktą su „B tribūna“: „Dabar jau tikrai viskas“

Praeitą šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vyko itin karšta kova tarp dviejų sostinės klubų – „Ryto“ ir „Wolves“. Apie tai, kas „Avia Solutions Group“ arenoje įvyko po mačo, kalbos netyla iki dabar.  Po rungtynių arenoje buvo užfiksuotas konfliktas tarp „Ryto“ sirgalių ir „Wolves“ VIP ložės svečių.  Užfiksuotuose kadruose buvo matoma, kaip sirgaliai, vilkintys raudonus marškinėlius, lipo į VIP ložę, kurioje mačą stebėjo „Wolves“ ambasadoriai ir svečiai.
2023-11-30

Draymondas Greenas nesigaili dėl ažiotažą sukėlusio incidento: „Ginsiu savo komandą visada, kai tik galėsiu“

San Fransisko „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas nesigaili, jog lapkičio 14 dieną ėmė smaugti Minesotos „Timberwolves“ centrą Rudy Gobertą. Tada sužaidus 100 sekundžių aikštės viduryje susikibo Jadenas McDanieslas ir Klay Thompsonas. R.Gobertas norėjo juos išskirti, bet prancūzą užpuolė D.Greenas. „Mano gyvenime nėra gailėjimosi. Ginsiu savo komandą visada, kai tik galėsiu. Man svarbiausia tai, kaip jaučiasi tie žmonės, kurie man rūpi“, – sakė D.Greenas.
2023-11-27

Pareigūnams išgelbėjus gyvybę vyras net nepadėkojo: „Užkimarinau biškį

Tamsią naktį viduryje kelio gulėjo jaunas vyras. Pareigūnui atlikus širdies masažą atsistojo ir nepadėkojo. Vos išgirdęs apie protokolą bendradarbiauti nebenorėjo. Pareigūnai aptiko viduryje gatvės gulintį jauną vyrą, aplink bėgiojo gana agresyviai nusiteikęs šuo.   Policininkas nieko nelaukęs pradėjo išorinį širdies srities masažą ir po kelių akimirkų jaunuolis sujudėjo. „Ar gyvas? Kelkis!“ – paragino pareigūnas. Vaikinas atsistojo lyg niekur nieko. Keturkojis iš laimės nurimo.
67 2023-11-24

Kraupi vyro mirtis Klaipėdos rajone: pražudė iš aptvaro pabėgęs jautis

Klaipėdos rajone jautis mirtinai sužalojo 79 metų vyrą. Kaip pranešė policija, ketvirtadienį, po 13 val., Rudgalvių kaime, iš aptvertos teritorijos pabėgęs jautis sužalojo prie namų buvusį vyrą. Jis buvo atvežtas prie Klaipėdos ligoninės, tačiau mirė greitosios pagalbos automobilyje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Didelis gaisras Vičiūnuose: ugnis iš automobilių stoginės išplito į gyvenamąjį namą, nukentėjo žmogus

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune, Vičiūnų mikrorajone kilo didelis gaisras. Ugnis iš automobilių stoginės išplito į gyvenamąjį namą. Nelaimės metu liepsnos sužalojo ir namo savininką. „Kas dega? Vaizdas nuo Kauno heso“, – neryškiomis nuotraukomis 02.38 val. dalijosi skaitytoja. Dar vienas kaunietis informavo, kad gaisras naktį kilo Vičiūnuose. Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba 00.59 val. gavo pranešimą, kad Kiškių gatvėje dega automobilis.

Ankstų rytą Vilniuje nuskendo „Mercedes-Benz“: šalia rasta ir pagalbos besišaukianti moteris

Ankstų ketvirtadienio rytą Vilniuje, Grigiškėse, upėje, nuskendo „Mercedes-Benz“ markės automobilis. Incidentas įvyko apie 5 val. ryte. Tarnyboms buvo pranešta apie į tvenkinį įlėkusį automobilį, girdimą pagalbos šauksmą. Atvykusios gausios ugniagesių pajėgos bando automobilį ištraukti iš vandens.Gelbėjimo operacija vyksta ir prieš 8 val.  Šalia tvenkinio, salelėje rasta moteris, ji perduota medikams.   Įvykio aplinkybes aiškinasi tarnybos.

Vilniuje paspirtukas partrenkė paauglį

Vilniuje paspirtukas partrenkė ir sužeidė paauglį, nukentėjo ir paspirtuko vairuotojas. Kaip pranešė policija, avarija įvyko pirmadienio vakarą, apie 20.19 val., miesto centre, Upės gatvėje. Elektrinis paspirtukas, vairuojamas 38 metų vyro, partrenkė ir sužalojo staiga į dviračių taką išbėgusį keturiolikmetį. Eismo įvykio metu nukentėjo paspirtuko vairuotojas – jis dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę. Nepilnametis po suteiktos medicininės pagalbos ligoninėje gydomas ambulatoriškai.

Vagonėlyje Trakų rajone rastas apdegęs vyro kūnas

Vagonėlyje Trakų rajone rastas apdegęs vyro kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 11.35 val., Kariotiškių kaime, gyvenamajame vagonėlyje, rastas apdegęs mirusio 45 metų vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Skandalas Prancūzijoje – apmėtytas „Lyon“ komandos autobusas, sužeistas klubo vyriausiasis treneris

Prancūzijos futbolo čempionate užfiksuotas skandalas, dėl kurio suspenduotas „Marseille“ ir „Lyon“ komandų susitikimas. Pranešama, kad akmenimis buvo apmėtytas „Lyon“ komandą į Marselio areną vežęs autobusas. Kaip praneša prancūzų spauda, sirgaliai mėtydami akmenis išdaužė autobuso langus, o šukės sužaidė kelis žaidėjus ir „Lyon“ ekipos vyriausiąjį trenerį Fabio Grosso. Italas pasruvo kraujais.
2023-10-29

Kreivys: dujotiekiams Baltijos jūroje būtina dar didesnė apsauga

 Praėjusį šeštadienį įvykus incidentui Suomiją ir Estiją jungiančiame dujotiekyje energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad atviroje jūroje esančiai labiausiai pažeidžiamai energetikos infrastruktūrai reikalinga dar didesnė apsauga.  „Pirmiausia, visa labiausiai pažeidžiama infrastruktūra yra atviroje jūroje, kurią sunku saugoti. Be abejo, jau šiandien NATO stebi ir laivus, ir judėjimą prie kritinės infrastruktūros“, – LRT radijui trečiadienį sakė D. Kreivys.
Aktualijos 2023-10-11

Vilniuje sunkiai sužalota per kelią bėgusi 9-metė: ji – medikų rankose

Skaudi nelaimė Vilniuje, Kalvarijų gatvėje. Automobilis sunkiai sužalojo 9 metų mergaitę, ji – medikų rankose. Pirminiais duomenimis, incidentas įvyko apie 13 val. Liudininkų teigimu, mergaitė išbėgo į gatvę degant raudonam šviesoforo signalui. Smūgis buvo labai stiprus – automobiliui, patrenkusiam mergaitę, dužo priekinis stiklas. Vairuotojas sukrėstas. Parblokšta ji ant kelio gulėjo be sąmonės. Sunkios būklės mergaitė išvežta į ligoninę.

Translytei Zofijai prireikė medikų pagalbos: skilo šonkaulis, sutrenkta galva

Didžiojoje Britanijoje gyvenimą kurianti translytė plaukų meistrė Zofija Krocaitė patyrė netikėtą traumą. Dviračiu besileisdama nuo kalno ji patyrė sunkius sužalojimus – susižeidė galvą, jai įskilo šonkaulis. Zofija tikina norinti kitus perspėti būti atsargesniems važinėjant dviračiu.
68 2023-10-04

Tailando premjeras: Bankoko prekybos centre pasigirdo šūviai, šimtai žmonių pabėgo

Tailando premjeras Srettha Thavisinas pranešė, kad antradienio popietę viename iš Bankoko centre esančių didžiųjų prekybos centrų įvyko šaudymo incidentas. Žurnalistams jis teigė kol kas nežinantis, ar yra aukų. Pasak liudininkų, iš prekybos centro „Siam Paragon“ išbėgo minios žmonių. Iš pastato bėgančius žmones galima matyti ir socialiniuose tinkluose įkeltuose vaizdo įrašuose.
2023-10-03

Išvydus, ką koncerte išdarinėja gerbėjai, Adele išsižiojo: „Tai buvo absoliučiai beprotiška“

Britų dainininkė ir dainų autorė Adele (35 m.) neseniai koncertavo Las Vegase. Tiesa, pasirodymas viename populiariausių pasaulio miestų atlikėjai apkarto.  Neseniai vykusio koncerto metu Adele atvirai kalbėjosi su gerbėjais ir atskleidė, kad ankstesnis jos pasirodymas Las Vegase buvo „absoliučiai beprotiškas“ dėl daugybės žmonių, įsiliejusių į išgertuvių nuotaiką.
2023-09-29

Drama Prancūzijoje baigėsi laimingai – nušokti nuo tilto grasinęs fubolininkas buvo išgelbėtas

Nicoje per plauką išvengta dramos su tragiška pabaiga. Laimei, penktadienio popietę nuo tilto grasinęs nušokti Prancūzijos „Ligue 1“ klubo „Nice“ futbolininkas buvo išgelbėtas. Kaip praneša Prancūzijos spauda, Alexis Beka Beka perlipo apsauginius atitvarus viename iš greitkelių ir atsisėdo ant tilto krašto daugmaž 100 m aukštyje. Jis grasino nušokti žemyn. Laimei, tragedijos pavyko išvengti.
2023-09-29

Keistose „Bayern“ rungtynėse į aikštę pabiro šimtai teniso kamuoliukų: tam yra konkreti priežastis

Miucheno „Bayern“ klubas „DFB Pokal“ taurės pirmojo etapo rungtynėse 4:0 sutriuškino Miunsterio „Preussen“ futbolininkus. Tiesa, šiose rungtynėse esminis akcentas buvo ne bavarų pergalė prieš trečiojo Vokietijos diviziono klubą, o sirgalių protestas. Sužaidus pusvalandį į aikštę pabiro beveik du šimtai teniso kamuoliukų. Taip  „Bayern“ sirgaliai protestavo prieš taurės tvarkraštį, kuris, jų nuomone, buvo sudarytas neteisingai.
2023-09-27
Į viršų