Mirė per sprogimą „Klaipėdos medienoje“ beveik visą kūną apdegęs vyras

Ligoninėje mirė prieš savaitę per sprogimą „Klaipėdos medienoje“ net 90 proc. kūno apdegęs vyras. Šią informaciją patvirtino bendrovės direktorius Nikolajus Ivanovas.

„Visas įmonės kolektyvas esame stipriai sujaudinti ir nuliūdinti mus pasiekusios žinios dėl prarasto ilgamečio kolegos. Reiškiame nuoširdžią užuojautą artimiesiems. Su jais palaikome artimą nuolatinį ryšį.

Ir toliau teiksime visą reikalingą pagalbą, kurios prireiks šiuo sudėtingu laikotarpiu. Esame be galo dėkingi Klaipėdos ir Kauno medikams už jų įdėtas pastangas. Incidento metu nukentėjusiems darbuotojams įmonė kompensuos visas su gydymu bei reabilitacija susijusias išlaidas, suteiks kitą reikalingą paramą.

Įmonės darbuotojams taip pat sudarome galimybę pasinaudoti nemokama psichologo konsultacija. Šiuo metu ligoninėje gydomi 5 nuo nelaimės nukentėję įmonės darbuotojai – 4 iš jų Kauno klinikose, 1 – Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Nelaimės aplinkybės šiuo metu tiriamos. Incidento metu nukentėjo du bendrovės pastatai – medienos drožlių plokštės gamybos padalinys ir jį aptarnavę oro valymo įrenginiai. Šiuo metu incidento vieta pilnai atitverta, užtikrinant saugumą likusioje bendrovės teritorijoje“, – apie esamą situaciją pasakojo N. Ivanovas.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaizdai iš Klaipėdoje nugriaudėjusio sprogimo medienos įmonėje

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad gegužės 3-ąją įvyko sprogimas „Klaipėdos medienoje“. Ugnis pliūptelėjo net per kaminą, o sienos sugriuvo it kortų namelio. Buvo matyti, kaip išsigandę tolyn nuo sprogimo vietos bėga žmonės.

Iki sprogimo čia stovėjo biologinių valymo įrenginių pastatas. Nuo dar vieno sprogimo pasviro kito statinio sienos. Įsiplieskė ir gaisras. Iš viso nukentėjo 9 bendrovės darbuotojai. 

Įmonės veikla buvo laikinai sustabdyta. Dėl incidento policija yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą – dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimų, dėl kurių įvyko nelaimė. Už tai gresia net aštuoneri metai kalėjimo.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2021-05-11 15:20:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta šeimai. Baisu kai darbo vietoje žūsta ar sužalojami žmonės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų