Prekybos centrų darbuotojai pastebėjo, kad ilgapirščiai turi silpnybę stipriam gėrimui – viskiui, kurį parduoda daug pigiau, nei kainuoja butelis.

Policijos teigimu, dažniausiai iš prekybos centrų vagiami alkoholiniai gėrimai. Tarp jų pirmauja  viskis, kurio kaina svyruoja nuo 40 iki 160 litų.

Nugvelbę butelį viskio vagys dažniausiai parduoda gėrimą netoliese prekybos centro arba gabena į turgavietes.

Per metus pagrobiama apie 200 butelių stipraus gėrimo.

Jeigu viskio kaina siekia 50 litų, vagys parduoda vos už 30 litų.

Ilgapirščiai naudoja ir kitą priemonę – į metalines dėžutes, kur yra viskio butelis, įdeda kitą, daug brangesnį gėrimą. Pavyzdžiui, jeigu viskis dėžutėje kainuoja 60–70 litų, į vidų dedamas kainuojantis 150 litų. Arba kitas, daug brangesnis konjakas, degtinė.

Jeigu pardavėjas nepatikrina, „triukas“ pavyksta.

Tiesa, viskis ir kiti alkoholiniai gėrimai vagiami ne tik siekiant parduoti. Neseniai buvo sučiuptas pareigūnas, nugvelbęs du viskio butelius savo gimimo dienai. Sulaikytas vyriškis aiškino negavęs algos, o reikią pakviesti kolegas į šventę.

Ketvirtadienį Kauno apsaugos darbuotojai sulaikė 48 metų R. Ž., kuris praėjo pro kasas nesumokėjęs už 0,7 l talpos 160 litų viskio butelį.

Sulaikius vyriškį paaiškėjo, jog jis yra neblaivus – į alkotesterį pripūtė beveik tris promiles. R. Ž. uždarytas į areštinę.

 


Rašyti komentarą...
L
Laima
2013-07-18 14:41:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne gerbejai, o jis nepraskiestas kaip visi kiti alkoholiniai gerimai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų