REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausios dienos išliks išties vasariškos, prognozuoja sinoptikai.

Artimiausios dienos išliks išties vasariškos, prognozuoja sinoptikai.

REKLAMA

Aukštas atmosferos slėgio frontas toliau slenka nuo mūsų į rytus, kartu su savimi nusinešdamas ir debesų masyvą. Jų liks tik rytinėje Lietuvos dalyje. Todėl danguje pasirodysianti saulė atliks savo darbą – orą gerokai pašildys.

Romoje ryt oras kais iki 33 laipsnių, Dubrovnike iki 29, bus saulėta be lietaus. Barselonoje šiek tiek debesuota, oras šils iki 28, Paryžiuje iki 30-ies. Tokia pati temperatūra bus ir ties Berlynu, o Varšuvoje sušils iki 28 laipsnių. Šilta ir Londone, 26. Ties Ryga oras šils iki 26, o kiek vėsiau Estijoje – 22 laipsniai šilumos.

Naktį debesys praslinks virš visos šalies, dieną jų bus likę jau tik rytinėje dalyje, bet gera žinia, kad lietaus nenumatoma. Oras dieną šils iki 27 laipsnių. Pajūryje ryt bus 24, Šiauliuose ir Panevėžyje 26 laipsniai šilumos, be lietaus. 26 laipsnius termometrai rodys ties Utena, o laipsniu daugiau vidurio Lietuvoje ties Kaunu. Šiek tiek debesuota bus ties Vilniumi, ten šils iki 26, laipsniu daugiau bus ties Varėna. Druskininkų gyventojai taip pat pasimėgaus 27 laipsnių šiluma.

REKLAMA
REKLAMA

Šilti orai laikysis ir savaitės viduryje. Antradienį bus giedra ir saulėta, kais iki 27 laipsnių, tik pajūryje kiek apniukę ir sušils tik iki 22-jų. Trečiadienį danguje debesų jau bus daugiau, bet be lietaus, visoje Lietuvoje bus vis dar šilta, 25–26 laipsniai šilumos.

Taigi, vasara dar trauktis neskuba, galime jai už tai ir padėkoti.

nesupratau kiek išsilaikys tie šilti orai, kaip visada pradėjo rašyti ir pamiršo apie ką rašo
Tai rimtai iki kada čia ta vasara išsilaikys tai malonėkit parašyt o ne šūdą malę
šulija gal nusmigo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų