Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai antradienį kontrolės postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių beveik už 20 tūkst. litų.

Pasak VTM atstovės spaudai, Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai antradienio rytą sustabdė Baltarusijos pilietės S. B. vairuojamą automobilį "Mazda 626". Ir nors moteris deklaravo, kad neleistinų daiktų ar prekių į Lietuvą neveža, muitinės pareigūnai nusprendė detaliau apžiūrėti lyg ir niekuo neišsiskiriantį automobilį.

Rezultatų ilgai netruko laukti - paaiškėjo, kad automobilio bagažinė turi dvigubą dugną. Specialiai įrengtoje slėptuvėje buvo paslėpta apie 2000 pakelių cigarečių "Viceroy", kurių vertė - beveik 12 tūkst. litų.

Tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai tą pačią dieną sulaikė dar vieną įtarimų sukėlusį automobilį "Volkswagen Golf". Iš Baltarusijos į Lietuvą grįžtantis Lietuvos pilietis P. S., kaip ir įprasta, deklaravo, jog nieko neleistino per sieną neveža. Tačiau muitinės pareigūnai nuodugniai apžiūrėję automobilį jame atrado net kelias įrengtas slėptuves.

Iš automobilio degalų bako, po užpakaline sėdyne specialiai įrengtos ertmės muitinės pareigūnai ištraukė apie 700 pakelių cigarečių su filtrais ir baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų kontrabandinių cigarečių "Viceroy" ir "Fest" vertė - apie 5 tūkst. litų.

REKLAMA

Medininkų kelio poste muitinės pareigūnai antradienio vakarą sustabdė žaliojo kanalo režimu iš Baltarusijos į Lietuvą rgrįžtančio Lietuvos piliečio Z. Z. vairuojamą automobilį "Volkswagen Passat". Šį kartą muitininkai neleistinas cigaretes traukė iš po viršutinių vairuotojo rūbų. Per 80 suslėptų tarp viršutinių drabužių cigarečių pakelių vertė - beveik 1000 litų.

Kenos geležinkelio poste tikrindami keleivinį traukinį Mogiliovas-Vilnius muitinės pareigūnai pirmame vagone nedarbinio tambūro dūmų ertmėje atrado "niekieno" paslėptas cigaretes. Apie 300 litų kainuojančių cigarečių savininkas taip ir neatsirado.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų