• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garbaus amžiaus lietuvio nužudymą tirianti Londono policija paskelbė jauno lietuvio paiešką. Skelbiama, kad vyrą nužudė automobilio vagis.

Garbaus amžiaus lietuvio nužudymą tirianti Londono policija paskelbė jauno lietuvio paiešką. Skelbiama, kad vyrą nužudė automobilio vagis.

REKLAMA

68 metų lietuvis patyrė galvos traumą po to, kai spalio viduryje netoli jo namų jam buvo suduotas smūgis. Po 10 dienų jis mirė ligoninėje. Dėl šio incidento iš pradžių buvo suimtas ir apkaltintas kitas 25 metų vyras, tačiau šiandien Londono policija paskelbė prašymą padėti surasti 24 metų Tomą Ašmenską, kuris incidento metu galėjo būti įvykio vietoje.

Pareigūnai teigia, kad jiems skubiai reikia pasikalbėti su T. Ašmensku, ir įspėjo, kad žmonės „neturėtų prie jo artintis“. Jį pastebėjusieji turėtų skambinti telefonu 999.

Policija taip pat paragino T. Ašmenską pačiam su pareigūnais susisiekti.

Remiantis bylos duomenis, spalio 16 d. apie 4.45 val. ryto policija sureagavo į pranešimus apie du vyrus, įsilaužusius į automobilius Boundary Lane, Newhame. Jie suėmė 25 metų vyrą, kuris, kaip nustatyta, turėjo raktelį nuo automobilio, registruoto adresu, esančiu už mažiau nei keturių mylių Matcham Road gatvėje. Ten nuvykę pareigūnai ir rado sunkiai sužeistą lietuvį.

REKLAMA
REKLAMA

Peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus nustatyta, kad jis buvo sužeistas prie savo namų apie 4 val. ryto. Londono greitosios pagalbos tarnyba lietuvį kritinės būklės išvežė į ligoninę. Nepaisant medikų pastangų, spalio 26 d. anksti ryte jis mirė. Skrodimas parodė, kad, kad mirties priežastis buvo galvos trauma.

REKLAMA

„Norėčiau paraginti žmones atidžiai įsižiūrėti į nuotrauką, kurią šiandien paskelbėme... Žinantieji, kur yra šis vyras, prašome pasielgti teisingai ir susisiekti su mumis. Jei kas nors matė ar girdėjo ką nors ankstyvą spalio 16 d. rytą Boundary Lane arba Matcham Road, bet dar nesusisiekė su policija, prašau tai padaryti“, – sakė Londono policijos detektyvas inspektorius Aytacas Necati.

Turintieji informacijos apie T. Ašmensko buvimo vietą turėtų paskambinti telefonu 101 ir nurodyti numerį 847/16Oct. Taip pat informacijos galima anonimiškai suteikti per labdaros organizaciją „Crimestoppers“ telefonu 0800 555 111.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų