Šulija apie orus: visą savaitę bus gražūs vasariški orai

Rytoj orus beveik visoje Europoje lems viena didelė aukšto slėgio sritis. Viena žemo slėgio sritis bus rytuose.

Dėl aukšto slėgio žemyne vyraus menkai debesuoti arba visai giedri orai, daugiau debesų bus rytuose ir vakaruose.

Šiandien Lietuvoje buvo ramūs, saulėti ir labai šilti orai. Artimiausią naktį irgi vyraus giedras arba labai menkai debesuotas dangus, tie debesys bus per menki, kad iš jų palytų. Rytoj irgi bus saulėta, bet kai kur gali palyti iš pavienių kamuolinių debesų.

Po šiltos dienos ramią ir menkai debesuotą naktį oras atvės iki 11 – 13 laipsnių, kai kur liks 14 – 15, Žemaitijoje vietomis bus nuo 9 iki 10 šilumos. Rytoj dieną šils iki 24 – 26, vietomis 28 laipsnių, tik prie pat jūros bus apie 20 – 22 šilumos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi puikūs vasariški orai. Naktis giedra ar beveik giedra, paryčiais vyraus 11 – 13, vietomis 14 – 15 laipsnių šilumos, dieną kai kur palis, galima perkūnija, šils iki 24 – 26, vietomis 28 laipsnių, prie jūros bus apie 20 – 22“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Trečiadienio naktį kur nors gali palyti, dieną palis vietomis, daugiausia rytinėje šalies dalyje. Tačiau iš tiesų vyraus saulėti orai. Naktį atvės iki 12 – 14, dieną šils iki 23 – 25 laipsnių, tik prie jūros bus ne taip šilta. Labai panašūs orai bus ir ketvirtadienį – naktį vyraus menkai debesuotas dangus, nelis, o dieną vėl kur nors palis vasariškas lietus, galbūt ir su perkūnija. Tačiau vyraus saulėti orai. Naktį atvės iki 11 – 13, dieną šils iki 24 – 26 laipsnių, tik prie pat jūros bus apie 20.

„Apibendrinant galima sakyti, kad ne tik artimiausiomis dienomis, bet ir visą savaitę Lietuvoje bus gražūs vasariški orai“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
k
koste
2021-06-07 18:50:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas is to vanduo ledinis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų