Vasaros tikrai nepritrūks: artimiausiomis dienomis lietus atgaivins, tačiau nemaišys

Lietuvoje antradienį buvo saulėta, bet popiet į dangų kilo kamuoliniai debesys.  Vakare jie sparčiai tirps ir apie vidurnaktį vyraus jau giedras dangus. Trečiadienio rytas bus saulėtas, vėliau debesų atsiras vėl. Rytinėje šalies pusėje palis vasariškas lietus, galima ir perkūnija.

Antradienį kaip reikiant įšilęs oras naktį vėsti neskubės, dėl to net paryčiais vyraus 13–15 laipsnių šilumos, tik šalies vakaruose bus apie 10–12 laipsnių. Dieną temperatūra nesunkiai šoktelės iki 24–26 laipsnių, tiktai prie jūros bus apie 19–21 šilumos.

„Kitaip tariant, ir rytoj numatoma puiki vasara. Naktis giedra ar beveik giedra, diena saulėta, tačiau vietomis, daugiausia rytinėje šalies dalyje numatomas vasariškas lietus su perkūnija. Naktį vyraus 13–15, dieną 24–26 laipsniai šilumos, prie jūros apie 20“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį orai bus panašūs – kur nors truputį palyti gali vakare, vėliau naktis menkai debesuota, diena saulėta, bet vietomis palis vasariškas lietus su perkūnija. Naktį atvės iki 11–13, dieną šils iki 24–26 laipsnių šilumos, prie jūros bus apie 20.

Penktadienis staigmenų nepateiks: naktį vietomis, dieną daug kur palis neilgai trunkantis lietus, pasigirs ir perkūnija. Naktį atvės iki 11–13, dieną 26–28, prie jūros vėl apie 20 laipsnių šilumos, nes vėjas pūs nuo jūros.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų