Atsidaro baidarių sezonas: skirtinguose regionuose – skirtingos ir kainos. Kur nuoma pigiausia?

Bendradarbių grupė iš Suvalkijos netveria džiaugsmu: pagaliau atšilus, galima pasimėgauti vandens pramogomis. Prasidėjo baidarių sezonas. Žmonės kelias valandas plauks Šešupe.

Džiaugiasi ir atšilusiu oru, ir laisvėjančiu karantinu.

KalvarIjoje baidares nuomojantis Darius sako, kad norinčiųjų plaukti buvo ir gegužės mėnesį, nors buvo šalta. Bet tokių nebuvo daug. Užsakymai pasipylė nuo kalendorinės vasaros pradžios.

„Užsakymų turime nemažai. Aišku, pagrinde šeštadieniais, sekmadieniais. Šiokios dienos irgi pildosi, penkadieniais turim. Skambučių sulaukiame daugiau nei gegužę“, – sako baidarių nuomotojas Darius.   

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atsidaro baidarių sezonas: nuomotojai vos spėja suktis

Vilkaviškyje baidares nuomojantis Vidgaudas irgi sako, kad norinčiųjų plaukti skambučių daugiau sulaukia nuo vasaros pradžios. Bet esą ne šaltas pavasaris trukdė verslui. Intensyvus baidarių sezonas kiekvienais metais prasideda nuo vasaros.

„Nemanau, kad šaltas pavasaris sutrukdė, nes pavasarį turėdavome tik vieną kitą plaukimą, tai nemanau, kad oruose problema“, – sakė baidarių nauomotojas Vidgaudas.

Praėjusi vasara baidarių nuomotojams buvo labai gera. Dėl pandemijos žmonės ilsėjosi Lietuvoje, tad daugiau nei įprastai naudojosi verslininkų siūlomomis pramogomis. Tikimasi, kad ir ši vasara verslui bus palanki. Žmonės vėl pradeda keliauti, tačiau nemažai vis tiek liks ilsėtis Lietuvoje. KalvarIjoje baidares nuomojantis Darius sako, kad ši pramoga kiek pabrango. Išsinuomoti vieną baidarę šį sezoną dviem eurais brangiau.

„Nuo pernai metų kainos pasikeitė tik šeštadieniais. Šeštadienis yra viena mėgstamiausių ir populiariausių dienų. Tai šeštadieniais praeitais metais dar buvo 16 eurų. Šiais metais – 18 eurų“, – kalbėjo Darius.

Kiti baidarių nuomotojai kainų nekėlė. Suvalkijoje ši pramoga kainuoja nuo 13 eurų už baidarę šiokiadieniais iki 18 eurų savaitgaliais.

REKLAMA

„Kainos nepasikeitė, stengiamės išlaikyti tas pačias. Nenorime išgąsdinti klientų“, – sakė Vidgaudas. 

Verslininkai pasakoja, kad pernai vasarą baidarių, ypač savaitgaliais, net pritrūkdavo – tiek daug buvo norinčiųjų plaukti. Baidarių nuomotojai prognozuoja, kad ir ši vasara neturėtų būti prastesnė. Poreikis plaukti didelis, lieka tik melsti gero oro.

„Visi išsiilgę pramogų. Tiek aš, tiek žmonės. Nuotaika, kad atlaisvino visus tuos reikalus. Tai žmonės puolė į gamtą“, – sakė Darius. 

O baidarių nuomos kainos Lietuvoje gerokai skiriasi. Lazdijų rajone dvivietė kainuoja iki 20 eurų, Žemaitijoje iki 25, o Aukštaitijoje kainos dar didesnės. Už baidarę prašo ir 30 eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų