Lietus Lietuvą skalbs dar kurį laiką: atskleidė ar jis trukdys džiaugtis vasara

Lietuvoje trečiadienį buvo saulėta, tiktai rytiniuose rajonuose vietomis palijo. Vakare visi debesys sparčiai tirps, temstant ir lietus liausis, atsivers dideli pragiedrėjimai. Rytas bus saulėtas, vėliau debesys augs iš naujo, kai kur palis. Perkūnija irgi galima. Artimiausiomis dienomis taip pat sulauksime lietaus, tačiau jis truks neilgai.

Po gana šiltos dienos oras vėsti neskubės ir paryčiais bus apie 12–14, Žemaitijoje kai kur 9–11 laipsnių šilumos. Saulėtą dieną oras nesunkiai įšils iki 23–25, kai kur net 26 laipsnių, tiktai netoli jūros bus 19–21 laipsnis šilumos, mat Baltija dar neįšilo.

„Kitaip tariant, ir ketvirtadienį Lietuvoje bus gražūs vasariški orai. Kai kur palis šį vakarą, vėliau naktis giedra, rytas saulėtas, dieną vėl kai kur palis iš pavienių debesų. Paryčiais atvės iki 12–14 laipsnių, dieną šils iki 23–25 šilumos, tik prie jūros bus ne taip šilta“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį vakare kai kur palis, bet greitai liausis ir dangus išsigiedrys. Dieną daug kur palis neilgai trunkantis vasariškas lietus, kai kur ir su perkūnija. Naktį atvės iki 12–14, dieną šils iki 21–23 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį lietaus tikimybė menka, dieną daug kur palis, pasigirs ir perkūnija. Naktį vėl vyraus 12–14, dieną šils iki 22–24, vakarinėje šalies dalyje, tai yra ten, kur daugiau lis, bus iki 16–18 laipsnių šilumos.

Sekmadienį irgi numatomi saikingai šilti, vietomis su lietumi orai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų