Nausėdienė – apie iššūkius ir svarbius darbus Lietuvoje

Prezidento žmona Diana Nausėdienė vis drąsiau imasi pirmosios ponios pareigų. Šiandien Prie Prezidento rūmų ji susitiko su vaikais, taip palaikydama maltiečių akciją, skirtą socialiai pažesitų šeimų atžaloms. Dešimt metų Lietuva neturėjo pirmosios ponios. Ir štai rinkimus laimėjus prezidentui Gitanui Nausėdai, jo žmona Diana Nausėdienė imasi pareigų iš peties. Šiandien pirmoji ponia jungėsi prie vargstančių šeimų vaikų paramos, ir motyvavo moksleivius siekti savo tikslų.

Drąsindama vaikus siekti savo svajonių į juos kreipiasi pirmoji šalies ponia:

„Auginkime svajones, ir tegul jos skrenda į viršų. Skriskime, kilkime, turėkime didelių svajonių, didelių idėjų.“

Daukanto aikštėje prezidento Nausėdos žmona vainikavo jau ne pirmus metus čia vykstančią, ir ankščiau pačios prezidentės Dalios Grybauskaitės remtą „Maltiečių“ akciją, skirtą socialiai pažeistų šeimų vaikams iš visos Lietuvos, mokyklinių prekių aprūpinimui. Tai ne pirmas Dianos Nausėdienės savarankiškas dalyvavimas socialinėse projektuose:

„Iššūkių visada daug, o kaip sekasi tegul vertina Lietuvos žmonės.“

Pirmoji šalies dama jau lankė ir ligoniukus Kauno klinikose, ir moksleivius Aukštaitijoje. Tačiau tokio viešos ir atviro – pačioje Vilniaus širdyje – prezidentienės pasirodymo be prezidento vyro nebuvo.

Vilniaus universiteto verslo mokykloje protokolo dėstytoja dirbusi Nausėdienė po rinkimų savo darbą paliko esą tam, kad galėtų aktyviai užsiimti socialinėmis veiklomis. Taigi, Gitano Nausėdos prezidentinės kampanijos metu iškeltos socialinės gerovės idėjos vėliavą pirmoji ponia, atrodo, pasiryžusi nešti. Tiesa, Diana Nausėdienė dar neatskleidžia į ką bus telkiamas didžiausias dėmesys, tačiau , kaip pati yra minėjusi, jos parama bus skirta tiems, kuriems labiausiai to reikia:

„Jeigu vaiko svajonės skleidžiasi, jeigu jis turi galimybę sekti mokslo ir žinių tai aš manau, kad tai yra vienas iš svarbiausių darbų Lietuvoje.“

REKLAMA

„Visoje Europoje, ir visame pasaulyje pirmosios ponios dažniausiai užsiima socialiniais projektais ir kultūriniais, juos globodamos, pritraukdamos įdomesnius žmones. Tad šios dienos projektas ir veikla kaip tik ir demonstruoja, kad ponia Diana, kaip naujai išrinkto prezidento pirmoji ponia, įsijungė į veiklą prezidentinę“, – pasakoja protokolo žinovas Arminas Lydeka. „Maltiečių“ renginyje susirinkę vaikai iš šalies dienos centrų, išvydę prezidentę liko nustebinti, puolė fotografuotis, o ir motyvacinė pirmosios ponios kalba, mažiesiems, panašu, paliko įspūdį:

„Labai labai. Labai ji gera yra. Nusifotkinau su pačia prezidentiene.“

„Buvo labai neįtikėtina, nes aš jos nesu mačiusi. Pirmą kartą sužinojau, kad ji yra labai geras žmogus.“

„Aš esu be galo laiminga, šiandien būdama šitoje aikštėje, ir galėdama apsikabinti su vaikais iš visos Lietuvos tai yra nuostabus jausmas“, – džiaugėsi D. Nausėdienė.

Iniciatyvos organizatoriai taip pat džiaugiasi ponios Nausėdienės parama ir sako, kad šalies vaikams pagalbos reikia itin daug.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų