Marijampolės rajone pasieniečiai sulaikė stambų kontrabandinių cigarečių ir rūkomojo tabako krovinį, kurį mėginta išvežti į Lenkiją užmaskavus konservuotais maisto produktais ir sultimis.

Ties buvusiu Kalvarijos pasienio su Lenkija kontrolės punktu sulaikytas ir krovinys, ir trys su juo siejami asmenys, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vilkiką „Iveco“ vairavo 33-ejų klaipėdietis. VSAT pareigūnai turėjo informacijos, kad šia krovinine transporto priemone gali būti gabenamas kontrabandinis krovinys, todėl automobilį patikrino išsamiai. Lietuvai tapus visateise Šengeno erdvės nare, nuolatiniai pasienio tikrinimai buvusiame Kalvarijos punkte nebevykdomi.

Atidarius puspriekabę, anot VSAT, atrodė, kad „Iveco“ veža įvairių konservuotų maisto produktų ir sulčių krovinį.

Iškrovus dalį pakuočių paaiškėjo, kad tai buvo maskuotė. Puspriekabėje pasieniečiai rado 102 dėžes cigarečių „Jing Ling“ su rusiško pavyzdžio banderolėmis, 14 dėžių cigarečių „LM“ su lietuviškomis banderolėmis bei į 63 dėžės supakuotus 189 kilogramus rūkomojo tabako. Dalis rūkalų blokais buvo iškaišioti tarp maisto produktų. Iš viso rasta 58 tūkstančiai pakelių cigarečių.

Jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą krovinio įsigijimą ir gabenimą, klaipėdietis vairuotojas neturėjo.

REKLAMA

Pasieniečiai tą pačią dieną Klaipėdos rajone sulaikė automobilį „BMW 320“, kuriuo važiavo 31-erių klaipėdietis ir 39-erių Šilutės rajono gyventojas. Abu vyrai, įtariama, yra susiję su pasieniečių Marijampolės rajone sulaikytu kontrabandiniu rūkalų kroviniu.

Visi trys sulaikytieji, neteisėtai gabentas kontrabandinis rūkalų krovinys ir abi transporto priemonės laikinai saugomi Pakrančių apsaugos rinktinėje. VSAT pareigūnai dėl kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą.


Rašyti komentarą...
P
Pries Valdzia ir Muitininkus
2010-03-02 15:54:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skelbia taip kaip butu didele atrakcija. Oi tai didvyriai musu muitininkai - ir toliau kartu su musu valdzia tustina Lietuvaiciu kisenes. Cituoju " cigaretės iš Puskelnių kaimo matyt būtų gabenamos toliau į Vakarų Europą. Juolab, kad "Imperial Classic" yra ypač populiarios Lenkijoje." Kame kas cia matote problema? Lietuvos ekonomikai tai visiskai neatsiliepia. Tegul tie lenkai ruko ta pigu slamsta,o pas mus atkeliauja pinigai - i Lietuva! Kur bus leidziami,gal kuriamos imones suteikiamos darbo vietos is tu pinigu...o kas cia pas mus? Taip ir toliau broliai Lietuviai vienas kita skalpuojam ir bus viskas gerai. Ziopliu kompanija ir musu valdzia ir ale didvyriai muitininkai. Puse aisku dar sau i kisenes susikisot. Vagys nelaimingi,va kaip jsu vadint reikia. Oficealus vagys! Cia gi dideli pinigai...as isivaizduoju kad dar gali ateit ir kersto protrukis,kazka gali nuskalpuot laba...As visom keturiom ne uz kontrobanda,o uz islikima sitais sunkiais laikais...Griaut tokia tik sistema reikia varyt visus juos i keturias puses,tegul sedi lenkijoj ir saugo ten ju ekonomika!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų